Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

corka a kolezanką od dzis zaczela chodzic na jakies zimowiska[bo u nas ferie] do osiedlowego domu kultury...lepsze to niz siedzenie w domu przed telewizorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas narazie bez przymrozkow na +6st. ale wydaje sie wiecej nawet bez rekawiczek chodzilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) Ciastek lecznicze 🌼 🌼 🌼 ❤️ Martoszka lecznicze 🌼🌼🌼❤️ kurna ja też mam coś katar :o jakaś zdechnięta jestem też ale to raczej od lenia - staram się jak mogę żeby nie paść bo bym tak leżała i leżała .. :P za oknem mam szaro ale jak się wyjdzie na dwór to taka bardzo wczesna wiosna bez słońca więc nie jest źle Euforka gdzie byłaś na wycieczce ? i ręcznie szlifujesz te drewienka ???? nie wiem w jaki sposób trzymasz papier ścierny ale żeby było wygodniej to się go owija wokół jakiegoś klocuszka (ewentualnie można kupić takie gotowe bloki ścierne ) haha a jak nie próbowałaś to skąd wiesz że można językiem przejechać ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka🌻 to dla Was tez🌻lecznicze-niech te wszelkie choroby uciekna ! oj u Ciebie juz ferie:) tez bym chciala hihi wrocilam do czytania ksiazki-ostatnio nie mialam jak czytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka 🌼 fajnie że organizują coś dzieciom na czas ferii :) u nas 13 lutego idą ostatni dzień do szkoły i na tydzień luzik i potem jakoś szybko znów ferie i przerwa świąteczna (wtedy już dwa tygodnie,nawet ponad)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tymi feriami to zawracanie głowy,po jaką cholerę robią,że każde województwo ma w innym terminie? dolnośląskie tydzień temu zaczęło ferie,u Martoszki teraz,a u nas to właśnie od połowy lutego jakby wszystkie dzieci w tym samym czasie miały to np takie znad morza mogłoby pojechać na ferie do kuzyna w góry,a tak to dupa....bo w różnych terminach ferie mają......naprawdę jakiś \"geniusz\" to wymyślił :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas ferie zaczynaja sie dopiero pod koniec lutego-ale wszyscy maja w tym samym czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tez uwazam, ze bzdura z tymi feriami :o kazdy inaczej ech.. Eternity wiem wiem, mam taka gabke :) wstepnie to one byly oszlifowane ale trzeba bylo poprawic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tymi roznymi terminami wymyslili tak bo brakowalo miejsc np.w gorach lub nad morzem a wszycy by chcieli sie dostac co chcą nie? a i tym co wyprawiają takie tutnusy np. w gorach to lecą pioeniążki nie?....ech a wlasnie a co z tymi co chcą do rodziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to chyba od niedawna dość jest że w różnym terminie ? no nie mniej niż 10-11 lat wstecz chyba ? bo ja nie pamiętam żeby były w różnych terminach jak jeszcze do szkoły chodziłam ,albo nie zwracałam na to uwagi :p niby z powodu o którym wspomina Izunia to źle ale znów dobrze pod względem argumentów Martoszki - ale jeszcze się taki nie urodził coby wszystkim dogodził po równo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka to dobrze że bloczkiem :) bo już sobie wyobrażałam jak te wszystkie drewienka takim płaskim papierem jedziesz - masakra idu na pocztę - powalczyłam z czym miałam powalczyć na razie , teraz tyłkiem ruszę trochę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macham niemachanym ale jakoś wakacje wszystkie dzieci maja w tym samym czasie i jest dobrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi wlasnie to samo chcialam powiedziec, ze jakos miejsca nie brakuje... a moze wzieliby pod uwage, ze nie kazdego stac na taki wyjazd a do rodziny to zawsze taniej! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas ferie dopiero za 2 tyg z kawalkiem ... a w czwartek spotkanie z dyrektorka . bedzie mowi jak tam raporty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha....właśnie z przyjaciółką na skype gadałam,umawiałyśmy się że ona do mnie w piątek przyjedzie....i ona z tekstem,że wieczorem będzie bo syn do 15 lekcje ma......a jej syn ferie właśnie teraz ma!!!!! agentka-zapomniała,że dziecko w domu ma zamiast w szkole :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrazy ci sie marza?? glodna jestes?? hahhaha ja od dzis na diecie .. banan i jogurt poszly w ruch hihihih ciastek? Mindy jak tam wasze diety??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻...19 000...🌻🌻🌻 \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/ \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/ \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/ \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/ \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/ \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/ \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/ \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/ \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/ \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/ \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/ \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/ \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/ \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/ \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/ \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/ \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/ \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/ \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha...ja też na diecie...może dlatego te zrazy :D gościłam się przez 2 dni to teraz przez następne 5 będę to zrzucać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jutro jak stary przyjdzie wczesniej ide do lekarza .. normalnie mam uczulenie na cos ..na plecach , brzuchu rekach , nogach i nawet kolo pach mam takie plamy .. jakby suche swedzace jak skurwysyn.. szukalam w necie co to moze byc i ni chuja nic nie znalazlam podobnego nie mam pojecia skad sie to wzielo .. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Izunia 🌻 //:) .. 🌻 🌻 //:) .. 🌻 🌻 //:) .. 🌻 🌻 //:) .. 🌻 🌻 //:) .. 🌻 🌻 //:) .. 🌻 🌻 //:) .. 🌻 🌻 //:) .. 🌻 🌻 //:) .. 🌻 🌻 //:) .. 🌻 🌻 //:) .. 🌻 🌻 //:) .. 🌻 🌻 //:) .. 🌻 🌻 //:) .. 🌻 🌻 //:) .. 🌻 🌻 //:) .. 🌻 🌻 //:) .. 🌻 🌻 //:) .. 🌻 🌻 //:) .. 🌻 🌻 //:) .. 🌻 🌻 //:) .. 🌻 🌻 //:) .. 🌻 🌻 //:) .. 🌻 🌻 //:) .. 🌻 🌻 //:) .. 🌻 🌻 //:) .. 🌻 🌻 //:) .. 🌻 🌻 //:) .. 🌻 🌻 //:) .. 🌻 🌻 //:) .. 🌻 🌻 //:) .. 🌻 🌻 //:) .. 🌻 🌻 //:) .. 🌻 🌻 //:) .. 🌻 🌻 //:) .. 🌻 🌻 //:) .. 🌻 🌻 //:) .. 🌻 🌻 //:) .. 🌻 🌻 //:) .. 🌻 🌻 //:) .. 🌻 🌻 //:) .. 🌻 🌻 //:) .. 🌻 🌻 //:) .. 🌻 🌻 //:) .. 🌻 🌻 //:) .. 🌻 🌻 //:) .. 🌻 🌻 //:) .. 🌻 🌻 //:) .. 🌻 tak inaksze hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka jasne że idź ! nie ma co szukać po necie co to -lepiej jak zobaczy to lekarz dieta dietą (też się staram zdrowo odżywiać ;) ) - Ciastek daj znać czy przesyłka w końcu dotrała !!!! zaraz jeszcze sprawdzę po numerze co tam piszą ach i zapomniałam pod ziołem napisać - Izunia skrzynkę sprawdź też za jakieś 3 dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide ide .. no szukalam zeby moze nie wiem.. nie jesc czegos albo no nie wiem .. wiedziec od czego moze to byc ,niby jem jak jadlam . wsystko to samo , proszek , plyn .. nie mam pojeia od czego to no ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka nie wiem czy lekarz zgadnie od czego to uczulenia,ale przynajmniej coś odczulającego przepisze ja ostatnio uczulułam się na..........dezodorant,który chyba od 3 lat używam!! swędząca wysypka i skóra tak sucha,że aż pękała :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Pestka idz dla pewnosci do lekarza-moze jakies testy Ci zrobia-wtedy bedzie wiadomo co to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×