Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

a eimno bedzie napewno , wczoraj tak mnie noga krecila , ze myslalam , ze albo j wyrwe albo cos , kogos kopne , malo nie wylam z bolu ... sary mnie musial wodka smarowac :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) u nas zapowaiadają,że od dziś będzie się robic coraz zimniej i będzie śnieg padał i tak ma być aż do świat.....bo na 2 dni przed świętami odwilż,temp od 5 do 9 !! stopni i deszcz :O Pestka trza było se łyknać tej wódki przy okazji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhee Izunia nie ja wodki nie pije , w zadnej postaci , bo mnie zrywa :D a wlansie niedawno dowiedzilam sie , ze Dawid ma uczulenie na konsystencje kleiste hahahaa ostatnio zwrocil kisiel , ktory mu nawet smakowal , a wczoraj na widok Gabi jedzacej budyc odrazu puscil pawia , nawet nie probowal hihiih jakie to delikatusne hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka ja też z tych co wódki nie piją :) a Dawida to rozumiem....też mam lekki odruch wymiotny na "gluty"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja dobrze widziałam,że ma być -11 w przyszły czwartek??? ale przynajmniej święta w tym roku fajnie wypadają i jest dużo wolnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierdykam dosc mowie, dosc! poddaje sie wiecie co ja od rana przechodze? no dalej sie pierdzieli wszystko, ze az glowa juz boli dobrze, ze chociaz w koncowej fazie sie prostuje i do przodu idzie ;) ale jak ja sie nagimnastykowac musze to bajka :o Pudelko powinnas zastrajkowac calkiem i wprowadzic plan z losowaniem u siebie przynajmniej jest zabawa nikt nie wie komu kto komu robi prezent, kazdy wydaje tyle samo i musi co do grosza u mnie nawet ojciec dostanie kase i sam ma cos kupic skonczylo sie niech troche ruszy glowa i pomysli :) mam nadzieje, ze mnie nie wylosowal ;):P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia no jak duzo wolnego? wlasnie, ze swieta zle wypadaja 😭 ja widze -9 ;) ale na swieta ma padac snieg wiec fajnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak mało wolnego w czwartek Wigilia (już wolne) i do niedzieli włącznie wolne! co prawda lepiej by było gdyby Wigilia wypadała w środę,ale i tak nie jest żle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle to w tym roku mama G dostanie prezent od.......moich czarnych :D:D:D jest konkurs Lubelli,ze za ileś tam kodów kreskowych można dostać misę porcelanową,fartuszek kuchenny,łyżke z tarką do spaghetti ponieważ ja makaron dla Almy muszę gotować,żeby mi troszkę przytyła,bo zima idzie,to kodów pod dostatkiem mam no i "Babcia" dostanie od afgańskich misę (już mi ją dostarczyli) i fartuszek (jak zdąży dotrzeć do świąt) podejrzewam,że śmiechu będzie co niemiara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaaaaa no tak :P ale pamietaj ze w nocy jak pisza to najwieksza jest o 7 godz. wtedy sie wychodzi nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia a jak! kazdemu sie nalezy prezent pod choinka ;) wyslalam Wam fotki, male porownanie tego co bylo przed a tego co jest teraz :) i dobranoc juz powiem 😴 ciezki tydzien mialam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a Wy co tak wczesnie powstawaly aaaa :p my dzis na wagarach,mam zamiar chate sprzatnac i firanki uprac (chyba ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) spania nie macie? myślałam,że skoro dziś obota to bede pierwsza..... idę kawę robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe Izunia ja wzielam sie za robote,czekam juz tylko az firanki sie wypiora idziemy dzis na urodziny do znajomych do ich 3-latka, w sumie nie wiem co tam zastaniemy bo oni dzis sie przeprowadzaja heheheh,no ale zawsze mozemy pomoc nie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Euforka🌻 a ja dzis do 10 pospalam:D wczoraj byl taki ruch w pracy-ze trzeba bylo stres odespac;) Jade zaraz po paczki:D a potem chce choinke ubierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się muszę jeszcze z odkurzaczem przelecieć,bo ok 12 koleżanka wpadnie,min po czapraki i kaganiec,który u mnie juz ponad miesiąc leżą!! pamietacie tą sławetną charcią obrożę Almy,którą gościu chciał mi sprzedać za 50 zł ? ponieważ ona jest za duza na małą szyjke ąlmetki to dziś będziemy robić przyniarkę czy na wilczarza styknie :D jeśli tak to niech kumpela ją zabiera,u mnie tylko lezy i wywołuje złe wspomnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie objadlam:D paczki swieze-na naszych oczach smazyla-z lukrem i marmolada hihi pyszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×