Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

🖐️ :) Ciastek doszła przesyłka ?????????????????????????????????????? chiba nie bo nic nie dajesz znać albo się nie podobają .... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie dzwonilam do niej,jeszcze przesylka nie doszla,ale pamietasz ze idzie rowno 7 dni,teraz weekend takze w poniedzialek mysle ze juz bedzie na miejscu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Ciastek na ucho🌻a jak nie pomoze to do lekarza ! Martoszka napisz potem nowosci kosmetyczne czego sie nauczylas:) Eternity hahah najgorsze jak nie mozna gosci zniesc:P:D U mnie odz dzis karuzela:D ale pojde jutro bo dzis pizga:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam Wam napisac o moim nowym koledze w klasie hahah Przyszedl ostatnio na lekcje i nauczycielka pyta jak masz na imie-a on do niej ze MAGIC :D nauczycielka takie oczy na niego i pyta czy to jego prawdziwe imie?On mowi ze to jego NICK NAME :D myslalam ze pod stol wpadne ze smiechu:D Najfajniesze jest to ,ze na przerwie okazalo sie ze jest polakiem:D i nazywa sie Maciek hahaha Ale jest zarozumialy:Puwaza sie za lepszego od nas:O podobno juz wszystko wie itd ale do nauczycielki po angielsku gada:P nawet jak go sekretarka do klasy przyprowadzila to miala watpliwosci -czy powinnien isc do 3 czy do 2 klasy bo zle po niderlandzku mowi No ale MAGIC:D:Pchyba u nas zostanie-zobaczymy jak poszedl mu test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja juz po szkole nooo prawde mowiac dzis nie bylo za duzo kosmetycznych nowosci ...z dermatologii gadalismy przewaznie o skorze i poceniu sie ...np.to ze dzieci sie nie poca i nie smierdza a wlosy moga myc co tydzien lub 2 bo sie maja przetluszczonych...oprucz piasku hihi i babciom...czylistarszym osobom takze nie przetluszczaja sie wlosy aaaaa i pot nie smierdzi,jest bezwonny tylko gromadzone np.pod pacha ...na skorze bakterie polaczone z potem to one smiersza :O dwie nastepne lekcje byly z facetem....fizykoterapia...wprowadenie bylo i ogolne omowienie co bedzie i jak poza tym pan spoznil sie pol godziny na lekcje hihi aaa i dziewczyny odrazu zauwazyly e nie ma obraczki...bo nawet mlody napewno nie ma 30stki i pytaly czy bedzie uczyl on masazu hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nopoo hugo niezle przeboje z tym panem MAGIC hihi zdawaj relacje co tam nasz rodak kombinuje a tak wogole to sie okazalo ze jedna dziewczyna jest z mojej miejscowosci i tez dojezdza autem,wiec zaproponowala ze moze na zmiane bedziemy jezdzic jutro ona wiezie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magic jest the best:d hahah Martoszka to super jak bedziecie jezdzily na zmiane:) zawsze to razniej i zaoszczedzisz na benzynie:) Glowa mi drugi dzien peka:O chyba mnie globus zlapal:Pbo mam wrazenie ze mi zaraz oko wyskoczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ciastek czasami poczta angielska mnie zadziwiła bo doszło przed spodziewanym czasem więc myślałam że może i teraz się wykażą ;) hehehe ale jestem cierpliwa - jak i dziś przy gościach :P mama mnie kultury nauczyła i umiem panować nad emocjami i odruchami (zwłaszcza werbalnymi) :P - ale ZAZNACZAM! tylko do czasu ! :P:P:P:P kilka aluzji dziś padło - może zbyt niezrozumiałych ale to nie moja wina :P:P:P:P:P Hugo u nas też pizga (ło) jak cholera , dobrej zabawy na karuzeli życzę ! :D ahahahahaha a MAGIC wymiata ! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D buehehehehe też ostatnio miałam styczność z wieeeeeeeelką poliglotką a jak przyszło co do czego to nikt curwa nie zrozumiał o co chodzi :P (nie mówię że ja jestem perfekcyjna jeśli chodzi o język ale się nie wymądrzam ani nie wywyższam :P ) Martoszka zawsze to jakaś oszczędność w dojazdach :) szkoda też że moje starsze dziecko nie da sobie przetłumaczyć że jeszcze nie potrzebuje antyperspirantu - nie używa ale za każdym razem mała polemika na ten temat jest jak jej w oko wpadnie podczas zakupów powinnam iść spać bo z rana mamy zaplanowaną wycieczkę ale jak przez cały tydzień padam na twarz tak w weekend jakaś zbyt wypoczęta jestem chociaż i tak niedospana ale i tak powiem dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugo a ten MAGIC to z jakiej czesci PL? hihi bo znam takiego jednego ;) Eternity 🌻 ziolo dla relaksu :) Ciastek to super!! zawsze to 5h darmowego gadania :) Martoszka hehehe niezle i co bedzie uczyl masazu? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Euforka mowil ze z Warszawy ale ja tam wiem czy mu wierzyc heheh moze to nick city jest;):D mlody jest ma gdzies 18-19 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomacham chociaż :) Ciastek gratuluję służbowego telefonu,mam nadzieję ,że z uchem już dobrze,bo ja nie to.........do lekarza!!!!! Hugolina gościu niezły,chyba postanowił się wypromować i zrobić na was wrażenie tym swoim nick name - bo to takie.......magiczne :D:D:D Martoszka co do bezwonności potu to ja mam wątpliwości,szczególnie latem jak się za kimś woniejącym niechcąco stanie :P Eternity jaest specjalna linia Rexony dla nastolatek,teens :) dezodoranty są w aerozolu i kulce chyba,w kilku zapachach do wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dzis skonczylam godzine wczesniej wiec zamiast 11godz.mialam 10 :O nie wiedzialam ze mozna sie zmeczyc...moze nie tyle fizycznie ale psychicznie robieniem non stok czegos przy oczach dzis robilismy profesjonalny demakijaz,potem henne z kakao na rzesy potem na brwi na koniec przyklejanie kepkow sztucznych rzes,ktore tyrzymaja sie 2-3 tyg.ale niestety gosciowa z ktora cwiczylam juz nie zdazyla mi zrobic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa jeszcze regulacje brwi robilismy....gosciowa usczypnela mnie penseta hihi spalam ponad 4 godziny i teraz zaczyna to wylazic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ nooo z normalnego naturalnego kakao z woda juz na nastepnych z normalnej henny bedziemy robic bo niektore to takie brwi odpierniczaly ze az zmiac mi sie chcialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pogoda do bani, pada deszcz brrrrrrrrrr a mnie dopadl "maly" glod, zre co podwinie sie pod reke :p,no ale przed @ jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w trakcie @ wiec witam w klubie ;) aaaaaaaaaaaaaaaa heheh Martoszka a ja glupia myslalam, ze to jakis nowy sposob na henne hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek wlasnie jak tam z praca? U mnie tez pada jest szaro i zimno a ja do szkoly musze jechac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×