Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

biala euforka jest .. taka jak na focie :) byla czarna jeszcze ale i tak juz mam ciemno i czarno hehe od mebli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha pestka niektorzy na NK stawiają na ilosc nie na jakosc :O nimam gygy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem czy ona ladna ahah to papier kuwa jak z bloku pognieciony hihihih :D ino ja chcialam cos prostego zeby ot tak se stalo :P w tej dziurze mieszy kanapami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty no serio nie znam .. gosci jeden mial jakies kuwa dziwadla na fotach .. najpierw dziecko male , potem weze a potem jakies flaki .. okropny bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuu to u Was zima na calego:O Pestki lampa mi sie tez podoba-przeca pisalam ze mam taka sama hihi Ciastek ja mam pokoj na borodowo latego wolalabym jansa-by mi pasowala:D ale jak Tobie pasuje pomarancz to tez oki:) nio i do tego te swieczniki od Euforki Wiecie znow lenia mam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za ziolo lecznicze :) Ciastek hihihi teraz wszystkiemu winne swieczniki :D lap Pestka super, moze i prosta ale na pewno uroku dodaje :) przyznac sie szczerze z reka na sercu kto byl na blogu ogladac swieczniki nowe? :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek🌻 ale tempo z rana macie hihi Pestka zdjecie z wezem? bleee Ja tam stawiamna jakosc a nie na ilosc:Pi jak kogos nieznam to go niemam w kontaktach-kumpli nie szukam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka no ja bylam ostatnio i Mindy tez bo pisala na kafe-no chyba ze sa jakies nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro wielki dzien :) dzis dzwonie zeby sie umowic ciekawe jak spisza sie umiejetnosci nabyte w egipcie ;) targowac sie trzeba bedzie :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka rozgrzeszam Cie a jako pokute daje odwiedziny na blogu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
euforka ja wczoraj widzialam, ale moje sa te z baba :p kuffa bylam w piwnicy a tam cala piwnica zalana nasza i sasiada leje sie woda z I pietra bladz, u nas tylko w rogu ale wsio mokre ,bylam juz i powiedzialam moze jaka rura pekla 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde Ciastek to niedobrze :( ale od wieczora doszly nowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam na blogu:) sliczne mi by podpasily te pierwsze hihi Moja kolezanka przebuduwuje caly dom-niema teraz kostki na podworku-przez te deszcze zalalo jej cala piwnice! Ciastek wydzwaniaj po jakiegos fachowca niech przyjzie zobaczyc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje :) Hugo podziel sie :) choc nie wiem czy zdola sie przebic jakis promien slonca przez te sniegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas sąsiad ma w piwnicy kotlownie i czesto mu zalewalo misial wstawic pompe do wypompowywania :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nowa ksiazke do poczytania:"Zaraza" Kena McClure moze znacie? przeczytalam wczo tak na poczatek kilka stron i wydaje sie ciekawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babka ma zadzwonic po fachowca, ja nawet nie wiem gdzie dzwonic, w koncu to nie ja zalewam tylko mnie to niech dzwonia oby szybko blaszka euforka bylam,widzialam i .................:D:D te baby moje juz mowilam, ale podobaja mi sie tez te \"kuchenne\" swieczniki fajne sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie juz 2 tyg czekam na ta kapote skorzana co ja na ebayu kupilam, baba mi tydz temu napisala ze w poniedzialek nie wyslala bo chora i ze wysle w ten poniedzialek ,wiec 2 dni idzie paczka mam nadzieje ze dzis dostane bo jak nie to sie wkurwie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez odpokutowalam hihihi .....super ja tez mam slonko ale mam mroz ahahhah .. siedze i az mam gesia skorke brrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka ja jeszcze czytam ta od Pestki:)-ale pocztaj potem napiszesz czy fajna byla Ciastek a niemasz potwierzenia czy w ten poniedzialek wyslala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie tez nie cieplo:P bo 0 stopni za oknem Pestka pewnie t-shirt siedzi to jej zimno;) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdążę pomachać 🖐️ :) i sałatę zostawić ;) i lecem , do szkoły i tego dentysty noooooo lista podpisana ;) poczytam potem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×