Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

hej hej ja juz z pracy zmarzlam i nie chcialo sie nawet po sklepach polazic a mialam pare rzeczy dokupienia....ale nie pilne wczoraj z rana bylo 0st. dzis 5 ale straszny mrozny wiatr :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze musialam se na allegro wypisac ksiazke do kosmetologii i fartuszek bialy do pracowni kosmetycznej sa owszem u nas w sklepie jakims medycznym fartuszki ale niestety same za duze na mnie numery...najmniejszy 40 i to jakis wielki sie wydaje a ksiazke za tydzien baba w ksiegarni ma przywoiesc a mi troche za pozno na allegro w 2 dni mi przyszla fartuch awizo widze listonosz zostawil wiec to chyba to pokaze wam jakie wypisalam: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=754628678 i fartuch...mi sie bardziej krotsze podobaja...takie tuniczki jakby,ale niestety trzeba dlizsze-dobrze ze nie do kostek http://www.allegro.pl/show_item.php?item=747806075 ale bede piknie wygladac hihi....zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo fajna ta ksiazka fartuszek tyz :D Martoszka licze, ze bedziesz nam tu opowiadac o roznych ciekawostkach kosmetycznych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo jasne ze bede sama jestem ciekasa tych rzeczy dowiedziala sie tylko z tych rzeczy co nie wiedzialam to np.to ze do wykonania henny na rzesy przeciwskazaniem jest np taka choroba jak wytrzeszcz ocau,myslalam ze to np. wrodzone czy co a to spowodowane jest choroba gruczolu tarczycowego....szok nie? aa i na opochniete i ciemne jak to sie mowi potocznie woty pod oczami to najlepsze oklady z czarnej herbaty...fajnie bo czesto ja pioje wiec se czasem walne oklad hihi a co do fartuszka to pestka powiedziala ze wdzianko jak dla sklepowej :( co ja zrobie ze wymagany jest do kolana i dlugi rekaw bo jak co hlapnie na ubranie np.henna to koniec :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema,fartuszeka jak fartuszek, ze sklepowa to mi raczej kojarzy sie niebieski kolor :p,a bialy raczej wlasnie sluzba zdrowia czy kosmetyczka,ale faktycznie krotszy bylby fajniejszy,ale co tam nie pobrudzisz sie przynajmniej nie ;-) kuzwa w sobote musze wczesniej wstac stary do roboty a ja z mala do szkoly ,nie chce mi sie jak cholera jasna,trzeba przed 7 z domu wyjsc,znow sie nie wyspie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ummmmmmmm kakao sobie popijam :classic_cool: pyyyyszotaaaaaaa :) fartuszek jak pielegniarka :P;):D no chyba ze sprzedawczyni w miesnym ;) hihi no zartuje sobie tylko fartuszek to fartuszek tak jak Ciastek mowi, wazne zeby sie nie pobrudzic Martoszka a ile te oklady trzeba trzymac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ żyję ;) przepraszam ale nie mam ani czasu ani siły poczytać jestem wkuuurrrrrrwiona na maxa i jedno na co mam ochotę to komuś napierdolić 😡 nasza landlady to blada jebana francuska picza 😡 wyobrażacie sobie że wyprowadziła się z naszego miasta i nie zostawiła nawet numeru telefonu kurwa kurwa kurwa kurwa kurwa kurwa kurwa kurwa kurwa kurwa kurwa kurwa kurwa kurwa kurwa kurwa kurwa kurwa kurwa kurwa kurwa kurwa kurwa kurwa kurwa kurwa kurwa kurwa kurwa kurwa kurwa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😡 sorry ale musiałam jak znajdę więcej czasu to naskrobię maila o co kaman buziaczki dla Was 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwazaj martoszka
zeby Ci ta herbata nie Chlapla do opUchnietego oka;);););););););

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uważaj pomarańcza żeby cię nie popieściło od tych twoich zgryzot ! naucz się wyszywać i tym się zajmij jak ci żyć tak nudno !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eternity odp, tez na maila hm,mmm na szczescie ja nie mam podpuchnietych ani podkrazonych oczu ale czasem ze zmeczenia i braku snu kazdemu moze sie zdazyc a pomaranczka chyba pod oko dawno nie dostala od starego a jak dostanie za morde swoja to polecam czarna herbate pod oczy i melise na uspokojenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ buehehehhe Martoszka :D :D eternity normalnie powiem tylko to ....................................:O reszte na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hugoina
🖐️:D Oczy mam na zapalkach:Pwrocilam o 2 w nocy ! przez 1,5 godziny nie mozna bylo wyjechac z parkingu:Oorganizacja na drodze byla do dupy ! zero policji,korki,kazdy wpychal sie na 3:O widzialam wypadki -ech wklejam link by pokazac jak bylo:Dz boku sa inne filmiki-wiec kto chce moze sobie poogladac:D http://www.youtube.com/watch?v=9XmmoF5yyXo&feature=related a teraz ide poczytac co nastukalyscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Hugo niezly wypas tam :D glosu nie mam wiec nie slysze ale z tego co widze to musialo byc super! :classic_cool:] Eternity ❤️ trzymam mocno kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ u nas ziiimno ale dobrze ze nie pada :O noo przyszedl fartuszek kurde M zamowilam bo pisalo sie spierze sie 10% i co?za duzy....z tylu jest pasem do scoagniecia wiec przepne i guziki poprzeszywam i bedzie git ,ale moglam wziasc mniejszy hugo nowa piosenka ich fajna a efekt bialych rekawiczek super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim :) Martoszka faruszek to fartuszek,a żeby ci się zmniejszył o te 10% to go wypierz!! Eternity odpisałam na @ i trzymam kciuki!!! A pomarańcza pewnie sama ma wory pod oczami i dlatego z takim zainteresowaniem czyta porad Martoszki jak się ich pozbyć :P Hugolina widać ,że koncert udany,a to najważniejsze......bo korki to niestety przy takich imprezach to normalnie zawsze na bank

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka daj mi ten faruszek do prania to na bank bedzie mniejszy hahah-mam do tego zdolnosci:D Izunia🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ eternity trzymam kciukasy zeby sie udalo ❤️ z newsow to: - patafian sie jeszcze nie wynosi,zrobili tylko jakies rusztowanie na bloku nie wiem moze bede tynkowac czy malowac budynek - ogluchlam na jedno ucho,bladz no,woda mi sie nalala do ucha i przytkalo na ostro trzeba do laryngologa dreptac - dostalam telefon SLUZBOWY heheheheheh 5h darmowego gadania,z pracy - leb mi boli kufffa no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ żyję ;) ledwo ale zawsze naskrobałam Wam nowego maila się landlady "znalazła" - powiedzmy bo tak do końca to i tak chuj ją znaju gdzie dokładnie jest i spadam na razie - dzieci mi z głodu piszczą ;):P trzeba obiad robić kongo mam w domu a jutro goście chyba do końca dnia znajdę na tyle siły żeby nie ryć zębami po podłodze w trakcie wszystkiego co mam do roboty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie wrocilam od kolezanki i lukam se na film jutro do skoly ale tylko na 4 godz. potem musze pojezdzic po hurtowniach kosmetycznych pokupywac narzedzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze żyję :P:D Martoszka nie fartuch za duży tylko Ty za chuda ;) jak masz kogoś kto śmiga na maszynie do szycia to niech Ci go zwęzi z deka (pewnie do zakładu usługowego się nie opłaca bo możesz zapłacić tyle samo co za fartuch ale jak ktoś może za free .. ;) ) Ciastek no to siup ! |_| za to żeby się patafian wyniósł ! :D i na ból głowy też pomoże ;) na ucho to już może lepiej lekarz a te 5h to dziennie ? :P:D Hugo poszalała ! kuuuuuuuuuurna poszłabym też sobie na jakiś fajny koncert tylko nie ma gdzie :p i z kim dzieci zostawić :P i towarzystwo też się nie nadaje .... iiiiii tyle co miałam oczy poczytać zjebutana jestem jak koń po westernie aaaaaaa przygotowania do gości jeszcze zniesę ;) gorzej jak nie można znieść gości :P i sprzątanie po jest bleeeeeeee :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×