Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

ojj ciastek wiem , ale tez wiem ze ja stac na wiecej , ona w calym roku do zadnej ksiazki niezajzala , M tylko tabliczke z nia cwiczyl , olewka z jej strony poprostu , ona sie zabawa zajmuje . no i taaaadaaaaaaa wygrala eternity byla najblizej hihih z wiekiem , Kris ma 38 lat .. a ja mowilam mu ze gora 33 hahhahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugo pisałaś żeby mówic co i jak no więc w domu sobie jakoś radzą beze mnie ;) a jak obiady mi smakują ! hehe bo nie musiałam sama robić :P w pracy spoko ,superviserka fajna babka i jest do kogo pyska otworzyć więc czas leci (nooooo po lunchu zaczyna się wlec trochę ale wtedy już bliżej jak dalej ;) ) tylko muszę się przestawić z godzinami spania bo z deka przesadzam siedząc do północy a wstając po 6tej "niania" też daje radę :D aaaa no i ręce już przywykły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaka nagroda ? ;) no z wyglądu dałabym mniej ale brałam pod uwagę że jakiś staż pracy ma , do tego czas nauki itd i tak jakoś strzeliłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i już wiem co miałam na myśli wcześniej ! o MJacksona mi chodziło rano się pucuję w łazience żeby się wyrobić wpada mój mąż i obwieszcza mi newsa - a ja spokojnie wypluwam pastę do zębów i komentuję " dobrze , a kawę mi zalałeś ? " :P:P:P:P a tak serio - szkoda :( lubiałam go posłuchać , może niespecjalnie pooglądać ale głos fajny no i nie czytałam większości sensacji na jego temat żeby mi się odbiór nie pogorszył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm nagroda ... nie pomyslalam :P tak to jest eternity , ale jak wsio se i wsie poradza to bedzie w normie do przodu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity to jak sobie radza to jest oki :) Pestka ba chcialabym-ale nikt nie jest uzdolniony z wszystkiego wiec wpadaja tez slabsze oceny Zbieram sie na impre hehehe trzeba bylo sie przebrac to sie przebralam:D hahah moze gdzies jakies zdjecie cykne to wysle A gdzie Izunia?Martoszka? ok zmykam do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no jo i pada :D i dobrze dychnac troche , bo juz mi sie dupa do kanapy przyklejala haahhha fryz fajny ale ta grzywa??? opewnie bedziesz ja i tak upinac albo inaczej czesac , tak to tylko modelki do zdjec maja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) A u mnie slonce swieci hihi ale pewnie pozniej bedzie padac:P Ciastek fryz fajny a grzywe moze juz fryzjerka pomysli jak bedzie dla Ceibie najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no,wiadomo na zdjeciu zupelnie inaczej wyglada,poza tym kazdy ma inne wlosy,a mi zalezy najbardziej na tym zeby te moje kudly byly lekko napuszone tzn zebym reka potargala i nie byly takie przylizane bo teraz jak mam juz dlugie to i ciezkie sa i zeby troche fejsa wyszczuplic wiecie co,kuzwa komp mi nawala,kurwa filmy m-c temu zaczelam sciagac i jeszcze nie sciagnely sie, teraz mala grala na kompie wzial i sie sam wylaczyl i 30min zanim sie odpalil,odpala sie i sam gasnie i sam sie uruchamia, jeszcze kiedy zupelnie pierdolnie tfu ftu tfu aaa ide dzis kupic ta ksiazke dla pani na koniec roku i kupie I cz Twilight :p jakies czekoladki polskie a kwiaty se odpuszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znalazlam tej knigi, ale kupilam \"Anioly i Demony\" tez dobra bo moj R czytal :p duszno u mnie na zewnatrz,ale slonca niet a Wy gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie ogladalam, ogladalam za to I cz \"Kod da Vinci\" i mi sie podobala,poza tym ksiazka pewnie jest bardziej dokladna bo w filmie nie ma wielu watkow, no ale co tam kupiona to kupiona :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my tu :) 🖐️ książkę \"AiD\" zaczęłam czytać ale mój T nie mógł wytrzymać z oglądaniem filmu zanim skończę no i film \"obejrzałam\" :P a za książkę teraz ciężko się znów zabrać żeby dokończyć film średni , książka - na tyle ile przeczytałam- super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek włosy chyba musisz sobie postopniować , wycieniować na całej długości żeby się układaly jak mówisz jak trafisz do dobrej fryzjerki to Ci zrobi fajnie :) a fryzurka ze zdjęcia ładna :) też muszę się umówić bo mi podrosły już kudły i grzywka mi się nie układa po mojemu co do kompa - może być za duża temperatura na procesorze i po prostu się wyłącza zanim się przegrzeje wtedy trzeba przesmarować nową pastą pod procesor ewentualnie spróbować przeczyścić wentylator na procku - odkurzaczem albo jakąś szczoteczką (to gówno się szybko zawala kurzem) ewentualnie jeszcze zasilacz nie daje już rady a na to jest tylko jedno rozwiązanie - kupić nowy o odpowiedniej mocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugo jak było ? fota jakaś jest ? u mnie lało wczoraj a dziś duszno i zachmurzenie frezje mi wczoraj zbiło z deka tą ulewą - poszłam je dziś ściąć wszystkie bo prawie na ziemi leżały jak mi teraz ładnie pachnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity foty niema hihi bylo strasznie duzo ludzi 20 tys z calej belgii,bylo goraco i scisk wiec i zdjecia brak Bylam ostatnio na Anioly i demony-choc wg tresci to byl kod L.D :P Czytalam ksiazke i bardziej mi sie podobala niz film-bo go zrobili typowo po amerykansku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytalam ze znowu powodz w polsce jest:O zagrozone sa rejony skad pochodze-powtorke sprzed kilku lat:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze, ze link nie dziala trzeba go skopiowac i przez znakiem = usunac spacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narzutkę sobie połóż tam gdzie siadasz ;):D haha dlatego zawsze wołam \"nieeeeeeeeeeee!\" jak mój mąż pokazuje mi jakąś \"fajną\" skórzaną sofę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jo siedze sobie na poduszce :D heh no ja przy dawidzie mialabym juz w plamach materialowe , i z zaciekami pewnie po zapieraniu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×