Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

jeszcze 17 min i do domu koniec roboty pozniej tydzien pracy do 15 i 2 tygodnie wolnego :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka zakup nowego autka ważniejszy....jak się nam nie uda spotkać to nic strasznego się nie stanie,może innego dnia i w innym miejscu ;) ja na pewno będę przy ringu 14 od godz 10 Alma zrobiona,jeszcze Izzy trza się zająć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK nr.14 :)zapamietam zreszta chyba i tak bym cie poznala....blondynka z najpiekniejszymi dwoma afganami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka ale kadzisz ;) ....... ale dziękuję za komplementy ja wiem z doświadczenia,ze dzieci lubia po wystawach chodzić i cykać sobie foty z psami zawsze mnie rozczula gdy o możliwość zrobienia sobie zdjęcia pyta dziecko,które jest niewiele większe od moich psów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jo izunia moje dzieci strasznie sie napalily na ta wystawe ale tak jade bez dzieci bo i tak bedzie kaplet w aucie,jedzie jeszcze oprucz mechanikai mojego W moj tata i Adam ...wiesz pestka o kogo chodzi izunia nie kadze,mowie prawde @ jedna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no przeca mowie ze mechaniki hahaha wiedzialam odrazu kto jedzie , oni takiej okazji nie przepuszcza , zwlaszcza ojciec hihihihi ja jade dzis zapisac sie do szkoly :) ciekawe jak wroce do domu , pozniej drogi pozamykane u nas bo jezdza zas kolarze brrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️jestem,wczoraj wieczorem wrocilismy,padlismy w kimono od razu juz sie ogarnelam z bagazami,teraz sru do sklepu na jakies zakupy i torta bo dzis malej urodziny a jutro starego :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek🖐️:) Najlepsze zyczenia dla corci:D 🌻🌻kwiat]🌻🌻❤️🌻 🌻🌻kwiat]🌻🌻❤️🌻 🌻🌻kwiat]🌻🌻❤️🌻 🌻🌻kwiat]🌻🌻❤️🌻 🌻🌻kwiat]🌻🌻❤️🌻 🌻🌻kwiat]🌻🌻❤️🌻 🌻🌻kwiat]🌻🌻❤️🌻 🌻🌻kwiat]🌻🌻❤️🌻 🌻🌻kwiat]🌻🌻❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadlam na chwile do domu cos zjesc o 19 bedzie Peter Luts :D wiec wracam hihi ludu jak mrowek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hugo dobrej zabawy ode mnie goscie wyszli :p,jutro chyba nastepni bo stary kumpla z pracy zaprosil ufffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) najlepszego !!!!! 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 wiecie co? musicie mi dosłać na maila daty urodzin Waszych dzieci to też ważna data a mam tylko w sumie jedną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugo nóg nie stańczyłaś ?? ;) widzę że niedziela dniem zakupu samochodu :D my też jedziemy obejrzeć jedno Izunia powodzenia na wystawie ! lecznicze zioło dla wszystkich chorujących i leniwych ;) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 świadkowie jehowy przyszli do mnie tutaj tylko raz - powiedziałam że jak będę chciała porozmawiać na te tematy to mam teściów (serio) i po polsku będzie mi łatwiej niż po angielsku i dali spokój w Pl też się wykręcałam teściami że jak będę chciała to się do nich zwrócę :p a teściowie próbowali tylko raz - jeden , pierwszy i ostatni :P Pestka Madonnę a za mną chodzi Pink http://www.youtube.com/watch?v=gDBu-hX0Itg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dzieki ciotki ,kurde ta francuska klawiatura popierdolona jak lato z radiem zdam Wam relacje z pobytu;jak nie chciecie czytac nie czytajcie wiec od poniedzialku popedzilam do okulisty, babka dala mi skierowanie na badania bo nie znala przyczyny zapalenia slipia,wiec od n-pnego dnia ja w kolejke na krew,mocz,laczniz z wynikami na toksoplazmoze bo powiedziala ze choroby ktore sie przechodzi-zapalenia jakies moga rzucic sie na oczy,w czwartek przed wyjazdem popedzilam znow do okulisty ta mowi ze wyniki dobre mam,oczywiscie mialam jeszcze isc do stomatologa;laryngologa i cipologa ale juz czasu i checi i kasy nie bylo,bo ubezp w pl nie mam wiec za wsio plac,moglam w sumie brac rach tutaj ale,,,wiecej chodzenia niz to warte,dostalam 3 rodzaje kropelek tabletki,ale w sumie od czego to bylo nie wiadomo,mam teraz mgielke na tym oku ale ma niby zniknac,jakby co mam isc tu na kontrol bylam tez z mala u okulisty,z nia gorszy problem zle widzi na jedno oko doszedl lekarz do +2 tam czegos jak szkla chcial jej dobrac i nie bylo poprawy w widweniu,okazalo sie ze mogla miec jakas infekcje niekoniecznie oka i to rzucilo sie na siatkowke,nie wiem czy mozna to wyleczyc musze jej badania robic gdzie infekcja sie zaczela no to opowiedzialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Ciastek nieciekawie z tymi Waszymi oczami trzymam kciuki żeby wszystko doszło do normy jak najszybciej ! ❤️ Martoszka jak Twoje auto ? bo nasze nowe już stoi pod domem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ no ja niestety nie bylam na wystawie i nie spotkalam sie z Izinia :( ale jestem zla...ech eternity mowisz twoje auto nowe juz stoi pod domem?ja wlasnie swoje nowo kupione wstawilam do garazu :) poslalam wam foty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×