Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

narazie tydzien , zalezy jak sie bedzie goic ..... leeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ na chwilę Was tylko zostawić ... Pestka ojej :( niech się szybko goi ❤️ Martoszka jak noga córy ? Izunia gratulacje dla Ciebie i psic :) Hugo jak biznes? Pudełko znaczy się jak młody szaleje to czuje się doskonale ? pamiętaj żeby dać znać po wizycie u lekarza! i poka cożeś zmalowała ;) ja nie palę już od jakiegoś czasu bo nie miałam z kim w pracy na przerwach latać na faję a samej mi się nie chciało ostatnio wykopciłam trochę bo przy gościach i szkle to jakoś tak mnie ciągnęło jak dym czułam do gina muszę się wybrać bo mam "zaproszenie" na cytologię - muszę tylko termin sobie umówić dobrze nie pamiętam ale ja chyba nie robiłam też przerwy z tabsami przed młodszą w pracy chcą mnie wysłać na badania głowy :P bo jeszcze nie uciekłam i na dodatek mówię że mi się podoba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja tez chce taka prace :P etarnity dzis ide z Dawidem do szkoly bo maja fotki .. pierwsza jego klasowa fotka bedzie, wiezc jakos przezyje i spadowa do domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ znajdzie się , Pestka ;) już tam gdzieś na Ciebie czeka ta wymarzona :) moje dziecko w tym tygodniu pisze egzaminy wczoraj i dziś angielski - po wczorajszym przyszła happy bo było łatwe , tak więc spokojny start i bez stresu przed dalszymi etapami spadam się szykować ciekawe jaki poziom stresu będzie dziś u mnie - wczoraj co chwilę coś i cały czas zmiany planu i mam wrażenie że czegoś nie zrobiłam ważnego ale zawsze jeszcze mogę zwalić winę na koleżankę że mi nie wytłumaczyła albo inaczej wytłumaczyła :P nadal się szkolę :P miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry bladym switem ;) mlody oczywiscie ze ok udalo mi sie po znajomosci zalatwic wizyte u lekarza na 8 czerwca :P kurde, to zalamka !! a jakby cos sie ciagle dzialo? tj wtedy ostry dyzur ale i tak zajebista sprawa eternity super ze praca Ci sie podoba , ja juz rok mysle zeby zmienic prace :D ale gdzie ja znajde druga z tyloma wyjazdami sluzobowymi?? eternity, zeby pokazac co zmalowalam to bym musiala znalezc foto przed i po, bo roznicy nie widac "golym okiem " :D a cosik nie przyszlo mi do glowy popekanych scian pofocic :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim [cześć[ :) pogoda taka bardziej depresyjna dziś przez te mgły,ale jak was poczytałam to mi od razu weselej :D Pudełko ty to masz przeboje z młodym,chciałabym go zobaczyć w tych kapciach różowych z serduszkiem ja mam takiego gina,że dzwonię i po południu przyjeżdżam po receptę na tabsy na poł roku....ale i tak stawiam się na przegląda co rok,no półtora czasem.... Pestka mam nadzieję,ze u Dawidka ten obojczyk sie zrośnie tak szybko jak u tej bratanicy mojego,co przy porodzie jej sie złamał do remontu to ja sie zbieram,wczoraj mi firma zadzwoniła i oznajmiła,że juz drzwi moje polakierowane i teraz klamek beda szukać takich jakich chcę - jak te drzwi okażą się takie jakie chciałam to będzie istny cud!! a my w sobote w Berlinie byliśmy,taka wycieczka,bo pod Berlinem mieszka facet u którego namiot na wystawy kupowaliśmy,taki duży,teleskopowo składany,o taki: http://translate.google.pl/translate?hl=pl&langpair=en%7Cpl&u=http://www.mightymitedoggear.com/ tłumaczenie jest zajebiste na polski!!!! moje czarne pod Bramą Brandenburską zrobiły fororę i nawet Indianin z piedestału zszedł,aby je pogłaskać :D cholernie dużo osób ma pewnie fory bardzo podobne do moich,bo tylko flesze aparatów było słychać hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Pestka🌻dla Dawidka -oby sie szybko goilo !!! Pudelko heheh poprawilas mi humor:D te kapcie sa najlepsze ! Izunia namiot fajny ale tlumaczenie zabija hahah Ja od kilku dni staram sie kogos nie zamordowac:Ptesciu strasznie chce pomagac-ale jedno zrobi dobrze-a co innego spierdzieli:Ojuz ten typ tak ma:P za tydzien w piatek otwieram-walcze nadal z robotnikami haha przymuje pomalu towar i zastanawiam sie gdzie to upchnac :O milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gg działa mi normalnie jak się rozkręcisz to kto wie,może wpadnę ten twój biznes obejrzeć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie wszystkie? opalac sie poszlyscie???? u mnie kolejna afera w szkole:P tym razem oskarzenia grubego kalibru - hmmm nieprawdziwe!! moze ja kuratorium nasle na ta szkole ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Pudelko a coz tam takiego sie stalo?? siedzialam u lekarza 3 godz .. kuwa mozna pierdolca dostac :O Dawid bedzie nosil to jeszcze 2 tyg .. pozniej znow kontrola.. lekarz powiedzial , ze z miesiac zejdzie zanim to zdejmie .. jesooo on ledwo w tym spi :O no i powiedzial , ze kosc sie zeszla ale musi sie ladnie "zlac " no i zostanie mu male zgrubienie w tym miejscu bedzie wyczowalna roznica miedzy jednym a drugim ramieniem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ pestka moze nie bedzie jednak takiej roznicy,on maly jeszcze,moze zrosnie sie bez zgrubienia ja ze starym w domu,ja wolne tylko w piatek do pracy, a stary na zwolnieniu tak go grypa wziela robilam dzis kopytka,wzielam ziemniaki wyjelam make i sypie, patrze a to kurwa cukier,musialam wybierac lyzka :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Pestka moze nic nie bedzie widac ! Jest jeszcze malutki i silny-oby szybko sie dobrze zroslo ! Pudelko znow afera?brr jak nie chcesz pisac tutaj to zawsze mozesz na @ wyslac:) Ciastek hihi zdarza sie najlepszym pomylic;)ja to ym nawet slodkie kopytka zjadla-narobilas i smaka Ja niemam czasu na nic:Odni uciekaja za szybko:Pciagle w biegu-wieczorem padam na pysk:Pa trzeba jeszcze posprzatacpoprasowac-ech a jak otworze sklep to jeszcze gorzej bedzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nie znam , mowie co on mi mowil .. ta kosc juz sie zlaczyla tylko jest jeszcze miekka w tym miejscu ... i trzeba uwazac caly czas no i go nadal boli :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🖐️ najpierw dla Dawidka🌼🌼bidulek oby tylko szybko mu sie poprawilo pudełko a co z tą aferą? hugo kiedy otwarcie? ciastek tos ty zakochana chyba jak cukier zamiast maki sypalas:P ja od dzis wolne az do wtorku :D moj G juz 4tyg na zwolnieniu we wtorek na kontrole nogi i zobaczymy co dalej bo kostka nadal spuchnieta i taka gula mu sie zrobila:O ale w sumie nic przeciwko niemam zeby jeszcze pobyl w domu porobil to na co niemal czasu przez lata:P a ta pogoda to juz mnie tak dobija ...😠polowa maja za chwile a tu rankiem tylko 4stopnie i w ciagu dnia jak nie pizdziawa to leje plus wicher zimny brrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wiecie co wlasnie ogladam tvn, mowa o komuniach,no kuzwa ci ludzie sa poo...................bani, zamowiony pod kosciol hamer taki dluuuuuuuuuugi i dzieciak pil szampana w srodku, jak wesele, przyjecie w restauracji z zabawa dla dzieci,ja pierdykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ hugo trzymaj sie z ta robota dla Dawida i pepuni meza zdrowotne :) a co do komunii to nic nie mow u nas pod koscoil limuzyny przyjezdzaja a dla jednego to nawet czerwony dywan zazyczyli ale na szczescie ksiadz sie nie zgodzil i fakt dla corki tez wynajmowalam sale ...dla wygody hihi teraz kazdy odrazu pyta gdzie robi sie komunie,ile dan i ile gosci bedzie ilo pietwowy tort itd i mowia ze kryzys :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokladnie, co do sali to u nas tez w knajpie byl obiad ale to co dzis pokazali to szok, przyjecie jak wesele z zabawa-no ludzie bez jaj no wlasnie niby kryzys a jakos nie widac po tych ludziach robie dzis kaczy zer, dawnoooooooo nie zarlam tej salatki i cos mnie naszlo :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Pepunia ... jesoo zimno normalnie coz to za beznadziejna pogoda :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) Dawid to ma teraz pancerzyk jak te wojownicze żółwie,taka kreskówka kiedys była ;) mam nadzieję,że sie wszystko ładnie4 zrosnie i to chyba normalne,że zawsze zostaje jakis tam ślad po zroście kości,bo potem na zdjęciach lekarze to widzą,ale na pewno nie takie żeby było wyczuwalne na dotyk! ten hammer to w Poznaniu hihihihihi szampan w limuzynie i zdjęcia pod Starym Browarem - no jak dla mnie to wiesniaki nowobogackie i tyle,a z tego dziecka to pulpet zrobili,kiedyś im ta dziewczynka za to podziękuje,że przez całe życie na diecie będzie poza tym w tym roku najbardzie trendy prezentem komunijnym jest - korekta uszu!!!!! a my się cieszyłyśmy z zegarka lub roweru,ech..... u mnie też pogoda do dupy,co z tego ze jest temp w granicach 16-20 stopni jak pochmurno i co jakis czas deszcz lub burza a Martoszka to dziś dała czadu na gg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Martoszka haha co narobila?????? Izunia ja bym chciala miec te 20 stopni i burze-u mnie jest az 10 stopni ! wieje ;leje brrr przeciez juz jest polowa maja !!! Pepunia 21 otwieram-wykorzystaj chlopa na tym zwolnieniu hihi Co do komunii to jak moja cora szla-to tez jedna dziewczynka zajechala limuzyna hihi w rodzinie sie grosz nie przelewa-ale na komunii trzeba bylo show zrobic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka no Martoszki rozmowe i ja poczytala :D:P moje dzieci do komunii na pieszo poszly:P co za wpadka :D a co do afery to juz ja zrobilam ja :D juz pomine wszystkie skargi ktore dostalam na syna bo oczywiscie dziewczynki sa swiete:P tj narozrabialy dwie grupy, i bylo fajnie dopoki chlopcy sie nie bronili jak sie zaczeli bronic to jedna mamunia sie dopatrzyla i skarzyc zaczela bo jej corki nikt nie lubi, wiec musiala sie wyzyc na inncyh i oczywiscie moj syn tam byl ale miala pretensje do innego chlopca, ale ze moj rozrabia to oczywiscie i ja dostalam maila ale najgorsze to to , ze chlopcow w tym mojego syna oskarzono ze probowali naklonic niepelnosprawnego chlopca zeby wyskoczyl przez okno mnie zmrozilo malo swojego nie wyrzucilam przez okno sama zjebke dostal na czym ten swiat stoi mimo ze mowil ze on nic o tym nie wie, ale mi chyba juz nerwy puscily, bo od dwoch miesiecy ma tlumaczone ze ma byc aniolem w szkole nastepnego dnia nie wytrzymalam i poszlam do szkoly bo jego wersja byla mocno inna i uwaga... pani powiedziala z usmiechcem na ustach ze ona bardzo przeprasza ale juz wie jak bylo i nie do konca tak jak napisala a bylo tak niepelnosprawny chlopiec chcial pocalowac innego chlopca J, J sie wkurzyl odepchnal go i kopnal, i ten niepelnosprawny rzucil w niego koszem na smieci a ze dzialo sie to pod klasa to i moj syn byl przy tym! sluchajcie, gdyby nie to ze mialam 5 min i pelno dzieci to chyba bym ta wychowaczynia oplula i zakrzyczala bo kaliber oskarzenia byl delikatnie mowiac ogromny, a ona nawet nie rozumiala co zlego zrobila tym dzieciom, jakby nigdy nic sie zachowywala coraz czesciej mysle zeby mlodemu zmienic szkole.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macham ;) 🖐️ zyje ze zdrowiem tez nie najgorzej choc ostatnio non stop na tabletkach przeciwzapalnych jade ;) Izunia gratuluje Wam nowych zdobyczy medalowych :)🌻 Eternity przestałaś palic? nie nooo teraz dopiero sie chwalisz? Gratuluje :)🌻 Pestka a jak Twoj M? nadal nie pali? :) oooo i widze, ze remontowo sie na topiku zrobilo;)) heheh czytam jak to dzieci chodza do komunii teraz :D te limuzyny mnie rozwalily a czerwony dywan bije wszystko niieeeeeeeeeeeee cofam to, korekta uczu jest nr 1 :D:D Pudelko cyrk w tej szkole :o wspolczuje chyba bym krzywde tej wychowawczyni zrobila dla Dawidka 🌻 zeby mu szybko sciagneli ten gips i zeby sladu nie bylo :) Martoszka konferencje zmajstrowala ;) hihi tez poczytalam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Pudelko loo matko jakie akcje ...:O :O tez bym sie zastanawiala nad zmiana szkoly Euforka .. no M nie pali .. ale podjada haha czekoladki , kanapeczki . moje pestki zjada :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Pudelko ale akcja:O mi by pewnie nerwy puscily i nie przeszkadzaloby mi-ze dzieci sa obok:Phihihi Euforka 🌻zdrowotne ,Pestka hehe tak to jest jak sie rzuca fajki to trzeba czyms rece zajac-i sie podjada;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co takie puchi u mnie od piatku mala chafta,wczoraj bylo ok a dzis nad ranem znowu,znowu wirus jakis sie przypaletal, dzis fajna pogoda,niedaleko nas dzis wielki brokant-czyli wszystko co maja niepotrzebne w domu ludzie wystawiaja na chodniki robia stragany i sprzedaja,np gry komputerowe i inne pierdoly,ulica zamknieta pewnie beda grillowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×