Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

ale prosze dobra kobieto :) i od razu sorki - sklamalam :P w niedziele ogladalam ultimatum Bourne\'a ale sie mnie zasnelo w polowie :P poczatek i koniec widzialam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio sciaga tylko moj husbend ja na laptoka nic nie zasysam aprzed stacjonarnym baaaaaaaaardzo rzadko siedze :D jak cos jest w \"moim stylu\" to pyta czy sciagnac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja poproszę o podpowiedź - coś warte obejrzenia, najchętniej lekkie łatwe i przyjemne, co proponujecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobije jednego :D ja slodko to bede miala w TE dni bo wtedy pochlaniam wrecz musze zapas czekolady zrobic :D i cala dla mnie bo moje cory nie przepadaja za czekolada-wola jakies zelki i ciastka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eternity1302 jeśli zasysasz Aresem moge Ci podać ścieżkę do super kopii Dlaczego nie - żyleta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc nabijaczki :) widze ze dzis o filmach sie rozmawia :D moze sie dolacze co polecacie sobie ogladnac ? jakas lekka przyjemna komedyjke np albo cosik podobnego... ? :) robie wlasnie paste z makreli i biegam miedzy kuchnia a pokojem, mala prawie juz w lozku wiec sobie posiedze na kompie bardziej spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Annnna :) mamy jakis inny program a kopie trafilismy super ze az dalo sie ja na DVD przerobic :) Martik szczujesz ta pasta :) mmmmmniammmm az jutro polece po rybke bo juz zaplulam klawiature ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niom :D pasta u nas raz w tygodniu obowiazkowa, moja polowka uwielbia :D ale powoli koncza sie pomysly hihi ide zaraz po kawke slabiutka, posiedze sobie dzis troszke :) trzeba troche ponabijac ... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o \"Transformers\" mi sie podobal :) cos nie ogladalam ostatnio nowych filmow do starych mnie ciagnie \"Kate i Leopold\" - moglabym codziennie :) \"The wedding date\" -tez juz ladnych kilka razy obejrzany \"Duma i uprzedzenie\" -ale serial ten to chyba trzeba przede mna juz schowac :D a jak jestem przy Jane Austin to jeszcze \"Mansfield Park\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowisz o tych nowym Transformers ? slyszalam znaczy widzialam trailer, probowalismy sciagnac ale wersja kinowa :D to podziekowali.. a macie jakies ulubione seriale ? u nas niezniszczalni Przyjaciele wszystkie sezony goruja.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja trafilam na ladna kopie tranformerow a z seriali to CSI wszystkie trzy \'rodzaje\' Przyjaciele obowiazkowo :D jeszcze w Polsce wpadlam w nalog na canal+ Gotowe na wszystko - ale cos ostatni sezon od polowy przegapilam :( ale mozna nadrobic i zassac ;) Emergency-od pierwszych odcinkow ogladanych tez w Polsce i czasem lubie sitcomy na abc obejrzec ale to juz z braku laku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ally McBeal ponad wszystko!! ja wlasnie na powyzszym serialu rozwijalam swoj angielski :) z latwych i przyjemnych komedii polecam moje ulubione Love Actually - ogladalam to juz chyba ze 6 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×