Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Mnie dzisiaj naszło na zwiedzanie tematów na temat powrotu do Polski i pokrewne i zastanawiam się nad tym wszystkim. Takie różne spojrzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka🌻 nie wpuszczalo mnie wczesniej:P egzaminy mam za soba teraz musze na wyniki czekac heheh dzieki wszystkim za trzymanie kciukow😘 a teraz ide dodo doen hihi🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :p Modlitwa wieczorna kobiety: Ojcze nasz, który jesteś w niebie Mam taką prośbę wielką dziś do Ciebie Daj mi faceta i ma być bogaty Ma mieć Ferrari - za cash nie na raty Duże mieszkanie, a najlepiej willę Ma mnie wciąż słuchać, nie tylko przez w chwilę Ma mnie zadowalać kiedy mam ochotę Śniadanie mi robić - nie tylko w sobotę Oglądać romanse, biżuterię kupić W życiu mym nie będzie mógł się nigdy upić Nie chce nigdy widzieć jego własnej matki Ja wydaję kasę - on płaci podatki On nie ma kolegów - ja mam koleżanki Kont ma mieć on wiele - okoliczne banki Złotych kart bez liku, czeków co nie miara Jak mi to załatwisz - wzrośnie moja wiara Modlitwa wieczorna faceta: Panie mój daj mi głuchoniemą nimfomankę z dużym kontem w banku. Ma być właścicielką sklepu monopolowego i mieć własny jacht i napalone koleżanki nimfomanki. Wiem, że to się nie rymuje - ale tu nie o rym chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️ :D Pestka 🌻 Izunia nie wiedzialam o tej wazelinie, dobry pomysl! a to taka zwykla wazelina? Emmi psiumciowi stalo sie cos w lapke przednia, dziwnie mu ucieka, tak jakby niedowlad, nic mu sie nie wbilo, nie boli go tez ta lapka, czasami podczas spaceru \"ucieka mu\" To bokser, w kwietniu skonczy 6 lat. Moze to tez cos ze stawami tak jak u piesiorka Pestki :( A co do jedzenia to masz racje! ja jem sniadanie i obiad zawsze o tej samej porze ale teraz staram sie juz nie jesc po 18, no i generalnie to ja sie w ogole nie objadam, malo jem a schudnac i tak nie moge :( Mindy jak nauczylas swojego pieska sikac??? ;) juz wyobrazam sobie jak mu pokazywalas jak sie noge podnosi heheheh Ja spajka tez musialam nauczyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek hehe dobre te modlitwy:D Euforka a Ty jak spajka nauczylas sikac hehehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz myslalam ze ta zima trohe odpusci-jak tak dalej bedzie to zamienie sie w eskimosa:P Najladniejsze sa tylko drzewa-bialutkie i zamarzniete:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brr podkrecilam odgrzewanie-juz zaczelam smarkac:P kiedy sie te mrozy skoncza😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️🖐️ u mnie na szczescie cieplej za oknem mam -2 ale wiatr jakis i odczuwalnie zimniej ale to juz nie -22 jak wczesniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeee... ale nagadałyście stron :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P a to ja z Wami tyle na gadałam :O nawet nie zauważyłam że wczoraj tyle stron się zrobiło :P pestka, ja wiem, że to nie wirus, ale skąś przypałetał się do mnie a wchodziłam na różne, tego typu linki ;) hugolina, ale jak Ci poszło? jak to czujesz? :) euforka, bo to nie na ,,mało jedzeniu,, polega. Ale wiem, że to drażliwy temat, to się zamykam. A może pisumcio skurcze dostaje z zimna, co? Nie jestem wetem, ale moja sąsiadka miała taki przypadek, właśnie z pieskiem= kundelek wprawdzie, ale wielkości bokserka a co najważniejsze to też miał taką sierść skromną jakby to rzec i on potrafił łapać skurcze. Piszesz, że ,,ucieka,, nie wiem co to znaczy, ale tamten też miał problem z łapką i sąsiadka smarowała go czymś na rozgrzanie, ona była lekarzem ludzkim akurat, ale to pomagało. Nie chcę się mądrzyć, ale przypomniało mi się a może pomoże :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie już praleczka pracuje :) Mimo że zimno to ruszyłam się na dól :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ,na MINIMINI już życzenia dla babć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi na ustnym mnie zatkalo-doslownie hihi:D bo weszlam do klasy a nauczycielka mowi do mnie tak-ja wiem ze Ty to wszystko umiesz :D hahahahaa zadala mi z 2 pytania na sztuke tylko hihi Wiecznie nadaje na lekcjach wiec ona wie ze potrafie;) a wyniki beda we wtorek -to wtedy Wam powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi hahah dobra jestes:D pierw stekasz ze tyle stronek natrzaskanych a potem sie okazuje ze w tym pomoglas:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugolina :D:D opłaca się nadawanie na zajeciach :D Też zawsze nadawałam, ale niestety musiałam studia zakończyć na początku 3 roku ech... magisterskie. Żal ale tak wyszło, już nie wrócę, ale jakieś wspomnienia, przygoda zostały :) Czyli będzie dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P no uprzedzałam, że ja jestem ,,tego,, :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem zawsze szczera jeśli chodzi o moją osobę. Nawet óczesnemu narzeczonemu w ramach okazji do ucieczki powiedziałam jaka jestem :O Przyjaciólka to za głowę się złapała, że tak się nie robi do przyszłego męża. Usłyszałam od niego, że moje wnetrze się mu podoba a reszta to nieważne. Do dnia dzisiejszego mu to przypominam, a on uwierzyć nie może, że był aż tak głupi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy to normalne? jest slonce na dworze a temp spada ! juz mam- 17:O powinnam isc do szkoly pomoc przy owocach-ale dzis strajkuje:D w taki mroz siedze w domu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak szkoła językowa - zapomniałam :) Skleroza się kłania :D u mnie na termometrze zewnętrznym - 4 :) i kury nawet raczyły wyjść z kurnika więc może rzeczywiście jest cieplej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajrzałam tylko pomachać :P i znów się zasiedziałam :) i znów będzie, że tyle nagadałyście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×