Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

wszystkim :) Martoszka dzięki za kwiatka 👄 Pudełko będzie dobrze.....dziś wszystkie "brak" zamieni się na "jest ok" Eternity moja choinka też stała od sobotniego popołudnia do niedzieli ok 12 i nabierała mocy urzędowej,a tak na poważnie to się rozmrażała i "rozkładała" "D dziś jeszcze jemiołę muszę przewiązać kokardą i powiesić (na balkonie czeka) najgorsza rzecz przede mną to pakowanie.....ale i tak mam luz,bo to nie ja to wszystko w aucie będę upychać,a jakos dużo tych pakinków będzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pudelko glowa do gory ❤️ a ja Wam juz teraz chcialam zyczyc magicznych swiat! zebyscie sie zrelaksowaly, duzo usmiechaly, zbyt wiele nie objadaly ;) na nikogo sie nie gniewaly, zebyscie duzo fajnych prezentow dostaly i wszystkiego czego tam sobie tylko zapragniecie 👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja choinki tez jeszcze nie mam :) nasza sztuczna, nabiera mocy w piwnicy :D hehe w robocie nic sie nie dzieje, nudy zimno mi wyskoczylo znowu!!!! cholera wkurzyc mnie na swieta chce :o moze uda mi sie dzis kupic heviran zobaczymy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ u mnie raczej wszystko juz na tak -choinka ubrana -prezenty kupione,tylko zapakowac jeszcze tylko ozdobic troszku bo nakupilam swiecidelek i innych pierdolow wiec moze bedzie OK pudelko wez sie w garsc i niech ci checi przybeda bo szkoda zeby swieta byly smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ i ja jeszcze jutro do pracy a potem w gary zaczac cos robic pudelko nie doluj sie bo nic nie jest warte tego zeby sobie psuc humor i to na swieta,zobaczysz szybko minie ❤️ poslalam Wam cos na poczte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity ja też dziękuję za piękną kartkę świąteczną!!! Pestka tobie tez bardzo dziękuję,dopiero dziś ją znalazłam na mailu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pudelko ❤️ dobra wiadomosc to taka ze dzis koncze o 14 i zaluje ze nie wzielam urlopu od poniedzialku nie wiem czy pamietacie takiego goscia o ktorym wspominalam latem, chory psychicznie, dokuczal mi strasznie.. zreszta nie tylko mi wczoraj przed koncem pracy przyszedl zlozyc zyczenia siateczne a po zyczeniach padlo kilka/kilkanascie zdan takich ze mialam go ochote kopnac w dupe i wywalic z biura Wiem, nie powinnam sie nim przejmowac, powinnam olac typa ale przykro mi strasznie bo czlowiek sie stara, jest mily a trafisz na takiego debila i odechciewa sie wszystkiego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a ja nie wiem gdzie lapy wsadzic, bajzel w domu,pranie sie suszy,kurwa obiad trzeba robic i cos na wigilie i zla jestem jak nie wiem...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
euforka , pamietam heheh , a niech idzie w piczuuu :P a mi sie juz kapustka z grzybami gotuje , M pociapal mi kapuche na bigos :D sledz sie moczy :D i siedze plackiem bo coz wiecej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
humor mi sie poprawil,lazienke sprzatnelam,odkurzac bede jutro bo i jak sie namaze jeszcze sledziki do mnie dzis dojechaly kamionetka z PL :p,no i mam telewizje N, szube zrobilam (a idzta ile to pierdolenia-oby dobra wyszla) bigos zrobiony bo wczesniej stary zrobil, farsz do indyka tez zrobilam, jeszcze na dzis w planach ryba po grecku,musze zrobic bo jutro pierogi z kapusta i kluski z makiem (bede robic 2 raz w zyciu SAMA brrrrrrrrrr) no i polski sklep po ciasto i chlebek ide pozmywac bajzel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello again a proszę bardzo kobitki :) u mnie święta w proszku jeszcze tyle że potrzebne zakupy zrobione ale reszta się sama nie zrobi a ja mam "ludź" w dowodzie a nie "kuń" :P jeszcze jutro trzeba do pracy wstać 😭 dobrze że tylko do południa humor coś mam zjebany kupiłam sobie na pocieszenie kozaczki ;) ale jeszcze płaszczyk nowy przydałby się do kompletu tylko jakaś chyba za bardzo wybredna jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeee napisałam się , napisałam i mi skasowało nie chce mi się pisać od nowa :p idem jeszcze dwa prezenty zapakować bo leżały zakamuflowane w innym miejscu i pominęłam jak pakowałam resztę dobranoc a gdybym się nie zdążyła pokazać jutro : życzę Wam zdrowych i spokojnych Świąt i gwiazdki z nieba , która pospełnia wszystkie Wasze życzenia cieszcie się każdą piękną świąteczną chwilką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ spac nie moglam dzis kurde no,R juz w pracy,koncza dzis o 16.30 i dojedzie do nas dobra wiadomosc to taka,ze patafian z 3 pietra sie wyprowadza hehehehehehe,brat mu znalazl mieszkanko (dzieki nam :p) jeden pokoj plus lazienka,prawie centrum Bxl,takze od stycznia moze sie przenosic i zacznie sie tam remont moze uda sie gdzies w lutym sie przeniesc ;-) a teraz jakbym nie zajrzala,zyczymy Wam: ____________________$$$ _____________________$$$$$ ___________________$$$$$$ _________________$$$$$$$ _______________$$$$$$$$_$$$$$$$$$$ ______________$$$$$$$$$$$$$$$$$$ _____________$$$$$$$$$$$$$$$ ____________$$$$$$$$$$$$$ ___________$$$$$$$$$$$$ __________$$$$$$$$$$ _________$$$$$$$$$ ________$$$$$$$$ _______$$$$$$$ ______$$$$$$ ______$$$$$ ______$$$$ ______$$$$ ______$$$_____$ $______$$___$$ __$$$$$$$$$$$ ___$$$$$$$$$ ____$$$$$$$$$ ___$$$$$$$$$$$$$ __$$$$$$$$$$$$$$$ __$$$$$$$$$$$____$ $_____$$$$ _______$$$ ________$ Małą gwiazdkę przed świętami Przyjmij proszę z życzeniami Może spełni się marzenie Białe Boże Narodzenie Lub, gdy przyjdzie Ci ochota Niech to będzie gwiazdka złota Bo, gdy spada taka z nieba Wtedy zawsze marzyc trzeba No, a jeśli tak się zdarzy, Że srebrzysta ci się marzy Możesz także taką zdobyć I choinkę nią ozdobić Gwiazda, gwiazdce zamrugała I choinka lśni już cała Naszych marzeń jest spełnieniem Bo jest piękna jak marzenie A pomarzyć czasem trzeba Każdy pragnie gwiazdki z nieba. WESOLYCH SWIAT CIOTECZKI 👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ooo widzisz ciastek , to super nowina :D jo Wesolych Wesolych , ja mam rybe po grecku i pierogi tylko do zrobienia , co polowe stary mi zrobi hihihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ nooo a ja kupilam troche gotowcow i zawioze je dla mamy bo dzis u niej Wigilia ide moze umyje glowe aa wlasnie popakowalam prezenty go wczoraj jak wszyscy poszli spac to tak sie zagapilam na filma ze zapomnialam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciastek tochyba najlepszy prezent na swieta :) aa a ja dostalam depilator Brauna taki fajny :) zreszta sama se taki wybralam hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobre wiesci,dobre i ja zblizam sie do konca,pierogi sie gotuja,ciasta zakupilam o 15h maja przyjechac po mnie,brzuch mi napitala cosik chyba @ bedzie kuzwaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×