Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

oo jaaaaaaaa no to Izunia najpierw 🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻 🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻 a teraz ja zaa------------- 9999-------- taki nietypowy hihihihihi 🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahah no i nie zaznaczylam ptaszka hehe no to jeszcze razzzzzzzzz 🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻🌻...❤️ ...:) ...❤️ ...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka dziękuję👄 i za twój limit!!! \\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/ \\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/ \\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/ \\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/ \\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/ \\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/ \\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/ \\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/ \\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/ \\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/🌻\\_/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzies kolo mnie jakis wypadek musial byc bo juz 3 wozy strazackie na sygnale jechaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuzwa w doope zmarzlam, stalam pod szkola, dzis zabralam mala wczesniej,bo normalnie ma tance do 16.00 ale ze po chorobie wiec darowalam jej tym razem, zachodze do szkoly a oni wycodzili z gimnastyki akurat i caly leb mokry normalnie szok,opatulilam ja mocno zeby powtorki nie bylo tfu tfu tfu Jutro staremu sie upiecze nie bedzie mial spotkanka z pania, bo jada do kina na Madagaskar 2 :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jezdem ale przelotem zaczynam przypominac moim malym gnojkom zeby skonczyli oglącac bajki bo zaraz spac ale nie chcą sie ruszyc wczoraj troche posiedzieli i dzis ledwo wstali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mindy widze, ze "chyba bedziesz chora" kurde cos mnie leb swedzi, dzis mala przywlekla papier ze szkoly ze wszy sa 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cos niemrawa jestem, kark mnie pobolewa, moze mnie przewialo gdzie? pan maz mnie natrze na noc mascia i moze mi przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek, sprawdaj malej glowke co wieczor! wszy wedruja po skorze glowy i ok1wm od ich nasady, patrza czy nie ma bialo-perlowych jajeczek poprzylepianych do wlosow(skora+1cm od skory) zobacz czy nie ma wysypki na karku, jakby potowki. oj to moze ty masz bo czytalam ze cie co wysypalo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buu Ciastek u Ciebie u malej wszawica w szkole a u mojej grypa zoladkowa !! Mindy 🌻lecznicze-cos nas lapie teraz jedna za druga jakies chorobsko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×