Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

ooo teledysk z tego filma :) moj W dzis ogladal to ja jeszcze raz z nim to wiecej szczegolow zalapalam bo w filmioe zaszybko napisy szly i wiecie no :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czym i kiedy cie Hugo karmila aaaa???? hihih nie mow ze moje coooo .. bo po moim to jedynie co gazyy moglas miec hihih np. kapusta z grzybami hhi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tez mialam! bombardowalo jakby 3wojna sie zaczynala! ze o zapachu nie wspomne hahaha :p;) ale mi sie na swintuszenie zebralo hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mindy, wiesz co,zawiodlam sie,normalnie kurwa sie zawiodlam, tak mnie z hugo pomylic,choc nie ta waga,😠wpierdol masz no :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry [pada na pysk] noz sama nie wiem jak mi sie to stalo, wybacz! juz nastawiam gole dupsko, bij!!! nie bede plakac hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety tez ... nie mial kiedy padac co?? zamiast na swieta to .... pffffffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mnie to jakis Jozok ostatnio dodal buhahahaha wiecie co, nie wiem moze to kwestia cisnienia albo nie wiem czego, ja ze starym czujemy sie jak na kacu,we lbie sie kreci normalnie masakra,nie wiem co to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam Wam napisac hehehe,wiecie ten nasz kibel jakis zaczarowany, to woda na desce jest to inne historie, wczoraj juz poznym wieczorem po 21h stary poszedl do toalety ,wzial fajke bo mamy tam okienko wiec wywiew jest i tam czesto pali, zamknal drzwi za soba,a w drzwiach jest tez dzurka na klucz, nie wiem po co bo klucza niet wiec otwieraja sie zwyczajnie klamka,no patrze co jest 15min i nie ma go :D:D ale slysze jakies lubudubu az kot poszedl do lazienki zobaczyc co jest, ide i ja,a ten sie tlucze w tym kiblu, probuje ja otworzyc drzwi i nie moge okazalo sie ze jak zamknal drzwi to ten skobel od klucza tez wyskoczyl (jakby ktos drzwi na klucz zamknal) a R myslal ze to ja trzymam drzwi z drugiej strony, wzial sie zaparl i wywalil drzwi no bo inaczej nie dalo sie otworzyc tzn sa drzwi na swoim miejscu ale musial je ostro wypchac az sobie slad zrobil na lapie zdarta skora, ale dziwne co :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahhahahhh no ciastek pewnie cos zeskoczylo ..dobrze ze nie musial wylazic przez to okienko buehhehehe ..; se go wyobrazilam hahhahahhaha u mojej mamy jest tak w lazience , wiecie jest taka zamyczka no , moja mama mowi zeby sie nie zamykac bo ona sie wlasnie zacina i potem sie nie otworzysz , trza wywalac drzwi hihihi .. a moj M kuwa jak zawsze idzie to sie zamyka i o dziwo otwierta normalnie hahhaha ... kiedys mu sie powinie graba i bedzie siedzial tam az wyjebia drzwi .. a pewnie nie latwo bedzie bo futryny nie drewniane haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okienkiem to on by tam nie wylazl bo rury hehehehe kufffa a ja juz na podworku byc musialam, belgusy patafiany :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Pestka🌻 Mindy ma w dziub;) hihi zasypalo mnie na maxa:O i dalej sypie ! Jak odwozilam mala to z parkinku wyjechac nie moglam bo mi sie dupa w aucie slizgala:Pdopiero jak wlaczylam 4 kopyta w aucie to ruszylam Ciastek hihi to masz przeboje -chcialabym Twego zobaczyc jak sie tam dobijal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierduuuuu hahha jak sliskoooooo ... sie tylko wozka trzymalam bo myslalam ze sie rozjade buehehhe na tych obcasach hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ma byc, w srode do -8st, a w Ardenach do -15 brrrr wiecie normalnie mam zawroty glowy i mi wtedy niedobrze, co jest kurna jego marynara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedzialam, ze ktoras to napisze no akurat mam @ i nie uzywany byl stary jakos ostatnio zeby mnie tu takie cos mowic :D;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ co wy tu pierdzicie o mrozku takim malym i sniezku nie dosc ze mnie tez zasypalo to na dodatek rano jak wiozlam dzieci bylo -17 st. teraz jest -15 kurwaaaa pierwszy raz tak zmarzlam w nogi id dluzzego czasu a wylecialam tylko do piekarni i po piers z kurczaka....prawie w jednym miejscu alez mnie paluszki bolaly jak odchodzily z tego zamarzniecia :(:(:( a teraz prosze o wspolczucie bo top strassssne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×