Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Eternity wybierzesz sie tam w jakis weekend jak mala wyzdrowieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tv ogladam tylko wybrane programy/filmy nie wlaczam z nudow i nie patrze na pierwsze z brzegu pierdoly a jak juz bym miala z nudow czegos szukac to raczej na discovery niz jakis durny sitcom itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w weekendy mozna tez sie wybrac szkoda ze ten tydzien w domu tym bardziej ze pogoda nawet znosna i ladna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity to tak jak ja:) mamswoje ulubione :Dno chyba ze czasemwieczorem jakis fajny film puszcza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogoda bedzie coraz ladniejsza:)wiec sie nie martw:) Ja kocham zwierzatka i zarazilam core hihi czesto ogladamy razem programy o zwierzakach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ide cos z obiadem juz pokombinowac nie wiem o ktorej T bedzie w domu bo wczoraj zostal na nadgodziny a dzis nie wie sam jak wyjdzie wiec wole zrobic na te 14sta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje sie nie daja za szybko zarazac czymkolwiek a jeszcze sa we dwie to maja swoje wspolne zainteresowania i mama jest im rzadko potrzebna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podloga umyta:D a teraz siedze z laptopem na ogrodzie na slonku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jeszcze troche po necie szalalam (musialam cos sprawdzic) slonko u mnie nadal swieci ale i smierdzi mi farba :o jakas firma maluje drzwi na calej naszej ulicy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fujara ze mnie zapomnialam dziecka ze szkoly odebrac:Pmowilam zeby czekala bo ja odbiore-byla na rowerze -jakos jeszcze wtedy jej sama nie puszczam I czekam na nia w domu i nagle-looo matko przeciez mialam ja odebrac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupe dokladnie hihi zabiegana jestem prawie mnie w domu nie ma ale tesknilam za tym nie ma co narzekac ... znowu przeziebiona w pracy sie cheba zarazilam wszyscy polegli buzki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze mi sie klawiatura poprzestawiala ale zabawnie jest hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde landlady miala byc pol godziny temu zeby podpisac nowa umowe (ktora sie zaczela btw w zeszlym roku w listopadzie :D ) i jeszcze jej nie widac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×