Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

przez moment bylam najlepsza matka na swiecie:D bo przez to ze wyslalam ją do szkoly okazalo sie ze zorganizowali impreze jutro (wolne mają) ale wlasnie dopadla wiekszosc powycieczkowe przeziebienie:( dzieciaki chorowac zaczynaja:( widac tam bylo cieplo, tu zbyt wietrznie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) u mnie 4 stopnie i pochmurno czyżby to już początki zimy? ja chciałam z afgańskimi na Hubertusa jechać,ale przy takiej pogodzie to zamarznę i ja i psy :O zapowiada się,że znowu bedę miała towarzyski tydzień od piątku do soboty po południu mam jednego gościa potem po 16 ma się pojawić kuzyn mojego i zotstać do niedzieli (wymyślił sobie,że będzie studiował w Poznaniu) natomiast my jesteśmy umówieni do znajomych na 18 w sobotę! najwyżej tego kuzyna zostawię w domu z psami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie nie wyswietli imion ale sie chyba domyslicie ze rozmawiaja 2 osoby Siema slyszalem ze Aska ma jakis problem z policja, wiesz cos o tym? kurwa nie pytaj.. Ja wiedzialem, ze jest glupia i lubi po pijaku robic przypaly traktujac to jako zabawe ale to co zrobila to przegiecie wszystkiego.. Ty mi nie tlumacz jej glupoty tylko mow co odjebala wczoraj byla ta biba u Agaty no.. wlasnie czemu nie przyszedles? bo mam okres co kurwa ? o.O no nie wazne idioto nie moglem, powiesz mi co z ta Aska? no jak zwykle jak to ona, najebala sie w trupa zabraklo Alkoholu dla reszty to gralismy w karty kto idzie po flaszke no i kurwa padlo na mnie no... ale powiedzialem ze chujowo samemu to grali kto idzie ze mna i oczywiscia padlo na ta idiotke i co dalej? po drodze mijalismy 2 policjanow.. nom przeszliby spokojnie bo nie przykuli zbytniej uwagi do nas, ale Aska musiala.. no mow co zrobila wyobraz sobie ze akurat w momencie mijania sie z nimi zachwiala sie i wpadla prosto na nich.. i tyle? nie nie.. najgorsze teraz. Zwrocili jej uwage zeby uwazala i takie tam, jacys spokojni byli ogolnie.. A ona kurwa mac sciągnęła miniowke razem z majtami, wystawila pipe w ich strone rozwierajac ja palcami i krzyknela "Pochłone was skur*ysyny!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie przeczytalam ze 2 polakow-kierowcy tirow zginelo w okolicy Brugge-spali w tirach i wybuchl pozar-narazie badaja okolicznosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dla wyjasnienia to nie ja chcialam wchlonac policjantow :D:D;p ale mi zimno brrrrrrrrrrrr,w Bialymstoku chyba snieg sypal,masakra ja dzis sie rozliczylam w biurze ciekawe ile mi zaliczki przeleja ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wspolczuje tego sniegu :o masakra jakas u mnie 3 stopnie naszczescie sniegu nie widac melduje, ze skonczylam ksiezyc w nowiu cholerka :D za szybko :o dobrze, ze sa jeszcze 2 czesci :) szkoda tylko, ze nie mam ich w domu 😭 zostanawialam sie wlasnie czy nie jechac kupic juz teraz :) stwierdzilam jednak, ze poczekam do jutra a Wam ktora sie podobala najbardziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie wkurzal ksiezyc booooo malo bylo tam edzia hahah i ten wilk sie czepil jak psiego ogona :D ale nastepna jest juz lepsza a ostatnia najlepsza :D wiec lec i kup sobie te ksiazki :P ja czytalam na kompie i nie moglam sie oderwac :D ale jak bede w PL to se kupie do reki i jeszcze raz przeczytam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak przy okazji jesli juz wpadlas w siec czytania Stephenie to i kup sobie the Host (intruz) ponoc swietna :) jeszcze przede mna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lyhylyhylyhylyhyhyhyhy
pestka, ale kawal , ynteligentny, w sam raz dla prostytutek i meneli,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka no ostatnia czesc najlepsza:D ja tez czytalam na kompie hihi Na dworze pizga-Martoszka wspolczuje sniegu:Obrrr Pomaranczka czyzbys pisala o sobie?:P😠:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no ja 🖐️ jak widac ;) nie spie juz od 30 min krecilam sie z boku na bok gdybym miala ksiazke.... hyhy :P:D spac nie moge przyznam, ze ja sie tez wkurzylam, ze edzia tak malo chyba dlatego tak szybko wciagnelam ksiazke bo nie moglam sie doczekac go :D;) i jego lobuzerskiego usmieszku :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale teraz jestem spokojniejsza obiecal w koncu, ze jej juz nigdy nie zostawi nie? :D no to w 3 i 4 na pewno bedzie :D:D zanim dzis kupie 3 to wezme do pracy jeszcze raz 2 jak bedzie czas to poczytam sobie ukradkiem jeszcze raz ostatnie strony :P ksiazke moge kupic dopiero po robocie bo ide dzis na 8 wiec ciezko bedzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez to szalenstwo hihi :) widzialam juz w sklepach intruza nawet poczytalam okladke, zapowiada sie niezla ksiazka aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa i wczoraj widzialam, ze w kinach bedzie premiera 20.11 ksiezyca :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ hehehehe euforka , . widze , ze cie na amen pozarly ksiazki :D :D to powiem ci ze jest jeszcze kawalek 5 ksiazki , oczami Edzia hahahah ale tylko ciut :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ za oknem nie nastraja optymistycznie ale jakos sobie radzic trzeba nie? czas na mnie ide sie szykowac ;) milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×