Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

wiecie co,wytolkujcie mi bo moze ja nie kumam zamontowali na grzejnikach liczniki, m.in w lazience ,wogole nie odkrecamy tam kaloryfera a juz nabitych jest 12 jednostek,wczoraj bylo 11 a dzis juz 12 jakim cudem do chuja wafla...??? w innych pokojach tez rosnie z dnia na dzien o 1 jednostke chociaz grzejnik wylaczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciastek moze masz na piecu ustawione zebys szlo na grzejniki? bo ja mam ustawienia 2 -na grzejniki i na wode albo 2 na raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu takie puchiiiii :p???? a mi dzis slipie dalo znac ze za dlugo juz ok bylo ;-), lekko mnie boli ale juz zakropilam bo mam zapasne kropli :p, wskoczylam se neta i poczytalam nieco o wynikach ktore mi okulistka dala , mam jeden specjalny gen ktory wszystkiemu winien ot i co............ pestka jak u Ciebie z robota,ruszylo sie cosik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ciastek a co z okiem zapuchlo????? Pestka a Dawid ok ze szkola? Hugolcia fototapeta juz polozona? Martoszka czekam z niecierpliwoscia na fotki bo u mnie nie otwiera:( 👄dla wszystkich buziole👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wczoraj przezylam horror mlody jezdzil na rolkach wrocil do domu zeby je zmienic na zwykle buty i pognac do kolegi i zamiast usiasc, zaczal je sciagac na stojacy zle wyliczyl odleglosc, tylkiem walnal o sciane, rolki odjechaly i... stracil przytomnosc :( ale wygladalo tak jakby jakies drgawki byly :( nie uderzyl sie w glowe tylko w lokiec mamy skierowania do neurologa :( powiem ze sie boje :( rok temu tez bylo podobnie po uderzeniu w lokiec, tylko wtedy inaczej byl ustawiony, i nie widzialam wszystkiego :( myslalam ze tylko zemdlal z bolu.... jutro od rana szukam specjalisty dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o boziulku pudelko!!!!!!!!az mnie to przerazilo zobaczysz wszystko bedzie ok!!!moze poprostu na jakis nerw przy uderzeniu nacislo 🌼🌼🌼🌼🌼na zdrowko dla synka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o boziulku pudelko!!!!!!!!az mnie to przerazilo zobaczysz wszystko bedzie ok!!!moze poprostu na jakis nerw przy uderzeniu nacislo 🌼🌼🌼🌼🌼na zdrowko dla synka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja w locie ;) Pudełko ❤️ oby to tylko zbieg okoliczności że się powtórzyło ! Ciastek na ślipie i nie tylko 🌼 lecznicze - jak to gen to będzie się powtarzać ?czy da się wyleczyć całkiem ? Martoszka o proszę jakie fajne koleżanki :) Ciastek na czujniki takie na grzejnikach to szwagier psikał zimną wodą z rozpylacza do kwiatów ;) owijali je jakąś szmatką chyba i wtedy nie rósł wskaźnik spadam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wykaz pieśni, jakie należy śpiewać podczas jazdy samochodem, gdy rozwija się następujące prędkości: 80km/h - Pobłogosław, Jezu, drogi... 90km/h - To szczęśliwy dzień... 100km/h - Cóż Ci, Jezu, damy... 110km/h - Ojcze, Ty kochasz mnie... 120km/h - Liczę na Ciebie, Ojcze... 130km/h - Panie, przebacz nam... 140km/h - Zbliżam się w pokorze... 150km/h - Być bliżej Ciebie chcę... 160km/h - Pan Jezus już się zbliża... 170km/h - U drzwi Twoich stoję, Panie... 180km/h - Jezus jest tu... 200km/h - Witam Cię, Ojcze... 220km/h - Anielski orszak niech Twą duszę przyjmie... UWAGA !!! Św. Krzysztof jeździ z Tobą tylko do 120 km/h. Przy większych prędkościach swoje miejsce oddaje św. Piotrowi !!! xD :));))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ pudelko o matkooo .... i jak teraz syn sie czuje?? cos lekarz owiedzial?? Martoszka pisalam ci na gg :P nie dojszlo?? ciastek .. cisza jak makiem zasial narazie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ pieeeekniusia pogoda!!!! Pudelko odezwij sie co z dzieckiem?bylas z nim u lekarza? Martoszka gdzies to juz kiedys czytalam i stwierdzam ze nietety w zyciu koncowka piesni sie czasem sprawdza na drogach:O Pestka a mnie ta stronka sie nie otwiera 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ znów Pudełko odezwij się co i jak !!!!!! na maila przynajmniej ! ależ ten dzisiejszy dzień śnięty jakiś - ziewam cały czas 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ melduje, ze zyje choc ciezko mi ;) wczoraj mnie pokrecilo i to calkiem konkretnie :o prawa strona sie zbuntowala nie moglam ruszac glowa, reka chyba mnie przewialo ale juz od jakis 2h czuje sie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zagadalam sie z kumpela i nie wyslalam posta avatara nie widzialam Martoszka fajne te kolezanki ;) Pudelko mam nadzieje, ze wszystko ok! Ciastek na oko 🌻 Pestka czyli co? teraz zamiast nad morze to na jeziorko? ;) Fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
euforka .. raz tu raz tu :) nad jeziorko mamy blizej i spokojnie tam a morze wiadomo jak to morze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) Pestka ja bym bardzo chciala nad morze najlepiej co tydzien ale ze mam tylko 4,5 prawie 5h jazdy to moze 2 razy do roku sie uda jezior sporo kolo mnie ale jakos czasu nie ma ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas remont powoli idzie ale juz blizej konca mamy juz deske na podloge ale jeszcze nie jest polozona dopieszczamy lazienke mamy tez farby sufity pomalowane teraz czas na sciany, kolory juz wybrane, kupione jak bedzie widac cos wiecej to porobie foty :) tymczasem jak K maluje ja robie z sypialni zdjecia ptakom :D na blogu mozna zobaczyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a od polowy czerwca ide na urlop :) i mamy w planach po tatrach pochodzic :classic_cool: oby sie udalo! bo musze odpoczac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u lekarza nie bylam jestesmy zapisani na 1 lipca do tego jeszcze szansa ze uda sie zalatwic wczesniej a mlody rozrabia jak pijany zajac o zajsciu opowiada jako o bohaterskim wyczynie i szpanuje przed kumplami :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Pudełko to długo trzeba czekać :O dawaj znać jak coś będziesz wiedzieć wcześniej ! ach te dzieci - przypomniało mi się że w którejś klasie podstawówki każdy się chwalił gdzie ma bliznę i po czym(ja też :P ) Euforka no ładnie ! K ciężko pracuje a Ty w oknie siedzisz ! ;):D nie przewiej się znów ! a na urlop to ja chyba na razie nie mam co liczyć :o głowa mnie boli :o bo im więcej rozumiem z tego całego systemu planowania tym mniej o tym wszystkim wiem... :o idę sobie zaaplikować rieslinga ;) spokojnej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ hehe Eternity no tez prawda ja tez pamietam jak sie kazdy chwalil bliznami ;) Pudelko widac wiec to chyba normalne ;) a ztym lekarzem to strasznie dlugo no ale u nas tak jest :o jak teraz bylam u lekarza to chcial mi dac skierowanie na masaz leczniczy ale najblizsze terminy to na 2011 rok jak dobrze pojdzie Byla ktoras z Was na takim profesjonalnym masazu? Tak w ogole to chcialam tylko dodac, ze nie jestem przyzwyczajona do tego zeby lekarz byl mlodszy ode mnie heh ;) po nocy cos znowu mnie lopatka napierdziela i jeszcze do tego dostalam @ i koniec spania zanim tabletki zaczna dzialac to trzeba bedzie sie szykowac do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity dobrze bedzie! w glowie sie musi poukladac :D przyjdzie z czasem ;) ktos musi pracowac zeby ktos mogl odpoczac ; teraz po tej lapatce to nie ma szans zebym mogla pomoc przy malowaniu scian ;) moge tylko patrzec :D moze to i lepiej bo zaraz by bylo, ze za male V robie ze za duzo/za malo farby nakladam ze za mocno/slabo walek dociskam itd :D wole jak to ja jestem kontrola jakosci :D zreszta K calkiem dobrze idzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ale jestem wsciekla ... normalnieeeeeee kogos rozerwe , to ze polacy za granica sa skurwysynami dla innych polakow to wiedzialam i wlasnie znow sie przekonalam ... dzizysssssss jak ja bym te swinie smierdzace powybijala :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. To tak. Chciałabym was zachęcić do zarobienia pieniążków bez wychodzenia z domu. I to nie jest żaden kit. Jest to taka praca polegajaca na zainstalowaniu programu „surfbar Na swoim komputerze . Jest to malutkie okienko które będzie wyświetlone na pulpicie i będą sobie leciały reklamy . Za kazda inutke 1punkt. Na początku nowego meisiaca punkty SA przeliczane na pieniadze. Co miesac inne stawki. Teraz czekam kiedy nie podlicza bo „zarabiam w tym od polowy kwietnia. Naprawde cos fajnego . Nie mowie ze da się zarobic jakies tysiące ale np. 100zl nie SA male pieniazki za siedzenie w domu. Takie jest moje zdanie. Tutaj link do strony gdzie się można zarejestrowac. Napierw się rejestrujesz a pozniej pobierasz na komputer program i instalujesz go. PozdrawiamEwelina http://www.surfbar.pl/ref=3754

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×