Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

tu u mnie tez baaaardzo ciepło:D zem sie dzis nachapala w tym ogrodzie i tyle gemeli nagle sie nazbieralo zeby wywiesc na kontenery ze niewiem skad to:P koty moje pouciekaly w krzaczory i wylazly dopiero jak juz jest czysciutenko i wyleguja futra na sloneczku a ja nic nie zalapalam kolorku ech ciezko moaj skora se opala:O pudelko nawet mi sie bardzo spodobala ta paloma ze poszlam dalej we filmiki z jej piosenkami;)no i glos ma fajny i nietypowy uwielbiam tez jak spiewa Agnieszka Chylinska jak dla mnie ma zajebitny glos taki dosadny;) ide opanowac lodowke:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Jutro tylko do 12 30 otwarte wiec postaram sie wyslac pare fotek :) U mnie dzis podobno cieplo bylo-mi bylo goraco:P bo taki ruch mialam Wreczam 🌻 na zmeczenie Javelem to ja kafelki w lazience szoruje hihi Cos jeszcze mialam napisac ale juz zapomnialam:P Ide jeszcze gary pozmywac i grzecznie spac pojde-jutro z rana znow pobudka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my jadziem nad morze pooddychac z lekka swierzym powietrzem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj Wam chcialam tą piosenkę pokazać :D http://www.youtube.com/watch?v=zO9I61gYlms a Palomy moja ulubiona to taka http://www.youtube.com/watch?v=tyF0Wz3HVmA znow piekne slonce :D wczoraj bylam w kinie :D na Ksieciu Persji :D sliczna bajka :D spotakalam swojego bylego szefa z zona (kolezanka z pracy:P ) nei widzialam ich 16 lat no i wrazenie na nich zrobilam :D czworo dzieci:P no bo ja nie moge normalnie isc tylko ze swoimi tylko jeszcze z polowy ulicy zebrac musze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pudelko hahaha , wez moja jeszcze 2 :P spalilam sie ... nie wiem jak ja sie wyspie ..a moj M normalnie jak raczek hyhynhy :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ale slonce daje :D Pestka jak sie spalo po tym opalaniu;) Hugo odpoczelas wczoraj troszku??? dzisiaj wolne od szkoly tez i niewiem co robic:P G pojechal na fuche mlody spi sklepy pozamykane .... zjem cos moze mi wpadnei jakis pomysl jak bede najedzona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
G zadzwonil ze jak sie nudze to mam przyjsc na ta farme gdzie ma robote bo tam sa kozy baranki koniki kaczki i inne zwierzaki wiec ide poszudrac je za futra hehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja dzis mialam dzien lenia :p pepunia ja dzis nie obchodze imienin, mam w sierpniu ,ale dzieki biore na zas ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ktora zarazila dolem i pustka w glowie?...jakis wirus czy co? u mnie rtwaja egzaminy....zostaly mi tylko 2 wiec jest spoko od poczatku czerwca,czyli juz za tydzien mam staż lub praktyki...jak zwal tak zwal w zakladzie kosmetycznym....bedzie ciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) Pudelko Ty mi opisz te cwiczenia albo nagraj sie i mi wyslij ;) moze mi tez pomoze :D kilka razy pokrece glowa i przejdzie :classic_cool: 22 odcinek ogladnelam i teraz tyle czekania 😭 ale naszczescie mam zaleglosci spore w innych serialach wiec mam co ogladac ;) tylko zeby jeszcze czas znalezc ;) Hugo no bardzo sie ciesze, ze klientow duzo!!! i oby bylo jeszcze wiecej ale wez sobie kogos do pomocy 🌻 fotki cykam caly czas ale czasu na wysylke brak ;) pewnie tak jak u Hugo bo fotek nie dostalam ;) ja widze ze u Was same upaly ja tez tak chce! czuje sie jakby byla wczesna jesien Pestka jak tam twoja opalenizna? ja wczoraj bylam w solarium sie troche przypieklam na czerwono :o lampy chyba wymienili ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia a ta twoja kolezanka.. ech, brak slow :( mam nadzieje, ze piesek jest szczesliwy w nowym domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Niemam czasu na nic:O jutro mam egzaminy w szkole:P nawet jednego slowka nie przeczytalam:O w domu sajgon a ja chodze padnieta:O jakos tego za duzo i nie moge tego wszystkiego ogarnac:( Ciastek najlepszego 🌻 Niemam czasu by z Wami popisac,by wyslac zdjecia-chyba wypalila mi sie energia:P Wreczam ziolo na doly🌻chyba sama zapale hehe buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dopiero doczytalam ze masz dopiero w sierpniu hehe no nic lap na zas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ u mnie oberwanie chmury, leje od rana brrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no i u mnie rowniez:O wlasnie tak lutlo ze az czarno na dworze a mialam pojechac do sklepu😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim a u mnie słonko i 20 stopni psy na długim spacerze były pranie sie suszy nawet sobie kawiatki posadziłam,ale nie wiem czy przetrzymają,bo kupiłam w okragłej doniczce,a koniecznie chciałam do takiej podłużnej i musiałam nieco na siłe rozdzielić jedno duże na 3 mniejsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to samo :O zmoklam dzis jak kura .. nawet skarpetki mialam mokre :D :D euforka hehhee no skora mi z czola juz schodzi :D zajebiscie sie przypieklam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pudelko nie zestarzalo sie a dorasta :) ja od moich pociech dostalam pikne prezenty maly pozmywal po obiedzie a corka zrobila i podala mi podwieczorek o swojej mamusce tez oczywiscie nie zapomnialam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matkom, wszystkiego najlepszego 🌻 A ja oglaszam wszem ze kurczak, zdalam prawko!!!!! dzisiaj oblewam winkiem rozowym, juz na stole, podsuwac szklanki!!!! 😘aqz1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moje dziecie zrobilo sobie glodowke .. :O nie chce jesc .. zbuntowala sie i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×