Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Gość hugo napisz ze podziwiasz
swojego chlopaka za to, ze cie utrzymuje, hehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pomarancza z dupy co?? zazdrosna?? :P ze musi sama zapierdalac?? bo nie ma wyjscia? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to za okreslenie - podziwiać chłopkak za to,ze ją utrzymuje?? pomarańczo a co ci do tego jak sobie zycie ułożyła Hugo i jej facet? żałosna jesteś :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie chlopaka tylko mezczyzne , bo z chlopakami to sie moze ty zadajesz hihiih :D malolatami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo goscia mieli myyyy ,no wlasnie pomarancza zagladaj do wlasnego gara a nie cudzego bo okaze sie ze gar ma dno spalone :p pestka dobra jestes w tych komentarzach hehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no ik ben lui cokolwiek by to znaczylo :D:D kurde czaje sie na cos na ebayu,ale chiba nie uda mi sie pakupac tej rzeczy echhhhhh,jeszcze godzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia stronkowe i za driny:) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Pomaranczko buhahaha cos ostanio zle poinformowana jestes:P Zal Ci?:D Pewnie ty jestes dumna z tego ze Cie nie stac na nic:P Zejdz ze mnie albo narobie ci kolo d u p y 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ nie nie pakupila choc licytowala,gosciu przebil mnie o 2,5e,ale walka byla a byla to piekna komoda duza,plus mniejsza,styl espanil,piekna doslownie zadbana poszla za 127,5e,ale jeszcze bedzie okazja zeby co kupic na nowa chate nie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buhahahaha a ja wiem hehehehe nie wiem,moze w grudniu moze w styczniu :p milego dnia spadam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia niestety nic nowego Nie pisalam do tej hodowli. Nie mam dostepu do skrzynki K jak i on nie ma do mojej ta kobieta przez maila i tak nie poda ceny a na stronie zadnych nowych info, na stronie boxer klub tez brak aktualizacji :o Na www umiescila tylko foto suczki ktora teraz spodziewa sie szczeniat Napisalam natomiast do innych hodowli. W jednej cena za szczeniaka to 3 tys a w drugiej kobieta nie podala ceny ale pewnie tez cos kolo tego bo zaczela od zdania czy widzialam rodzicow i ich osiagniecia. Wymienilysmy kilka maili, dostalam foto malucha - ma 10 tygodni, urodzony tez 1507. W sumie to po ostatnim mailu sie zdolowalam .. tak ogolnie... Moj fundusz sie kurczy i to znacznie a jak pomysle ile rzeczy jeszcze trzeba kupic to trace calkiem nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek to ja Ci zycze zebys znalazla komode jeszcze ladniejsza i w jeszcze lepszej cenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzis chlodno ludzie plaszcze i kurtki powyciagali :o no i z rana takie korki kolo mnie ze moj samochod glupieje nie wie czy sie toczy czy stoi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i sie nie smiejcie ale dzis mi sie snilo ze snieg spadl i jechalam do pracy glupol jestem ale ja juz sie boje zimy i panikuje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wymienialam opony to wzielam te caloroczne a teraz sie boje, ze one w zimie nie dadza sobie rady i bede sie slizgac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 limitowe, stronkowe, rocznicowe itd;) kurde, nie ma to jak mąż ktory uwielbia nowinki technologiczne i zostaje bez kompa bo moj najmniejszy i najlatwiej sie go nosi dzieki czemu moze sprawdzic "sianie neta" po calym domu:P i tak nawiążę do wypowiedzi pomaranczy:) co to znaczy ze ktos kogos utrzymuje? przez wiele lat bylam utrzymywana przez meza bo rodzilam i wychowywalam dzieci tak sobie wymyslilismy i tak mielismy kogo obchodzi jaki status ma zwiazek, gdyby mnie maz nie zaciagnal przed oltarz za wlosy , nigdy bym sie nie zdecydowala na slub:D (do dzis mi to wypomina;) ) i kazdy ma swoj model rodziny, kto pracuje, kto nie pracuje i z jakiego powodu i czy to wstyd jest? szczegolnie jesli kazdemu wszystko pasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) Pudełko zgadzam się z tobą w 100% odnośnie modelu związku,nikomu nic do tego jaki sobie ustalimy!! Masz za wypowiedź \_/ i za stronkę 🌻 Euforka ja cię nie chcę martwić,ale tzw opony całoroczne to tak bardziej pod letnie podchodzą,ja bym ci radziła na zimę zimowe kupić znasz zasadę - jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego? ;) a propo pieska,to czy wiesz u nas w schronisku ,tym w Swarzędzu to pod koniec sierpnia był 3 miesięczny boksio do adopcji? czekał 3 tygodnie zanim go ktoś wypatrzył i zaadoptował a jęsli chcesz się czegoś dowiedzieć o tym upatrzonym szczeniaku to się nie czaj i po prostu zadzwoń,wtedy będziesz mieć jasną sytuację....przez telefon babka cię nie zje przecież ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pudelko🌻swietnie ujelas odp dla pomaranczki😘 Euforka u nas ostatni dzien jako tako cieply od jutra ma padac i padac:O to tak na pocieszenie:D Euforka wlasnie dobrze Izinia mowi-czasem w schronisku mozna poszukac-moze sie poszczesci:) a tki ze schroniska kocha bezgranicznie ! Jade w czwartek na koncert milk inc:D hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:o pada, leje mam humor jak pogoda do niczego mowicie zeby sie rozgladnac za nowymi oponkami hmm to znowu z tysiak pojdzie jak nie drozej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×