Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

uujjjjjjjjjjjjjjj ja cie pierdziuu ..... ale albo 2 link nie dziala albo usuneli foty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pousuwali te zdjecia w opiniach na wp.pl wiara pisze ze tez niema juz tych zdjec :\ kurde pestka to wszystko przeraza normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) to zdjęcie z katastrofy makabryczne,faktycznie po powięszeniu widać ciała :( ja wczoraj spędziłam 10 godzin w drodze.....a dlaczego? bo przywiozłam kolejnego afgana na tymczas do Poznania i jest to rodzony brat Torri,z tego samego miotu,tylko złoty na Śląsku była (jest) psudohodowla,Torri przywiozłam z Bytomia,Camaro ze Świetochłowic najbardziej zadziwia mnie fakt,ze praktycznie w tym samym czasie rodzeństwo MUSIAŁO opuścić swoje dotychczasowe domy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ się nacieszyłam normalnym netem że aż :P :o tak mnie to wkurza że odpalać mi się go nawet nie chce zdjęcie przerażające :( tego drugiego nie otwiera mi za bardzo bo mam za woooooooolny net ale może to i dobrze ? wolę nie czytać , nie oglądać , nie słuchać - zginęli ludzie , należy im się szacunek , modlitwa i spokój ....temat dręczy ale nic nie pomogę ... Izunia ale to znaczy że coś może być na rzeczy w związku z tym ? czy to akurat tylko dziwny zbieg okoliczności ? idę podłubać jakieś kartki - coś mnie nosi ( a ze trzy POWINNAM zrobić) a od poniedziałku zaś będzie krucho z czasem - wracam do pracy znaczy się do nowej , na pewno nie na jeden dzień (no chyba że się nie sprawdzę i mnie pogonią :P ) zapowiada się ciekawie , z tego co wiem to nie będę na żadnej produkcji tylko w "papierkach" (to co lubię a w cudzysłowiu bo może nie konkretnie papier ale baza danych ) ale zobaczę w poniedziałek co i jak zajrzę potem , jak mnie ten net nie zniechęci ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wyslalam Wam zdjecia-tlumacze sie w ten sposob czemu tu tak malo zagladam hihi aa zapomnialam tam napisac ze ta firanka w oknie tez poleci do smieci:Ppoczytam co u Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witajta dziewuszki za oknem slonce zapodaje ale jak wyszlam na ogrodek to pizdziawka jest o8rano byl 1stopien tylko Hugolcia odebralam maila:)no poprostu ta fototapeta tak smakowicie wyglada ze mam ochote rzucic diete :P teraz tylko zyczyc wielu takich glodomorow jak ja hihi;P ciekawam bardzo czy rzeczywiscie Nostradamus to przepowiedzial bo sa opisy ze to bujda,ze po katastrofie ludzie sobie to wymyslili i rozeslali fame po portalach spolecznosciowych,ale kto wie jesli to prawda to :O dzis nudy G na fuche pojechal(pracoholik jeden)on bez pracy to niemoze zyc i z ta szkieta w tym usztywniaczu ale co tam robota wazniejsza:P posprzatam z mlodym w jego pokoju tak porzadnie ;) on sobie sam sprzata ale co jakis czas gruntownie razem sprzatamy w jego pokoju;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ja dzis w szkole bylam ale wczesniej skonczylam...test zaliczylam i spadlam do domu :P Pestka o tym Nostradamusia i o ptaku to slyszalam...zdazyla mnie nastraszyc nasza kuzynka Beata...wlasnie mowila o metalowym ptaku nie czytaj tego siostra bo wpadniesz w depresje...ja o tym nie mysle...a przynajmniej staram sie bo nie chce sie denerwowac i tak nic to nie da jak bede sie zadreczac tym ze zbliza sie koniec ale co fakt to fakt....cos w tym jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak ja ale patrze na moje dzieci...na mojego malego synka i mysle: on taki maly lepiej niech bedzie jak jest i lepiej zeby Nostradamus sie mylil :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) tylko bez straszenia przepowiedniami prosze ;) ja dzis na wystawie w Opolu byłam Alma CACIB iCWC...tym samym rozpoczęła championat Polski i interchampionat Izzy rwes CACIB za chwilkę będe opijac winem sukces dziewczyn :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izunia Martoszka ratulejszyn :) Eternit kartka buuuooosskaaa .. jak zwykle :P przepowiednie nostradamusa czytalam jakies 5 lat temu juz wtedy nawet natknelam sie na to co on pisal o zelaznych ptakach ktore wpadna na najwieksze budynki no i wiadomo o co biega ... ;) ja tam nie mowie , ze wierze i sie opieram na tym ale cos w tym jest .. jedni wierza Boga inni w dupe maryne :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ gratulacje Martoszka za egzamin ! 🌼 Izunia za wysatwę ! 🌼 Pestka dzięki :) muszę się nacieszyć niedzielą , skończyła się laba ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogodynka nawet ładna :) wczoraj wrocilismy grubo po polnocy bylismy na imprezce z okazji narodzin dzidzusia w rodzinie marokanskiej najlepsze bylo to ze my baby siedzialysmy w innym pomieszczeniu :P faceci na dole a my na pietrze wszystkie w tych dyrdunach ozdobnych i chustach na głowach,mieso jadly rekoma -mi przyniosly talerz i widelec ale tez reka wpierdzielalam a co tam raz nie zawsze hihi :P pozniej byly tance,pierwszy raz widzialam jak muzulmanki z uwielbieniem wykonuja te swoje tance,ogolnie bardzo sympatyczni i goscinni ludzie ale jak tam weszlam do tego domu to z chlopami nie mozna bylo sie kobietom witac i oni pierwsi dostali zarcie i dopiero potem przyniesli jedzenie do nas a mi juz normalnie zoladek wsysalo :P Izunia za sukces 🌼🌼🌼🌼 Martoszka za zdany test🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ gratki dla kogo trzeba i za co trzeba :p, jakos ostatnio weny brak u mnie, podziebilam sie deko przez klime w samochodzie,a od wczoraj zoladek mnie cos rypie wczoraj u znajomych na grillu bylismy, a dzis mam zamiar robic swoja zapiekanke,ktorej chyba z 5 lat nie robilam bo piekarnika nie bylo, teraz mam ;-), wyslalam swoich na rower to mi dupy zawracac nie beda a moze Avatara sobie zapodam :p na temat weselicha nic nie pisze bo szkoda czasu mojego i waszego na czytanie tych glupot,nie wybawilismy sie i nawet zdjec malo zrobilismy,takiego chaotycznego i nerwowego wesele jaszcze nie widzialam.............a reszte mozecie sobie dopowiedziec hehehe kurde musimy w najblizszym czasie jakiejs sypialni poszukac coby dziolchy na parapetowe zaprosic nie laski z Bxl, inaczej spac nie bedzie gdzie hehehehe,moze sie cos wykombinuje ;-) milej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wczoraj mialam gosci...kolezanki ze szkoly pierwszy raz byly u mnie i powiem ze takich gosci moge przyjmowac czesciej :O po pierwsze przyniosly mi prezent...bez okazji ..tak po prostu cos do domu,moze temu ze pierwszy raz przyszly po drugie ciasta do kawy naniosly....mniam i slodycze dla dzieci...duuuuuzo heh dzis z cala rodzinka byl;ismy w fikolandzie coby dzieciaki sie wyszalaly...poslalam wam foty zapakowane wiec kto nie moze odpakowac to pisac to wysle normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my bylismy nad jeziorkiem, tym obok nas niedaleko .. o wiele lepiej sie tam siedzi niz nad morzem :) spokojnie .. ale na koniec taki wiatr sie zerwal ze spierdzielalismy hehhehe jestem jakas zjebanana normalnieee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka to ja poprosze o wyslanie jesio raz bo mi nie otwiera😠 a mnie jakos nie ujol avatar :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no nie jadlam bananow dzis :P mnie tez avatar nie ujal :P ciekawy inny ale bez rewelacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a mam katar i kaszel, ja pierdziu, z checia posiedzialabym z tydzien w chacie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×