Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

🖐️ hahaha no zaraz Wam poślę , zaraz :P jak chcecie horroru tak z "rana" ;) ja na drzwiach to się znam na tyle że wiem że i u mnie przydałoby się wymienić te wewnątrz na jakieś ładniejsze ale to już na kooooooooooońcuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu Euforka cierpliwości dużo Ci życzę w tym wszystkim bo czasami okazuje się ważniejsza od funduszy ;) Ciastek jak było w pracy ??? był english czy parlała po żabiemu ? ;) na stronkę widzę jeszcze trzeba poczekać - ale poczekam ;) haha innego wyjścia nie mam :P Pestka ja kcem fotę w brylach jak będziesz nosić !!!! ale idź , idź - im szybciej tym lepiej , sama wiem po sobie że nie ma co czekać, bo na co ? samo się nie polepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te nasze podłogi do zrobienia to w zasadzie coś co na nich leży (strasznie wydeptane i zniszczone albo nie ma wcale) jest do zdarcia i trzeba położyć nowe coś - a co będzie leżało to się okaże w sumie w trakcie najpewniesze są panele w salonie a resztę właśnie dobrze by było tylko wycklinować i przelakierować tylko nie wiadomo co tam czeka pod spodem aaaaaaaaa normalnie wyć do księżyca mi się chce jak sobie pomyślę ile roboty a ja norrrrrrrrrrmalnie kocham remonty 😭 czynszu nam nie obniżą za dbanie o dom aaaaaale! z każdym rokiem mieszkania tam i dbania o niego zbiera się rabat na wykupienie go na własność się zobaczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo dom wydaje sie duzy i widac ze jest sporo do zrobienia,ale powoli zrobicie :) kuchnia jest git...mozesz juz prawie gotowac hihi pestka nooo czekamy na zdjecie w brylach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) już się odkopałam z kart ocen,wyniki wystaw już na stronce umieszczone :) Eternity tak jak pisałam w mailu,zaletą,że dom jest do remontu jest to,że od razu robicie po swojemu!!Już wkrótce dom będzie wyglądać ślicznie! Ja też chcę fotki Pestki w okularach!! A teraz wyruszam na miasto,bo muszę jakieś prezenty wymyśleć,bo na 17 na parapetówkę idziemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia udanych łowów na prezent i udanej imprezy wieczorem ! hehe "gotować" to na razie będę w mikrofali - będziemy się żywić gotowcami :P:D nie no , żart ;) no to właśnie plus że urządzimy sobie po swojemu minus taki że praktycznie nie było wiadomo kiedy taki dzień nastąpi i przygotowania do przeprowadzki i urządzania są takie planowane na już wolałabym najpierw zaplanować i przeliczyć ;) a potem się przeprowadzić ale już nie ma co marudzić buehehe wiecie że nawet sprzątać teraz mi się nie chce :P mam ochotę zrobić wszystko po łebkach bo zaraz i tak wszystko przewrócimy do góry kołami i wyląduje w kartonach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :D zgadnijcie co sobie kupilam? hihihi ksiazke zmierzch :D wiem, wiem lepiej pozno niz wcale ale mnie wciaga.... czuje ze szybko polece po nastepne :D ide ogladac foty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity bedzie GIT :classic_cool: super zobaczysz jeszcze troche i bedzie widac pierwsze efekty! no i kuchnia tez juz zrobiona :) u mnie to jest masakra :D demolka na calego :o okna mialy byc montowane w najblizszym tygodniu a okazuje sie, ze bedzie trzeba czekac moze z jeszcze jeden jak dobrze pojdzie drzwi zamowione - min 5 tygodni trzeba czekac szok nie? a wydawaloby sie, ze tak wszystko mozna dostac od reki K skonczyl elektryke robic dobrze, ze on mogl to zrobic bo inaczej to pewnie ze 3tys trzeba byloby wydac za robocizne :(.. jak nie wiecej pozniej moze Wam wysle jakas fote ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis wieczorem na panienskie ide zrobilysmy zrzute z dziewczynami i kupily bielizne i torta w ksztalcie .. penisa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) A ja Wam moge pomoc w remontach bo uwieliam:D a Wy potem posprzatacie hihi Pestka bylas bo bryle?ja tez chce fotke ! Dziewczynom co wybywaja udanej impry zyce:) Euforka heheh wiem ze ksiazka ciaga i na bank polecisz kolejna kupic:Dja zerkam co w kinie graja bo nie dlugo ma wejsc druga czesc do kina i pierwsza polece ogladac:Dszkoda ze Pestka tak daleko mieszka-to bysmy sie razem wybraly:D Ja dzis nigdzie nie wychodze bo w przyszlym tygodniu szykuja sie az 3 imprezy w tym 2 tygodniu-wiec dzis bede sie domem rozkoszowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahhaa euforka , juz dawno mowilam ze wciaga :D :D i to jak psia mac... no Hugo juz niedlugo 2 czesc :D eternity odp na maila euforka czekam na fotke jak troche poczytasz Edzia :D a jaaa .. nie mam bryl .. jeszcze poszlam do optyka z nadzieja , ze poradzi a ona wsadzila mi morde w maszyne zrobila ooooo .... uuuu .... hehhhhh ... wydrukowala papierek i powiedziala z tym do okulisty bo mam powazna wade wzroku , cos , ze siatkowka nie teges ... no i musze sie zapisac i zobaczymy co dalej nie znam sie na wynikach ale zaraz pogrzebie w necie .. a moze ktoras z was miala wydruk z tek maszynki?? do porownania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo pestka co tam nie ten tegos co? nie strasz moj W niestety nie mial takiego wyniku lecz odrazu recepte na okulary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej haj helol ;-) w robocie bylo ok, babka speaking nie parla, znaczy parla tez hehehe pestka czyli mialas komputerowe badanie wzroku,moja mala to miala,ale ja na wynikach sie nie znam,jesli to siatkowka (moja mala tez ma problem) to nie ma zartow idz jak najszybciej do okulisty jestem kilka dni przed @ i czuje sie jak bambaryla a zre nie powiem za ilu, matkoooooooooooooo,patrzylam dzis w necie jakiejs kreacji na to wesele ale nic nie znalazlam ,nie chce kiecki bo jedna juz wisi z tamtego roku z wesela,chce mi sie jakichs zajebistych eleganckich spodni i moze fajna tunika,tylko co na ta moja dupe wlezie,moze na soldach w styczniu cos znajde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie jeszcze cos odnosnie oczu okulista bardziej ci zbada wzrok wiec lepiej isc od razu do niego wkropi ci kropelki na rozszerzenie zrenic i zobaczy co jest a optyk tego nie zrobi kuzwa stary mecz oglada ,mala pika na kompie a ja sie nudzeeeeeeeeee :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co jeszcze hmmm aaaaaa obejrzelismy film" Body of lies" ,polecam moze byc nawet z Leonardo di Caprio terroryzmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kufffa dlugo jeszcze ;p euforka pewnie szuka wapmirow w ksiazce, hugo siedzi i wygrzewa dupencje WE :p fotelu domowym,pestka szuka wynikow badania slipiof ;-),Izunia pewnie szpera na stronce swojej-jeszcze nam namiarow nie dala malpa jedna :p,eternity planuje co zaczac najpierw robic klamki wymieniac czy panele klasc ;-) a martoszka pewnie cos robi oooooooooo ciasto pewnie bo do szkoly chyba za tydzien ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaa pudeleczko w Kolonii baluje a mowila ze niby pracuje hehehehe udalo sie ,nie ma Was to ide sę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha ciastek dobrze wszystkich podzumowalas ....ale.... martoszka ciasta nie robi bo by zara zezarla ale do szkloly faktycznie za tydzien ogladam:Mam talent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam pomachać na dobranoc przy okazji wyłączania lapka hehehe Ciastek żeś wymyśliła :D a eternity wcale nie obmyślała (noooo może troszeczkę ;) ) tylko kartencję dłubała bo koleżanka chciała urodzinową dla mamy jeszcze nie skończyłam bo wysycha parę rzeczy - jutro dodłubię i na blogasa wrzucę ;) idem spać bo kiedyś trza się wyspać nie ? dziś nie dane mi było pokisnąć w wyrku bo już po 7mej oczy mi się same otwierają i doopa jutro doczytam coście popisały na poprzedniej stronce bo już mi się morda drze 💤 dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Ciastek🌻 napewno jakas kreacje znajdziesz-a soldy w holandii zaczynaja sie wczesniej jakies 2-3 wczesniej niz u nas-wiec mozesz tam pojechac polowac;) Martoszka milego ogladania:D Pestka uu na wynikach sie nie znam-ale lec do okulisty! im szybciej tym lepiej Wczoraj ogladalam koncert Madonny w tv i powiem ze show bylo super:D ma babka kondycje by w szpilach skakac po scenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ciastek 🌻 ;) no prawie trafilas wczoraj :D bo faktycznie siedzialam i czytalam ale pozniej to juz poszlam pic i bawic sie :P:) mowilam Wam, ze zrobilysmy zrzute i miedzy innymi kupilysmy torta w ksztalcie penisa na panienski wieczor i wiecie co? musze przyznac, ze ten tort byl pyszny :P:D Pestka, jak to cos z siatkowka to idz jak najszybciej do lekarza i nie analizuj sama wynikow bo naczytasz sie w internecie glupot i bedziesz sie stresowac❤️ trzymam kciuki zeby to nic powaznego nie bylo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×