Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

hej hej u nas pizdzi ze szok zimnica na calego...choc dodatnia temp....ale wiatrzysko niesamowity dop pracy oczywiscie mialam na 7mą :Opo pierwsze o 7 jeszcze iemnowato bylo bo pochmurno a po drugie w duzej ladzie chlodniczej nie bylo swiatla...chyba jarzeniowka sie zjarala klijenci nie widzieli dobrze nabialu i wędliny....blaszka a jak przyjechalam z pracy to mąż zucil mi na stol pol swiniaka a ja mowie sam go rozprawiaj bo ja po pierwsze nie umiem a po drugie musze posprzątec z lekka bo kolezanka z dziecmi ma przyjechac do mnie na szczescie z miesem juz sie uporalismy....znaczy on ja tylko wrzucilam do zamrazary i juz ogarnelam chate miedzy innymi poslalam łóżka bo rozpierducha byla :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuj ciastek miejmy nadzieje ze twe obawy sie nie sprawdzą i sie nie zarazilas mnie ostatnio łamało przez dwa dni jechalam na bebletach przeciwbolowych bo wytrzymac nie moglam ,ale dzis jak ręką odjął juz jest ok :) moze moj pech minął...moze przeszedl na kogos innego? a moze temu ze dzis 13ty a ja odwrotek?nie wiem hihi siedze wlasnie i czekam na kolezanke...miala byc o 16tej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie będę się wyróżniać ;) u mnie też zimno na dworze połaziłam trochę po sklepach byłam na Starym Rynku na Betlejem Poznańskim i wysępiłam czapkę od Mikołaja hihihihihi oczywiście byliśmy na straganch \"żywnościowych\" i pajdy chleba ze \"szmalcem\" i grzane wino zaliczone :D kupiłam sobie też płyn do czyszczenia srebra i złota....prawda,że to typowy zakup na kiermaszu świątecznym? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziwnie sie czuje, oczy mnie bola i wogole, nie wyglada mi to na zwykla grype, kuffaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uu zjadlabym taka pajde ze smalcem hihii Ciastek masz gripex moze? wez cos dzis na wieczor zeby Cie calkiem nie rozlozylo ! Mnie juz prawie tydzien to gardlo boli ale jakos dychom:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam gripexu, tylko aspiryne i nurofen przeciwbolowy,pozyjemy zobaczymy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nima nas hihhih se zakupki zrobilam hehe 2 kiece 3 cyckonosze i l kamizelee i bluzkr taka piknaaa ;p;p dobranoc hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim:) facet mi oszalał!!!! ;) na giełdę samochodową w taki ziab pojechał......i jeszcze mówi - ubieraj się i jedź ze mną!!! już się rozpędziłam - wolę gorącą kawkę w domu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ heheh co Izunia auto chcesz kupic?? nono Ciastek wole zakupo niz alko ... albo inne szkodzace hihihihi maz mi kupil zajebista prostownice juz ta z lepsiejszych ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka gratuluje zakupow;Izunia ja tez bym wybrala opcje-ciepla kawa w domku,Pudelko podstepem wykombinowala czas dla siebie:D Ciastek jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyklad he he he :p w nocy mnie trzeslo,przykrywalam sie pod szyje sama,cala spocona,wczoraj wypilam winko na rozgrzanie ;-) ale dzis rano jak wstalam mam gardelko zawalone z lekka,jak przelykam boli i troche lepetyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek to dzis znow wypij winko na wieczor na rozgrzanie-zeby Cie calkiem nie rozlozylo😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zaczynam miec lekkiego dola,mama ma problemy wiec i ja sie martwie jak to sie wszystko roztrzygnie ooooj te swieta będą u nas znacznie inne staram sie nie poznac po sobie ze dol mnie lapie...niech dzieci sie cieszą swiętami :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na dodatek dostalam tydzien wczesniej @....wtedy 2 tyg. pozniej teraz odwrotnie ale dobrze ze nie na swieta a tymbardziej na Sylwka ide nima z kim tu nawet pogadac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) ziołem sypnę na dzień dobry na bolączki , choroby , problemy ,radości i na co komu trzeba i za stronki oczywiście :) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka mam podobne odczucia jak Twoje tylko dobrze mówisz - dzieci nie zasłużyły sobie na ponure nastroje w święta i jakoś się staram trzymać fason ale sercem jestem też tam gdzie chciałabym pomóc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×