Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

slyszalam wlasnie ze w Bwlgii nawalnice i deszcze wieeelkie byly i mowili w radiu ze Bruksele z lekka zalalo...ciastek prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Pestka🌻Ciastek dla cory lecznicze !🌻 Jesuu jaka burza byla wczoraj jak wracalam ze szkoly:ptak jak Pestka pisala wycieraczki nie wyrabialy:ozero widocznosci:Pjechalam 40 na godz:O kaluze okropne na drogach ze az auto tanczylo:Pbylam szczesliwa jak do domu dojachalam hihi bo blyskalo mi prosto w oczy:P a wnocy byla kolejna-az sie obudzilam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) no ja mam nadzieję,że dziewczyny nie przyśla nam belgijskich burz ;) u mnie póki co to słonecznie i ciepło,bo 20 stopni,chociaz ciśnienie nie za wysokie... ja od wczoraj zakopana w zdjęciach i kartach ocen tworzy się moja stronka internetowa:) i koleżanka do mnie ciagle,znajdź mi portret Alfy,potrzebuję na gwałt zdjęcie Fuki itp (foty Izzy i Almy ma na swoim kompie więc łatwiej) a to najpierw trzeba poszukać w albumie,a potem skan zrobić do tego mam zrobić historię wystawową 3 afganów i to dokładną,każdej wystawy i w kolejności w jakiej były.......siedzę więc w kupie teczek :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradze wam
kupcie ten slownik ortograficzny dla Pestki Martoszki przyda im sie ; bo biedne nie wiedza ile bledow robia piszac).)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ hugo moja cora zdrowa hehehehe,pisalam o starym swoim :p tak zalalo tunele w jednej czesci Bxl, zakaz wjazdu byl dzis za to piekna jesien ze sloncem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczko ja nie wiedzialam ze kafeteria to jakis konkurs polonistyczny...czasami wale bledy temu ze sie spiesze i raczej jest to zjadanie liter z pospiechu coz...jak komus przeszkadza to niech nie czyta wogole moich blednych postow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheheh pomaranczo mam slowniok niderlandzko-polski starczy ?? w poniedzialek mam rozmowe o prace , zobaczymy :P trzymajta kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woow pestka bede moocno trzymac kciuki a tak poza tym to pisze do ciebie na gygy a ty chyba znowu nic nie masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja też mocno trzymam kciuki!!!!!! a piosenkę już słyszałam,ale ja wolę "starą" ostrą Chylińską ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyznam, ze lekko w szoku bylam jak uslyszalam pierwszy raz chylinską w takiej wersji ale podoba mi sie jakos :D Izunia jak tam twoja stronka? :) czekam na linka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmienila styl bourodzila dziecko i chyba wydoroslala,mi osobiscie taka grzeczniejsza i milsza bardziej pasuje ale kazdy ma swoje zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ laski :) padam na ryj a jeszcze bardziej jak pomyślę ile kasy trzeba szykować i wydać na dom dzięki za wszystkie miłe maile na ten temat 😘 tak w skrócie po dzisiejszej wizycie - pokoje już rozdzielone haha na dole jest duuuuuuuuuuuuża kuchnia - nowo zrobiona , nowa zabudowa meblowa , nowe kafelki na ścianie nad blatami ,nowy zlewozmywak i bateria, podłoga pokryta jakąś pcv'ką ale też nowa więc na razie można znieść no i sprzęt trzeba będzie kupić (lodówka , pralka , kuchenka i okap nad kuchenkę iiiiiii jak wymyślę gdzie wcisnąć zmywarkę to też będzie - bo miejsca nie zostawili ale może będzie można wbudować w jedną szafkę) i to chyba wszystko z nowych rzeczy- całą resztę trzeba zrobić samemu na dole jest też salon - podłoga do zrobienia (będą panele) za drzwiami wejściowymi podłoga w hallu do zrobienia , schody na piętro do przykrycia czymś bo są gołe wc na dole też wymaga nowszej podłogi no i ściany też do zrobienia-malowanie , tapetowanie itp(i zauważyłam do wymiany klamkę w drzwiach na ogród :P ) na piętrze podłoga w hallu do zrobienia w sypialniach też - w dwóch (akurat co sobie dzieci wybrały) będą wymienione deski na nowe więc może tylko się przelakieruje(wycyklinuje czy co tam trzeba) ale to się okaże w łazience też podłoga do zrobienia i ogólnie trzeba ją doprowadzić do normalności bo płytki na ścianie jakoś tak bardzo oszczędnie położone i trochę rur na wierzchu w naszej dużej sypialni jest coś na styl garderoby :classic_cool: nie będę musiała wciskać tam szafy no i na dole i na górze schowków i schoweczków od zarąbania - takich na przykład na kurtki żeby nie wisiały na wierzchu, na buty , odkurzacz itp , może na bieliznę pościelową i ręczniki... aaaaaaa i garaż jest - tylko wąskawy i trzeba będzie lusterka składać przed wjechaniem haha i to tyle co sama wiem z opowiadań bo przeca nie widziałam osobiście ... na fotkach widziałam bo mój małż cyknął -jutro za dnia Was postraszę tym widokiem :P aaaaałłłłłłllaaaaaaaa już mnie portfel boli 😭 podczytam teraz coście naskrobały poki oczy mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję że Pudełko przeżyła próbę otrucia ;) Ciastek małżowi leczniczy masażyk zafunduj ;) mata lecznicze zielsko 🌼🌼🌼🌼 kasa w porządku :) i super że się podobają :) mam problem z męskimi kartkami itp wolę tak bardziej kobieco ;) Izunia nie zakopałaś się za mocno w zdjęciach i folderach ? czekam na linkę do strony :) Pestka trzymam moooooooooocnoooooo kciuki za robotę !!!!!!!!!! a jak już przy tym - podwyżkę nam dali ;) całe kuurwa 7 pensów buahahaha :P Hugo i nie będzie czarów w klasie ? hahaha Euforka ja też bym pytała o prezent na taką okazję ;) ale pomysł Pudełka mi się podoba :) pomarańczę przemilczę :o u nas ziiiiiimno w nocy i rano - od kilku dni ogrzewanie w domu już hula , sezon grzewczy rozpoczęty ale wczoraj w dzień było cieplutko , słońca prawie wcale i nawet lało ale fajnie było 💤 i pora spać - ostatnio 22:30 to moja godzina do spania a i tak dziś przysnęłam :p jak wstaję o 6tej tak dziś się zerwałam o 6:50 ale 10 godzin w zapiździejewie to starczy :o jutro weekend i o 3:30 do domu :P paaaaaaaa do jutera 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ eternity wlasny domek super,tez bym chciala,a jakos pomalutku zrobicie i bedzie git,a np jesli sami bedziecie remontowac to czynsz wam obniza lub na kilka m-cy wogole nie bedziecie placic,jak to bedzie? ja dzis lece do nowej pracy tylko 3h,ale jakos pietra mam,mam nadzieje ze babka speaking English a nie parla po fr :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ hehehe eternity ..strasznie to brzmi aleeee ... bedzie piknie zobaczysz :D :D i co oni z tyymi podlogami robili?? ze wszedzie do wymiany?? hihih ciastek powodzenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Eternity trzymam kciuki , pieknie bedzie! :) Wiem jakie to uczucie jak portfel boli heh wczoraj chcielismy drzwi wejsciowe zamowic, okazalo sie, ze mamy 80 ktore sa drozsze od 90 i jeszcze trzeba bedzie ryc w betonie a to tez dodatkowo kosztuje :o ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) Euforka ale drzwi wejściowe 80 to standart! wszystko co nie jest standartowe jest droższe z kolei pokoje standart to 70 Eternity generalnie najwięcej roboty z podłogą jak widzę......dechy przejedź cykliną i polakieruj,taniej wyjdzie i lepszy efekt niż panele. A jak ci się marzy inny odcień podłogi to lakierobejcą pociągnij! Stronka będzie "całkiej afgańska" bo robiona jako stronka hodowli. Jeszcze jakiś tydzień pracy nad nią minimum,potem dostaniecie linka i.....skrytykujecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Euforka🌻 Pestka trzymam kciuki !!!!! Ciastek czytalam w biegu i zle docztalam-sorry hihi Ostatnio dla mnie dzien za krotki:Pnawet niemam czasu tu zagladnac:( Izunia stronka napewno bedzie sliczna-juz widzialysmy pare fotek i zawsze sa piekne-czekam na linka oczywiscie:) Eternity pomalutku wszystko zrobicie-grunt ze wasze jest !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze pomaranczka nie daje za wygrana:P chyba ma jakies kompleksy:P i chce sie tu dowartosciowac:P Najlpeszym wyjsciem jest nie czytac naszych postow i isc die dalej krztalcic skoro jest taka ynteligentna;):D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jutro jak sie wyrobie z czasem to jade po lupy , niestety galy mi sie psuja i na lekcji nie widze co pisza na tablicy czasem hahahaa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia no moze i standardowe te drzwi ale zeby u nas wsadzic 80 to trzeba jeszcze ryc w betonie bo jak nie, to przejscie bedziemy mieli na 78 cm zdaje sie czy jakos tak czyli mamy jeszcze mniejsze bo tak kiedys budowali ponoc - powtarzam tylko co uslyszalam gosciu tez cos mowil, ze teraz w nowych budownictwach robia 90 jest ich wiecej i sa tansze no ale tak czy inaczej nie zmienia to faktu, ze sa drozsze moze z innej firmy znalazloby sie cos tanszego ech szkoda gadac Pestka no to szybko do lekarza zbadac oczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ jeju z tymi drzwiami to smiech haha zeby mniejsze byly drozsze :O pestka idz idz po lupy bedziesz piknie wygladac,lepiej widziec aaa i moze bardziej ynteligentnie wygladac skoro pomaranczka twierdzi ze my analfabetki hihi;) a tak wogole to wczoraj bylo u nas cieplutko bo w poludnie w cieniu 22st. dzis juz tylko 13 i wiatr jakis mrozny...podobno od poniedzialkui deszcz ze sniegiem :O czekam na kolezanke ma wpasc na kawe i plotwczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×