Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

hehehe hugo tez tak samo pomyslalam jak Ty , jakby inaczej pestka siedziala tylko w krotkim rekawku i pierdzieli ze jej zimno :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak na powaznie hihi to pisalas wczesniej ze nie cierpisz dlugich rekawow i nawet zima w t-shirt siedzisz hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha no jo ... :D jak mam dlugi to i tak rekawy podtaczam :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktoras potrzebuje miec gesciejsze wlosy?oddam polowe wlasnych:P nosz malo co mi reka nie odpadla jak je rozczesywalam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hugo masz racje i pewnie ma jeszcze taras otwarty dla niej zawsze cieplo ale ja tez bym tak chciala bo mi wiecznie zimno...oprucz w upaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet jak mam koszuke to je zataczam i wygladam jak z dwoma antenkami hahahah , bo guzikow przy rekawach tez nie lubie zapicac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez cieplolubna jestem hihi ale to albo za zimno albo za goraco jest hihi-i wez tu zrozum kobiete:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej plakac z gsia skorka niz z choroba :D .. no ciepelko mi . al nie zawsze :P w mrozy mi zimno .. a taraz mam zamkniety aahahaha gooopiaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa niedlugo bedzie u nas w szkole dikke truiedag:P podkrecaja wtedy grzejniki o jeden stopien nizej-a dzieci maja byc cieplo ubrane Niby to nie duzo-1 stopien mniej ale jak sie siedzi pare godzin to da sie to odczuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi to chuj wie jak, jak latam i pracuje a w dodatku sie spiesze to mi zawsze goraco nawet jak w krotkim rekawku jestem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi zimno w robocie bo caly czas siedze :) najbardziej stopy marzna Pestka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha na poprawe humoru:D Tą historię opowiedziała mi siostra. Była w banku, a tam duża kolejka do okienka, bank pełen ludzi, no i między innymi dziewczynka z mamą. Cały czas pyta długo jeszcze, chodźmy stąd, chce do domu...... Mama ją uspokaja. A ona w końcu mówi- jak stąd nie pójdziemy,to powiem babci,że brałaś do buzi tata siusiaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buhahahaha hugo, to dobre " "z opowiesci rodzinnych pewnego razu zabralam moja 2.5roczna siostrzenicę nad jezioro,nosila wtedy pampersy i powiedzialam jej ze ma mi powiedziec jesli bedzie ''cos'' chciala zrobic ona po chwili zabawy mowi do mnie ze nie chce juz sie bawic w wodzie bo tamten pan zrobil kupke w majtki(pan-ok35lat) ze smiechu nie dałam rady jej wytlumaczyc ze to co pan ma w majtkach to nie kupka ""

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wracając do ciepla i zimna w pracy to ja wole jak jest mi cieplo bo to znaczy ze są klijenci a ja zarabiam a jak jest mi zimno to znaczy ze siedze na dupie i czytam kniżke :O ostatnio jest mi troche zimno :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha Mały w sklepie w koszyku widzi szparagówkę i woła na cały sklep: mamoooo jakie malutkie bananki!!!!!!!!!!!!!! Martoszka moze to chwilowe i znow bedziesz miala goraco w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry mnie i tak powalila wypowiedz martoszki:P ze jak są klienci to ona zarabia:D i jej gorąco wtedy:D:D:D:D:D a mi to zawsze zimno i bank mnie nie chce wpuscic😭 a musz wazny przelew puscic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Martoszka to ja Ci zycze zeby bylo Ci goraco zawsze w robocie :) u mnie czy sie cos dzieje czy nie to i tak z tylkiem nie ma sie gdzie ruszac choc jak jest zadymka to tez mi sie cieplej robi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pudelko🖐️ hihi ale skojarzenia:D przeczytalam juz caly topik-hihi posmialam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×