Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

ahaha a czemu dumny i blady ja mysle ze albo to albo to hehe ale wiecie co juz nie wiem ktora ma gorzej czy ta co w szkole grypa czy ta co wszawica ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Hugo stary ma pierdolca normalnie, gorzej jak dziecko! chodzi zajarany jakby conajmniej melona w totka wygral. a u was spokojnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka jak ty w tych trepach bedziesz tancowac???? toc one ci ze stopy zleca, bo zadnego paska nie ma. PS moja mloda zachwycala sie twoim paluchem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mindy moj juz przezywa ostatni mecz hihi bo w naszym rejonie to wszyscy Genk kibicuja-marzy mu sie by znow wygrali 4-0 hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eej jakim paluchem...nie kumam a te buty mają przy pięcie w srodku gumke,sama potem nawet zobaczylam i trzymają sie nogi hihi pestka no wlasnie test...jak ci poszedl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa ze jeden pomalowany tak smiesznie? no byly wszystkie ale w skarpetce zlazly hihi na swieta luc sylwka se zrobie u nog i rąk tak ze mucha nie siądzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ aaa test no nie wiem dowiem sie chyba w srode ,tylko jedna kartka byle heheeh ale dosadna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim:) i biegne głowę pod kran włożyć....toc z tłustymi włosami na miasto nie pójdę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dupa dzwonilam by zrobic rezerwacje do pl i na piatek juz nie bylo miejsc:( wyjade dopiero w niedziele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pestka-4I
zunia Hugo 🖐️ no Hugo ja sie nei dziwie jak dzwonisz tydzien przed tylko , to miejsca juz pozajmowane heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys dzwonilam dzien przed swietami i byly jeszcze miejsca a jak wczesniej dzwonilam to jeszcze nie robili rezerwacji:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie pamietam ale bylo duzo autokarow i kazdy bylo trzeba zererwowac wczesniej tymbardziej na swieta i wakacje .. no ale mniejsza z tym no abys miala miejscz hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahah pewnie ten temat to prowokacja:D hahaha no juz mam miejsce zaklepane-wiec w niedziele jade:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej 🖐️ ja dopiero ...albo juz w doma noo ja jechalam Orbisem i wczesniej zamawialam ale to pewnie zalezy od tego ile ludzi jedzie i jaka firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️laski :p, zakupilam dzis ozdoby na choinke, bedzie czerwono-zloto ;-) nie no Mindy,juz mi wysypka po nocy zniknela a mialam na calym brzuchu i plecach,a leb czysty bo sprawdzalam i malej tez,ale z samego wrazenia to mnie swedzial na sama mysl hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czego jeczysz Martoszka, toc ja przylazlam tez :p, no chyba ze gadac ze mna nie chcesz ;-):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka🖐️:) potlukl mi sie sloik i roztrzaskal na kafelkach w kuchni-wlasnie latalam z odkurzaczem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×