Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

wiecie co nadal nie mam gg .. a jak chcialam sciagnac to stronka sie nie wyswietla . znalazlam gdzie indziej kaza placic hahahah co za choooj??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej pestka czemu nie masz gygy...dziwne dzis bylismy w Białym na lodowisku nawet moj W ktory nie umie jezdzic pierwszy raz nal;ozyl lyzwy i trzymajac sie jakos pomalu poruszal sie po lodzie hihi synek tez drugi raz w zyciu mial lyzwy wiec chlopcy trzymali sie razem...siebie lub barierki ;) zaraz posle wam foty...tylko sie nie smiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Pestka dostalam od Ciebie wiadomosc na gg ! dziwne to chyba Ci dziala?odp-zobacz czy cos dostalas ! Wyslalam i ja Wam cos hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie Hugo nie dostalam bo mi sie w ogole gg z serwerem nie laczy :P a ja ci poslalam wczoraj ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalam Wam projekt lazienki na @ pepe nie mam maila do Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a ja sie qrka po ciemku dzis ubieralam 😠 niby niezle mi to wyszlo ale d.u.p.s.k.o wielkie w tej sukience 😡 ide poogladac lazienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh kuwa .... wlasnie wrocilam z rozmowy o prace ... praca w logistyce ... niby nie ta zle ale ....... kuwa zaproponowal mi od 6 rano do 17 .... chyba panu podziekuje , ze tez maja takie posrane godziny aaaaaaaaaaaaaajajajajjajajjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny🖐️ kochane podajcie prosze na @ mojego maila euforce :) pestka moze maly plakal bo wiesz weekend caly byl tylko z wami a tu nagle znowu mama go gdzies zostawic musiala,a powiedz jak go odbierasz to zadowolony czy chce zeby jak najszybciej go zabrac z tamtad?? martoszka to masz odwazna rodzinke:Pja to sie nie odwaze lyzew wlozyc :O pierdyle jak sie raz giblam na tylek to siniala mialam na caluch posladach i odbita kosc ogonowa i 2tyg lezalam na boku hehe :O czekam na lekarza bo nie moge chodzic.chyba korzonki mnie dopadly:O caly wekend przelezalam,a w nocy to co mi sie udalo zasnac to bol plecow mnie budzil:(ledwo sie ryszam echhhh:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pepunia wiem jak to boli , mnie w ciazy korzonki zlapaly , tez sie zwijalam z bolu .. wiec wspolczuje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ uuuj pepunia korzonki to nie przelewki :O pestka szkoda z ta praca ale co zrobisz....napewno niedlugo trafi sie inna bardziej korzystniejsza a Dawid....no szkoda dzieci jak tesknia za mama :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee ja to nie chce sie chwalic ale nalyzwach to ja smigam i do przodu i do tylu...wiec se z corka grzalysmy jak stare pod koniec to az nosy czerwone mialysmy od wiatru...mimo ze kryte lodowisko haha maz trzymal sie barjerki zreszta widac na fotach... i jakos sie posowal z szybkoscia slimacza ....a dzis mowil rano ze ma zakwasy hihi od czego...od chodzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no doktorek se poszed... stwierdzil zapalenie korzonek i dal L4 do konca tygodnia,zapisal masci rozgrzewajace,leki rozluzniajace miesnie i tabletki przeciwzapalne i przeciwbolowe,kazal lezec i masowac plecy.... tylko kto to bedzie robil jak mam ciche dni ze starym pffff :P no i co ja bede tyle dni we wyrku robic :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pepunia, nie zazdroszcze bolu :o ja tez dostalam ataku w ciazy i nawet masci mi wtedy nie dali :o chyba oplaca ci sie ciche dni zakonczyc ;) 🌻 zdrowotne Ciastek - ty to ciacho jestes!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea mi tez masci nie dali , bo niby ketonal (chyba) przenika do plodu i trza sie bylo meczyc :( pepunia no czas zakonczyc ciche dni , pokrzyczec , dopomniec sie masowania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo widze pestka ze gygy odzyskalas :) a moja corka nastepne hobby wymyslila zapisala sie do jakiegos zespolu muzycznego jako wokalistka,dzis zawiozlam ja na pierwsza probe...zobaczymy co to jest wogole hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widac ze z wprawy wyszlam :o Martoszka 🌻 lap bo sypie aaa to zdolna masz core i z inicjatywa ;) dziewczyna nie zginie w zyciu :classic_cool: a mnie oczy wysiadaja od excela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mojemu sie zal zrobilo i plecki masowal z nawiazka :P jak narazie po lekach lepiej i nawet sama do kibelka sie dorechlalam;) nooo martoszka to ambitna corcie masz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ambicje mojej corki chyba ja przerastaja chodzi na: kolko matematyczne kolko przyrodnicze kolko historyczne kolko religijne taniec nowoczesny:hip-hop i balet chor harcerstwo teraz na ten muzyczny zespol chce i do jakiegos rokowego zespolu sie zapisac na dodatek jest gospodarzem klasy i ciagle biega na jakies zebrania prawde mowiac brakuje jej na to wszystko czasu a jest trzecia w nauce z klasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ moj gosc wlasnie odjechal ,tzn bedzie jeszcze w Bxl ale juz nie u nas,powiem ze nawet bylo ok,ale tyle to akurat dla mnie :p w sam raz ;-) dzis mala odbieralysmy razem ze szkoly no i te meble nasze,teraz moge Wam linka wyslac,wszystkim na pewno podobac sie nie beda, jest to ciemny dab, odbior w piatek bo inaczej nie da rady http://cgi.befr.ebay.be/Salle-a-manger_W0QQitemZ120524221613QQcmdZViewItemQQptZLH_DefaultDomain_23?hash=item1c0fcdacad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazylam te leki co mi doktorek zapisal,mowil ze po nich moge byc spiaca ale sie tak zastanawiam czy on aby dobrze to przetlumaczyl na polski:O bo to belg ale pochodzenia polskiego i gada po naszemu,lecz mam wrazenie ze chyba tu sie cos rypnol -moze mial powiedziec ze po tych lekach spac nie bede mogla 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×