Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

okja zaraz spadam na te urodzinki musze cos zjesc teraz bojak bede glodna to bede jadla za duzo ciasta i torta wezme dokladke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i my dostalismy jakies 10 min temu zaproszenie w gosci .. kuwa ale niespodziewajka .. planowalismy sie polenic hehheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tak najpierw mialam isc do kolezanki z ktora umawialam sie miesiac ale odwolala mialo byc lenistwo a tu niespodzianka:) idziemy do innych znajomych:D i nie musz sprzatac:D:D:D;) bo przeciez w domu nas nie bedzie;):P mialam okna myc, ale ponuro wiec nie bede:D ale sobie fajniejsze wytlumaczenie znalazlam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my dzis w domu,ale jutro z kolei nie wiem kiedy wrocimy i gdzie nasz koniec bedzie hehehe,po kosciole idziemy do znajomych na obiad :p i pewnieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ;-) (dobrze ze mam poniedzialek wolny):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja przyszlam sobie odsapnac,caly dzien na nogach i ciagle bylo cos do zrobienia Widze ze dzisiaj dzien wychodny;) ja tez wychodze-szkola zorganizowala dla rodzicow jakas impre, potem idziemy swietowac bo moj ma jutro urodzinki hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kufffaaa slyszalyscie co w Brazylii sie stalo, 9-letnia dziewczynka zostala zgwalcona przez ojczyma i zaszla w blizniacza ciaze, w 4 m-cu z bolami brzucha trafila do szpitala gdzie dokonano aborcji bo inaczej nie przezylaby a kosciol 😠 wykluczyl lekarzy z wiary noz kurwa jego mac az scyzoryk w kieszeni sie otwiera.................brak slow jak kosciol moze byc przeciw aborcji w takim przypadku,niech kuzwa patrza ile gwaltow jest w klasztorach ,nie no nie moge........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek:( nie slyszalam ! Co do gwaltow w klasztorze to widzialam kiedys film ktory pokazywal sekrety klasztorow:Oale nie pamietam tytulu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek a jak to mozliwe zeby 9 letnia dziewczynka w ciaze zaszla???? Przeciez to jeszcze dziecko i raczej watpliwe by juz miesiaczkowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nowiecieco zasypalo znowusniegiem...a bylo juz takfjnie :O na urodzinkach tyleciastai torta zjadlam ze szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jo jestem .. dzizyssss .. ciastek no co za kurwa rzeczy sie dzieja na tym swiecie .. .../ :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) Euforka najlepsze życzenia imieninowe !!!! 🌼😘:)🌼😘:)🌼😘:)🌼😘:)🌼😘:)🌼😘:)🌼 🌼😘:)🌼😘:)🌼😘:)🌼😘:)🌼😘:)🌼😘:)🌼 🌼😘:)🌼😘:)🌼😘:)🌼😘:)🌼😘:)🌼😘:)🌼 🌼😘:)🌼😘:)🌼😘:)🌼😘:)🌼😘:)🌼😘:)🌼 🌼😘:)🌼😘:)🌼😘:)🌼😘:)🌼😘:)🌼😘:)🌼 🌼😘:)🌼😘:)🌼😘:)🌼😘:)🌼😘:)🌼😘:)🌼 🌼😘:)🌼😘:)🌼😘:)🌼😘:)🌼😘:)🌼😘:)🌼 🌼😘:)🌼😘:)🌼😘:)🌼😘:)🌼😘:)🌼😘:)🌼 🌼😘:)🌼😘:)🌼😘:)🌼😘:)🌼😘:)🌼😘:)🌼 🌼😘:)🌼😘:)🌼😘:)🌼😘:)🌼😘:)🌼😘:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starczy tych wzorków ;) u mnie huragan jakiś czy coś za oknem :o wieje ,leje a rano słońce dawało aż miło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie kobietki i zyce wszystkiego naj :) dla tych co mają imieniny tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale niestety nie jest to wesoly dzien :( kolejna bardzo bliska osoba mi odeszla na zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ euforka spoznione zyczenia 🌼👄 smutno,ze tak sie stalo euforka :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Martoszka Euforka najlepszego z okazji imienin🌻 i wspolczuje-trzymaj sie❤️ Pestka hihi dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×