Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

napisalam elaborat i stracilam net 😭 w kazdym razie zyczylam powodzenia Hugo nawyzywalam kolezanke Izuni Eternity tez nawyzywalam - od pracoholikow:P i Euforce napisalam ze chodzilam na prywatne masaze do rehabilitanta po instytucie mckenziego. Normalni ortopedzi uwazaja ze to szamanizm :P ale ci normalni rok leczyli mi bark, na to byla rehabilitacja w postaci masazy, okladow z goraca, laserow, naswietlan, pol magnetycznych...az doszli do wniosku ze to jednak kregoslup i tylko operacja teraz mam kilka cwiczen (cale dwa rozne ale podobne:P ) i jak zaboli to mam sobie glowa 10 razy machnac i naprawde przechodzi bez operacji i laserow i nie wiem co to za seriale bo ogladam cale 3 w tv i to tylko jak leci w tv bo nigdy nie mam czasu zeby ciurkiem obejrzec wiecej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo Hugo jak tam?? na gygy cie ni ma?? sie nie nerwuj mocno :D euforka no koniec sezony 3 miechy czekania i 2 sezon ... Izunia ... brak slow .. jak to sobie zabieraj??? powalona? Eternity :D pracus Martoszka zniknela zas z Ciastekiem ja w TV sie tez malo gapie . muzyczny program mi leci caly dzien :D dzizys .. sie nie moge odkrecic ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Hugo powodzenia na jutrzejsze otwarcie!!!!❤️🌼 :) :D ;) pozniej wlizem cusik pogrygolic jak z wywiadowki wroce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ jestem,jestem, powiem szczerze ze nie wybije sie jak powiem ze tez mam podly nastroj,wkurwia mnie wszystko,a raczej daluje -robota szmatlawa tym bardziej, nie wiem kooorwa moze ten nadmiar hormonow przez te tabsy anty tak na mnie dziala,ze pod kopula cos nie teges............... na "pchlim targu" zakupili my miedziany dzbanek na parasolki, byla chetka na stary zegar ale niestety kasy nie bylo :p ja ostatnio przywiozlam z PL (pozyczylam od eternity) "pomysl na....-winiary) i szaleje, bardzo nam to posmakowalo, a ze teraz mam piekarnik moge pichcic, a nasza mala zeberka tak polubila z tego przepisu ze rob co dzien hehehehe dobra ide oddychnac i w gary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka szkoda słów,a żeby było ciekawiej to ta moja znajoma wszem i wobec głosi,że ona bardziej kocha afgany niż ludzi wg mnie to ona może mieć tylko takiego afgana ;) http://cgi.ebay.co.uk/AFGHAN-HOUND-CUDDLY-TOY-/140406029586?cmd=ViewItem&pt=UK_Soft_Toys_Bears&hash=item20b0d9fd12 Hugolina trzymam kciuki za jutrzejsze otwarcie!! będzie dobrze!!! Ciastek ja lubię z Knorra takie z woreczkami do pieczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem :) i żaden ze mnie pracoholik :P ja chyba po prostu mam dość garów i sprzątania i całego tego zamieszania nazywanego "dom" bo wiecie , jak nie pracuję już fizycznie to przecież nie przychodzę zmęczona po pracy :o ale sama w tym domu nie mieszkam :p ale .. nie będę rozwijać tematu bo szkoda prądu :p Hugo 🌼 takie zioło na rozluźnienie napięcia przed ważnym dniem ;) Izunia ta znajoma to jakaś naprawdę niepoważna :o człowiek się stara jak może żeby tym psom życie ułatwić i rozjaśnić a inni traktują to jak ... nawet nie wiem do czego porównać taką nieodpowiedzialność.. ooooo Ciastek takiego stojaka na parasole to ja szukam ale znaleźć fajnego nie mogę z "pomysłów.." to ja obowiązkowo muszę mieć w domu ten na zapiekankę serową ! te z knorra zapomniałam ostatnio kupić a widziałam na półce w polskim sklepie, jeszcze nie sprawdzałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Dopiero skonczylam sprzatac w sklepie:P o 5 rano pobudka hahah trzymac kciuki za mnie-odezwe sie wieczorem-jak przezyje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doczytalam co u Was:) dziekikochane z takim wsparciem musi sie udac:)😘wreczam ziolo na doly,choroby i smutki🌻🌻🌻 Izunia szkoda slow:O -juz chyba ona sie nie zalicza jako kolezana?Gratulacje dla Ciebie i dziewczyn ! Eternity ja tez mam dosc obowiazkow co sie zwia"dom":P przez ostatnie dni to tylko nocuje-albo i nie;) w domu hihi nie nadazam z prasowaniem,praniem itd:O Euforka cyknij pare nowych fotem mieszkania i poslij:)ja jutro porobie z rana i postaram sie wyslac wieczorem Pogoncie mnie spac bo rano nie wstane haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Hugo i ciacho jakie wyślij wieczorem ;) hehe trzymam kciuki ! jak fajnie że dziś piątek :) jak fajnie że dziś godzina krócej w pracy :) gorzej że to koniec tygodnia i będzie zamieszanie :o miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) u nas w telewizji od rana na wszystkich kanałach tylko o powodzi Wisła zalała napierw Kraków,potem Sandomierz,teraz idzie na Warszawę w Warszawie zagrożone jest zoo, a dyrektor twierdzi,że głupi jaś czy narkoza są bardziej niebezpieczne niż odszczelenie gdyby zwierze wpadło w apnikę (wspomniał o bizonach i dużych kotach,które boją się wody) Odra też szaleje,w tej chwili największa fala jest w Brzegu,ale woda bardziej idzie na okoliczne wioski,tylko jedna ulica jest zalana. Pod wieczór tej fali spodziewają się we Wrocławiu,centrala firmy mojego od wczoraj się ewakuuje. Hugolina zdaj relację jak było pierwszego dnia! Tyle osób trzyma kciuki za powodzenie,że na pewno jest dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugolina masz racje,ta znajoma która zwraca Camaro z adopcji już nie zalicz się do grona moich koleżanek! moja koleżanka nie oddałaby psa do schroniska tylko dlatego,że musi na budowe pojechać aby zobaczyć jak robotnicy jej domek stawiają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka 🖐️ nareszcie prawdziwa wiosnaaaaaa :D tez sluchalam rano we wiadomosciach o tych powodziach boziu straszne ! Hugolina czekamy z niecierpliwoscia na relacyje z twojego pierwszego biznesowego dnia ;) ja szczerze mowiac nie mogłabym calego dnia spedzac wsrod slodkosci bo by musieli co jakis czas futryny poszerzac :P jutro zabieram sie za wyrywanie chwasciorow w ogrodzie babka w pracy podsunela mi pomysl by najpierw je powyrywac a pozniej polac Javelem no ciekawam bardzo jaki efekt bedzie Izunia a niech sie buja ta 'niby kolezanka'serca niema przeciez dla zwierzaka to stres zmieniac ciagle otoczenie:Omiejmy nadzieje ze tam gdzie trafi-zostanie :D ide cos wszamac bo z roboty wrocilam i glodna zem jak wilk:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pepunia Javelem?????!!!!!!!!!!!!!!! toc to chlor, ziemie tylko sobie zakwasisz, a bedziesz kiedy chciala posadzic po jednej marchewce,chcialabys jest warzywa z ziemi z chlorem....kup sobie w sklepie srodek specjalny do ogrodu na chwasty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie upal ... heh Hugo co co co nic ci nie bedzie .; zjedza nie ciebie a Twoje zarelko :D :D bedzie dobrze :D Izunia no haha iech sobie takiego pluszaka kupi bona nic wiecej nie zasluguje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️zyje:D Jezuu ile ludzi bylo :P spalam 3 godziny od 5 rano na nogach jestem-zapieprz byl straszny a ja dalej jeszcze nie spiaca haha Izunia pochodze z rejonu gdzie wlasnie jest powodz:(brr to teraz jeszcze chyba gorsza jest niz w 1997 ! Dzieki kochane za kciuki-ja dopiero pierwszy raz cos zjadlam hahaha stres,brak czasu-to chyba najlepsza dieta by schudnac ;) Jutro znow pobudka o 5 :Porobilam zdjecia przed samym otwarciem-w najblizszych dniach Wam wysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ nooo Hugo to super ze zainteresowanie bylo:) a na zmeczenie 🌼proszem;)bedziemy za fotkami czekac:D ciastek Javelem bo to na ta czesc ogrodka gdzie plytki;)co by z kazdej fugi zielsko nie wyrastalo to ide se powalczyc z chwastami juz dwoch pomocnikow czeka na ogrodzie:moje koty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi by sie tez przydal jakis drastyczny srodek na chwasty mam "randap" (nie wiem jak to sie pisze) ale do tego musi byc slonce, a tu niby slonce jest ale sobie deszcze popada przez 5 minut... poza tym po tym i tak chwasty mi odrastaja , bo sie nowe wysiewaja... a to na podjezdzie , wiec marchewek sadzic nie bede ;) dzis robie za samotna matke, chbya wezme dzieci do kina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) Hugolina super,że tłumy się pojawiły na otwarciu!! Interes będzie kwitł jak 🌻 Wczoraj to adrenalina działała,że zmęczenia nie czułaś,czekam na fotki!! Ja wczoraj znajomych z Warszawy obdzwaniałam czy im przypadkiem Wisła nie zagraża,ale na szczęście wszyscy daleko od wody mieszkają :) Tylko jedna znajoma jakiś kilometr od Wisły,ale powiedziała mi,że na tym wyższym brzegu i do tego dom na skarpie więc też mam się o nią nie bać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ babole :) pomysł Pepuni (a raczej znajomej) wykorzystam chyba na swoje chwasty, właśnie na te między płytkami i pod ścianą domu na marchiewkie miejsca u mnie nie ma ;) Hugo to stałą klientelę masz zapewnioną po tym pierwszym dniu :) i wyluzuj już trochę z napięciem , najważniejszy dzień minął i nie zapomnij wypocząć jak tylko się da ! czekam na fotki niecierpliwie co do spania i zmęczenia - wczoraj mi się przysnęło o 7mej na sofce i tak sobie drzemałam do 10-11 , myślałam że nie będę spać w nocy ale gdzie tam ! poczłapałam na górę i zasnęłam niemalże zaraz z powrotem i nawet za wcześnie dziś nie wstałam :P nie wiem co mnie tak zmorzyło ta powódź jest straszna :o współczuję tym wszystkim ludziom i jednocześnie cieszę się że nikt z bliskich nie mieszka na zagrożonych terenach spadam coś podziałać jeszcze pogoda piękna , pranie będzie schło jedno za drugim trzeba trochę ogarnąć i wieczorem spadam z domu ze znajomymi babami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna muza , fajna :) łoooo mamo jak u mnie gorąco ! ale to dobrze - można kolorku na skórze wreszcie złapać :) jak ja tęskniłam za taką pogodą na koszulki na ramiączkach , lekkie sukienki i klapki tylko nie mam sukienki :P i kapek też :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też burza...w ostatniej chwili zdążyłam na spacer z psami wyskoczyć aby nie zmokły pranie tez udało się uratować hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×