Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

cos nowego ... Wru Wru to innowacyjny program, dzięki któremu szybko i bezpiecznie ściągniesz Gry, Programy, Multimedia, Filmy, Muzykę, Aplikacje GSM, i wiele innych. Prócz tego dołączysz do elitarnej społeczności z którą o każdej porze dnia i nocy porozmawiasz, czy wymienisz się bezpośrednio plikami, za pomocą wewnętrznej sieci programu. Ściąganie odbywa się z wielu źródeł jednocześnie, co gwarantuje wysokie transfery. A aplikacja udostępnia specjalne linki do plików, które możesz przekazać znajomym, lub umieścić na swojej stronie internetowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia spoko ;) heheh no wiesz u mnie na wiosce ;) to i tak cud, ze mamy teraz to co Wy :D a bylas w tesco? tam tez chyba jest ten sklep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak u Was tak ladnie to moze i u nas sie prognoza nie sprawdzi dzis ogladalam i zapowiadali snieg 😠 i mowili, ze ocieplenia nie widac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia jak przewozisz Izzy w aucie? masz jakas mate? zapinasz jej szelki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale byl piekny dzionek dzisiaj! slonko na maxa, az sobie pranie wywalilam na dwor pierwszy raz w tym roku! no i taras sprzatnelam, krolikiwa klatke wyczyscilam... co to slonce z ludzmi nie potrafi zrobic... jak po red bullu normalnie hahaha, niech juz taka pogoda zostanie...wiosenna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ jo racja , u mnie tyz pranie na dworzu stalo hahaha ale nie pierwszy raz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) ja pranie juz tez kilka razy w tym roku na dwor dawalam Ciii slonko mam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka byłam w Tesco - nie było bluzki na którą poluję....trudno,inną wynajdę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do przewożenia Izzy w samochodzie u mnie generalnie psy jeżdżą na pace ;) nie lubię wozić psa na siedzeniu,bo zawsze się boję,że w razie ostrego hamowania na przedniej szybie mi wyladuje :O Iśka ma to do siebie,ze lubi między siedzeniami stać i patrzeć do przodu,więc po pierwsze pcha łapę na wajchę od biegów,a po drugie to niebezpieczne......nie będę wspominać w jakim stanie tapicerka szybko by była.... Fuka jeżdziła spokojnie,kładła się na tylnym siedzeniu i nie zaglądała do przodu w żadne szelki się nie bawię,za obroże też bym nie przyczepiła,bo bałabym się że się zadusi w razie W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tylnia półka zdjęta i psica w bagażniku jeżdzi,można pościelić kocyk,pies bez przywiązywania,może siedzieć,leżeć,rozglądać się w każdą stronę,a jednocześnie nikomu nie przeszkadza i jest bezpieczna,bo z każdej strony ograniczona ścianką jak jechałam po koleżankę i jej 2 afgany to one też na pace jechały,ja wszystkie psy tak wożę.....dlatego u mnie samochody combi lub \"prawie\" combi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pudełko jak sobie o tych twoich nartach przeczytałam to mi się zimno zrobiło......już bym nie zniosła widoku śniegu!!!!! ale ty baw się dobrze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia🖐️ a ja mam dzis wiosne:D jest cieplutko w samej bluzce po dworze chodze hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie pada brrr dzieki Iza :) ja wczoraj kupilam mate na tylne siedzenia, zaczepiane na zaglowki i szelki spajk sie boi bagaznika :( poza tym raz wykrecil nam taki numer, ze przeskoczyl i tak znalazl sie na siedzeniu z tylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie zimno!! :O Euforka,bo pies się musi nuczyć jazdy samochodem :) dla Fuki miałam siatkę zaczepioną,aby nie przełaziła na siedzenia ( montowana tak jak te metalowe kraty,ale specjalna z materiału) zaś zanim Izzy nauczyła się,ze jej miejsce z tyłu to jeżdziliśmy z podniesionymi zagłówkami na tylniej kanapie,to uniemozliwiało jej przechodzenie ja to nawet koca z tyłu nie wożę,po prostu co jakiś czas tapicerka z bagażnika do prania idzie :) moje wszystkie lubiały jazdę samochodem i same chętnie wskakiwały do auta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka dzis jest sprawiedliwie bo i ja slonko mam hihi w cieniu jest teraz 14 stopni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam u mie 4 stopnie...zimno i pada deszcz:( bosze juz mam dosc,zimno mi w łapki a co do przewozenia psa mojego jak wozilam na samym poczatku to krecil sie całą droge a jak juz bylismy na miejscu to szybko wylatywal i boegiem pod krzaczek.....sraczki odrazu dostawal hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie pech jak na dzisiaj z autem sie skonczyl....podladowany akomulator zapalil superaśno hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciiiii....u mnie słonko wyszło...ale pizga :O moja psica właśnie wczoraj postanowiła się zrobić bardziej kobieca,beda więc spacery tylko na smyczy i przymusowy areszt domowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ mam wkurwa 😡 zostawiam Wam trochę zielonego i spadam , jak mi przejdzie to zajrzę - na razie nie mam zbyt towarzyskiego nastroju to nie będę psuć Wam humorów 🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×