Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

nie wiedzialam nic o tym 3 miesiecznym boksiu :( w ogole to zastanawiam sie nad pieskiem bez papierow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wczoraj bylam znow na karuzeli-jakos wytrzymala jestem:Dbo moje dwie kolezanki wrocily biale i chore do domu ! A mi nic nie bylo heheh a bylysmy prawie wszedzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm,no chyba ze nr gg zmienilas,pisalam ci cos z niderlandzkiego dla malej ale juz zrobilysmy same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eternity ahojjjjjjjjj ciotka :p albo achoj (nie wiem) moja gwiazdencja na siatce wlasnie a ja jutro ogloszama wielki dzien wyjscia z ukrycia buahhahhaha,zaczynam robote :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde jedno napisalam przez H a wieta co,przed blokiem na chodniku stoja zakazy parkowania,ale tylko w miejscu naprzeciw naszego budynku na piatek,kurde my juz dumamy ze patafian z 3 pietra bedzie w koncu sie wyprowadzal,zamowil sobie miejsce i transport,ciekawe moze w koncu cos sie ruszy z tym mieszkaniem,obaczymy w piatek......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Ciastek to chyba fajnie by bylo nie? :D niech sie wyprowadza, trzymam kciuki :D no i trzymam kciuki za robote :) Eternity zwooooooooooolniiiiiiiiiiiiiiiiijjjjjjjjjjjjjjj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzialam apel tej dziewczyny co chce oddac suczke roczna do adopcji no przykre to strasznie :( na jednym z tematow jest foto tej suczki, przypomina nawet boksera dziewczyna tez podala namiary na siebie na nk ma 22 lata, ostatnie foto z 1309 z wesolym komentarzem do zdjecia... biedny piesek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ jezdem...jedzem i raczej zabiegana niz zaczytana hihi co wy piwrwsze 2 di w szkole i mam sie uczyc?dajcie najpierw przywyknac znow do tej sytuacji ze sie ucze ;) mnie to wlasnie wkurza ze niektorzy ludzie tak szybko nudza sie swoimi zwierzetami a pies o panu tak latwo nie zapomina :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dla mnie tez... ostatnio to mam wrazenie, ze dopiero co sie poloze spac a juz musze wstawac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Euforka🌻 Ciastek trzymam kciuki za pierwszy dzien w pracy i oby sie ten koles szybko wyprowadzil ! GG mam to samo ale nic niemam ani od Ciastka ani od Pestki:Oteraz chyba mi gg siada:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×