Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Zombi maz mial z testu 60,5 % a drugi rok powtarza ta sama klase hhehe a dzis w robocie sie chwali ze mial 75 hahahah ale pizda z niego ja pierdole ahhaha a moj M pod nosem sie smial hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugolina się dorwała i czyyyyytaaaaaa ;):D jak to takie wciągające to ja poczekam na moment jak będę miała więcej luzu z czasem hyhyhy Pestka trzeba podrasować wynik jak za niski ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka hehehe to zdolny skoro juz drugi raz powtarza:D ja i tak uwazam ze nie ilosc pkt a to co sie ma w glowie swiadczy o znajomosci jezyka ucze sie juz 2 rok-mowia mi ze mowie biegle i dobrze-ale i tak nie czuje sie ze znam jezyk:Pjest nadal duzo slow ktorych nieznam,nie rozumie-i nadal robie gafy hihi czasem sama sie skapne i leje sama ze siebie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity🌻 no czytam hihi wciaga i przenosi w calkiem inny swiat:D miedzy rodzialami zagladam tutaj by Was poczytac hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hugo Ty nie marudz, po 2 latach szkoly i z tego co mowisz nawijasz jak snopowiazalka :p i nie masz czego wymagac zeby wszystkie slowa znac,sami belgowie czasem nie wiedza jak cos nazwac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaraz po mala, kaszel mnie rwac zaczyna ,bedzie kachu kachu i do piachu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek hihi do perfekcji jeszcze mi duzzzzzzzzzo brakuje :P Mindy rozmawia perfekcyjnie-ja nie:P Bierz jakis syrop na ten kaszel !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa masz racje mimo moich punktow ja sie czuje kiepsko ehe i nie gadam biegle jak ty :P a on tak gada jak i napisal hihihi nawet czyta kiepsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięks za ziółko :) ważne że potraficie się porozumieć z kimś i ten ktoś nie musi się domyślać \"co autor miał na myśli\" ;) poza tym wyrażacie dobrowolną chęć nauki a to już duuuużooooooo no i wreszcie : przeciętny człowiek jakiejkolwiek narodowości na pewno nie zna WSZYSTKICH słów w swoim języku ;) ja nie raz słyszałam ,jak przepraszałam za swój angielski ,że i rodowitemu anglikowi często zdarza się mówić z błędami ale wiem ;)ja się wkurzam jak popełnię jakiś głupi błąd a przecież \"wiedziałam\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek do żadnego piachu Ty się nie wybieraj !!!dowciapna :P do apteki po syropek a nie piaskownica w głowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brrrrrrrrrrrrrrr zimno kuzwa no, w dupe zmarzlam pod szkola ,ja pitoleeeee Mariolka :p;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i mam rapoort Gabi . ma 89,1 ... nie bardzo mi sie podoba ..ale mowi ze ma najwyzsze % w klasie .. nie wiem kuwa jaki poziom ma ta klasa .. heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka a dlaczego dopiero masz raport? ja mialam wczesniej hihi jeszcze w starym roku Ma super note ! gratuluje🌻 powinnas byc z niej dumna ! ok jade ja do szkoly:P napisalam ten list hihi moj jak sprawdzil to stwierdzil ze niechialby byc w skorze tego-do ktorego pisalam ta skarge:D hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
89% i nie bardzo Ci sie podoba ???!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! co Ty pierdolisz durnowata no, super wynik,wez bo cie kopne w sam sik za glupoty :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja z samego raportu miala 87%, mieli tez testy na polrocze i z samych testow miala 86% ;-) my jestesmy zadowoleni, ale ja jej i tak mowie ze ma miec lepszy wynik hehehehe :p ale jestem co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka no mysle ze to bardzo dobry wynik nie dosc ze obcokrajowiec i jeszce najlepsza w klasie ....ale masz wymagania :P przeciez jeszcze ponad 2 lata temu nawet nie znala tego jezyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam od lekarza ... boszzzzzzzzz 3 godziny tam siedzialam .. dostalam tabletki jakies i masc .. apteka zaperta juz wiec jutro dopiero moge wykupic buuuu na nodze mi sie pogorszylo oj dzizysssssssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jo jo juz mnie nie linczujtaaa nooooo w czwartek mam spotkanie w szkole dowiem sie wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka ty się nie czepiaj wyników młodej,bo super są! Ja pół godziny temu od weta wróciłam,Euforka jutro ci napiszę co powiedział w sprawie Spajka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ munre :p Euforka, ta dieta to Pestkowa je, ale spodziewam sie ze teraz juz mi tak szybko nie odejdzie bo te najwieksze rezerwy tluszczu juz sie skonczyly. teraz by mi sie przydalo reszte na miesnie przerobic w fitnessie. jesoooooooooooooooo jaka Izzy cudna na portrecie! jaka dostojna! ja tak swojego pyska nie umiem ustawic jak ona! bosssssskie! Pestla jebne ci w ten czorny leb! piekny rezultat Gabi! moja fizda ma 80! nie cierpi czytac i za to ma zanizone, ale mam w pracy logopedystke to mi ja wezmie w obroty! no z matmy jest super bo ma 90proc! zakonnica nie bedzie bo religia ino70:p no i to odwieczne plywanie....ale pani jest zadowolona, wiec jest ok. kuzwa co mialam jeszcze naskrobac..... aaaaaaaaaaaaaaa EMMI dbaj o WAS obie. 👄 dla malenstwa. Pestka ty to syfilis masz czy co z ta swedziawka? albo wszy na cipie hahahaha sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie o Spajku zapomnialam, no swinia w dlond wlosach jestem🌻 i oby do wiosny. jak sie zrobi cieplej to bedzie mu moze lepiej! miejmy nadzieje, mordka dla Spajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buhahahahahaah nie no jak jebnie to jebnie \"syfilis albo wszy na cipie\" znaczy mendy :p a idz Ty Mindy pobiegac :p u mnie tvp2 i reczna idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noz jak mam biegac jak sie ze mnie @ leje! no i mgla je no! sama se idz pobiegaj no! Ciastek jeden! Hugo je od biegania na kafe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh lekarz spojrzal na reke i u wystarczylo .. ja mowie ze mam i na plecach brzuchy nogach ... pytal czy zmienilam proszek plyn itp .. mowie mu nie no to samo mam .. ale mu mowie ze ja uczulona na nikiel ale tylko jak sie stykam z metalem bezposrednio .. zasmial sie i mowi-- tak myslalem ... ateraz patrzcie Lista uczulających wyrobów z niklu jest długa i na dobrą sprawę nie zawsze wiemy, że ten popularny składnik wielu stopów metali wchodzi w skład konkretnej biżuterii, czy oprawek okularów. Jednak na podstawie badań można sporządzić listę metalowych wyrobów, w których możemy się spodziewać obecności tego alergenu: (Podajemy ją począwszy od wyrobów, które częściej uczulają). Zegarek w metalowej kopercie, kolczyki, zapinki stanika, pierścionki, podwiązki, okulary (metalowe oprawki), naszyjniki, podzespoły elektroniczne, okucia stolarskie, klamra paska, metalowe guziki, naparstek, monety, narzędzia dentystyczne, odczynniki chemiczne, maszyna dziewiarska, spinka do włosów, bransoletki, suwaki, nożyczki, klucze, długopisy, zapięcia butów, sztućce, itp. Tak, nikiel jest bardzo silnym alergenem kontaktowym. Wystarczy kontakt skóry z jego niewielką ilością, nawet wówczas, kiedy jest w stopie z innymi metalami, aby wystąpił wyprysk skórny. Stwierdzono uczulenie na biżuterię zawierającą 99% 24 karatowego złota, a tylko minimalne ilości niklu (!) Osoby nadwrażliwe na nikiel uczulają się nawet tzw. białym złotem, będącym stopem szlachetnego kruszcu z różnymi metalami, w tym z niewielką domieszką niklu. opracowano specjalną dietę zalecającą unikanie śledzi, szparagów, fasoli, grzybów, cebuli, kukurydzy, szpinaku, pomidorów, grochu, sałaty, marchwi, gruszek, rabarbaru, kakao, czekolady i piwa, jako produktów spożywczych zawierających szczególnie dużo tego metalu. koszmar normalnie .. stwierdzil ze to egzema - czyli atopowe zapalenie skory .. ludzie sie latami lecza .. moj chrzesniak to ma od urodzenia i mimo diety wyglada strasznie i drapie sie do krwi .. powiedzial ze jak nie pomoze masc i tabletki to pojde na testy .. ech kuwaa :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka popros o second opinion, bo mi sie wierzyc nie chce! kup se kalcium(wapno) a ten pizdus niech swoja babe przetestuje :p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest smieszne jakbys zobaczyla moja noge i rece ojj i plecyy to bys padla .. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osz pestka ale wczesmniej nikiel np.w jedzeniu cie nie uczulal moze i dobrze zrobic testy,wiedziala bys czego unikac testy trwają kilka miut wiec w czym problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×