Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

🖐️ oj tam taki urlop :P wzięłam bo musiałam żeby nie przepadł siedzę w domu , nigdzie nie pojechałam ot tyle że leniuchuję :P trzymałam go w sumie na koniec lipca żeby zawieźć laski moje do PL (znaczy się na wtedy też biorę wolne nawet bezpłatne bo już zaplanowane :P ) to grać laski , grać ! raz na jakiś czas jakiś mały zakładzik Euforka dobrze że usunęli skoro trzeba było Hugo zaraz spalisz to próbowanie ;) nie przemęczasz się aby ? pamiętasz choć o 5 minutach oddechu ? to też ważne Pudełko to dobrze że to nic poważnego neurologicznie może wyrośnie z tego z czasem ? Dea nic nie ścinaj !!! tak , to jest dość częsty problem że dzieci przynoszą wszy ze szkoły ALE NIE MA CO POPADAĆ W PARANOJĘ spinaj małej włoski w kucyk (zawsze to praktyczniej podczas zajęć szkolnych), wszy nie skaczą ale przechodzą z włosa na włos więc postaraj się małej wytłumaczyć żeby nie przytulała się zbyt często i mocno do innych dzieci (zwłaszcza unikanie kontaktu głowami/włosami) sprawdzaj jej głowę co tydzień (albo nawet codziennie zerknij na szybko podczas czesania) poza tym pojawiły się szampony przeciwko (widziałam w boots i asda)- nie wiem niby jak ma to działać bo wsza nawet nie rozróżnia czy włosy czyste czy nie (nawiązując do stereotypu że wszy to do brudnych ciągną )więc zapach pewnie też nie robi różnicy i coś miałam jeszcze napisać i mnie gaduła tu młoda zagadała z boku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha tak długo pisałam mojego posta że nie wiedziałam że Pudełko się w międzyczasie dopisała ale jak wokół tysiąc pytań do :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) właśnie przeczytałam wszystko i jestem na bieżąco upały straszliwe ostatnio panują,w mieście to normalnie mordęga ale na jutro juz zaplanowany mały wypad nad morze :D ja nie wiem jak wy chudniecie......w lecie to zawsze jakiś grill,piffko,wieczorne spotkania....jak tu się odchudzać ;) Dea nie panikuj i nie scinaj małej włosów na zapas!! kucyk,a nawet warkocz i będzie dobrze. A gdy nawet coś się nie daj tfu tfu przydaży to przeciez w aptece kupic można jakiś środek i zwierzątaka wytępić,a włosy ocalić :) przypomnialo mi się,że lata temu nie było środków przeciw pchłom i osobiście tępiłam pchły na kocie środkiem na ludzkie wszy,płyn był zielony i przez 15 minut kot wyglądał jak ufo hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) Hugo toz ja sie nie dziwie, ze kg przybywa gdybym byla na twoim miejscu nie umialabym sie oprzec ;) tyle tam dobroci jest! umm slinka leci ;) My urlop mielismy spedzic w gorach ale nam sie auto zepsulo pozniej K narzekal na pogode ze tam niby padac ma no i w sumie padalo i nie pojechalismy nigdzie to co mialo isc na wyjazd poszlo w remont ;) Pudelko super, ze badania git! Dea nie scinaj wlosow! chyba, ze corcia sama bedzie chciala to wtedy inna sprawa Izunia na z tym piffkiem to bol ;) bo nie mozna grill owszem szaszlyki z piersi kurczaka :D ale piffko tez czasami wypilam ;) a co tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis ostatni dzien na urlopie jutro na 8 do pracy koniec lenistwa ale fajnie bylo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
looojjj dzizysss .. u mnie taki upal , ze siedze przy wiatraku ... w nocy spimy przy wiatraku bo sie nie da spac normalnie ... maly mi cos przychorowal goraczke ma :( Dea nie scinaj wlosow .. moja Gabi tez przyniosla wszykwczesniej ze szkoly a ma wlosy do pasa prawie i siedzialam z nia tydzien prawie i ciagle ja katowalam ... kup srodek pomoze napewno , sa tez spraje ktore zapobiegaja wlazeniu i wylazniu ich znow... no i szampony :) Izunia pochwl sie meblai aaaaaaaaaaa :D Euforka jak bylo ... opowiadaj cos wiecej :) Ciastek nam zas zniknela , Hugo i Martoszka tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o dopiero doczytalam posty ktorych nie bylo widac no jasna cholera hahahaa ... ze urlop nie wypalil :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co mam opowiadac? ;) urlop wypalil ale wyjazd nie ;) urlop w domu zaliczylam za rok odbije to sobie, mam nadzieje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny🖐️ teskni ktosik za mna??;) ja jestem poki co jeszcze w tak zwanym dolku zyciowym ale 7lipca lece z moim synciem na ibize na 3tyg do mojej kolezanki ktora tam mieszka musze odpoczac psychicznie...odżyć a jak wroce to sie biore za siebie a widze duzo nowinek -poczytalam :) wszystkie was pozdrawiam i buziaki zostawiam 👄 nie gniewajcie sie ze tu do was nie zagladam :Pnadrobie obiecuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ u mnie tez upal nieziemski,kisimy sie w domu bo R jeszcze pracuje do piatku, pepunia ale Ci zazdroszcze fajnie 3 tygodnie laby ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze ja nie mam kolezanki na ibizie 😭 ;) mam podobno kolege z domem w hiszpanii, ale glupio tak powiedziec ej daj klucze jak nie proponuje :P zreszta ja nie umiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pudelko zawsze do Bxl mozesz na urlop przybyc i nawet klucze Ci dam hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Pestka przyjedź do mnie - u mnie w centrum babki tak depilują brwi :D jak mały z tą gorączką ? lepiej ? hmmm mam koleżankę z domem we Włoszech i w sumie "zapraszała" trzeba by odświeżyć trochę kontakt ;) Pepunia ❤️ wracaj prędko :) znaczy się do siebie - na Ibizie możesz cały okrąglutki rok jeśli tylko się da ;) o Izunia się pokazała :) zazdraszczam morza :P ja niby mam niedaleko ale czasu niet :o stary mój robi już kolejny weekend pod rząd i jak tu się wybrać ? niedaleko bo niedaleko ale rano trzeba by wyruszyć a nie w południe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eternity :D ale kiedy jak ty czasu niet :P hahahahahaah Pepunia mam nadzieje , ze bedzie ... a jest ok :) wypocznij sobie :) Ciastek wyruzacie do PL?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dawid jakby lepiej goraczka przeszla ale kaszle troche .. jesooo goracoooooooooooooooooooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie niet ? wpadaj - zawsze znajdę czas dla Ciebie ! oby kaszelek szybko przeszedł :) u mnie dziś pochmurniej , nawet popadało troszeczkę ,ale ciepło nadal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka na dzien dzisiejszy nic nie moge powiedziec,troche z kasy opustoszelismy,nie wiem co powie lekarka na to oko malej, a 6 lipca mamy wizyte ten tomograf siatkowki, stary samochod musi zrobic w koncu bo pyrka jak traktor przy skrecaniu i przegub czy cos tam wymienic,opony kupic i sama nie wiem.................. wiecie jestem 2 dzien na diecie Dukana, nasz znajomy schudl 16kg na tej diecie,wczoraj bylo ok, ale dzis jakos mi slabo, najgorzej ze pic nie mozna ;p ale na kieliszek winka sie skusze a co ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) zacznę od tego,ze gorącooooo a ja muszę psy pokapać ,bo nad morzem latały po plaży i kapały się w słonej wodzie,ech...... nie wpadłabym na to,ze można brwi nitka depilować,całkiem sprawnie im to szło! Pepunia baw się dobrze na Ibizie.....mi musi Bałtyk wystarczyć ;) Pestka a co do mebli to nie bardzo jest się czym chwalić,dopieszczałam sekretarzyk i biblioteczkę tylko.....wacikiem namoczonym specjalnym olejkiem.......w połowie miałam ochotę wziąć i machnąć wszystko pronto i recznikiem papierowym hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesoo u mnie chyba ze 40 stopni jest :O :O ojjj Izuniaaaaa hehehehe a moze jednak :P u mnei stary wlasnie odstawil auto do naprawy bo 2 lata oleju nie wymianial itp itd :P a z oczami powiem to nie przelewka , nasza mamal powinna nosic okulary a nie nosila a teraz bedzie miala operacje.. wiec lepiej wczesniej niz co . ja tam zadnych diet nie bede stosowac juz chyba.. poprostu wiecej owocow warzyw a mniej obrzarstwa hahaha .. no i zapomnialam ze ja przeciez rowerem napierdzielalam 4 razy dziennie :D prawie pol roku tyz cos dalo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki laski za rady co do wszy, brrrr, az mnie trzepie na sama mysl Pepunia, dobrego wypoczynku, albo dobrej zabawy, w zaleznosci na ktorej czesci wyspy jestes ;) Pestka, ja do takich pan chodze depilowac brwi, w PL tez zaczynaja to robic, zwa to nitkowanie. I na pewno w dzielnicach arabskich/hindyskich u was tez ;) U nas troszke dzis chlodniej, ale fajnie slonecznie :) a nam sie zatkal zlew w kuchni no i ja, hydraulik od siedmiu bolesci, rozkrecilam rury, wyczyscilam, ale skrecic to juz nie ... cholera ze nie pozaznaczalam ktora rura do ktorej 😠 A z ta willa, moznaby tak jakiegos lata cos grupowo wynajac, co? ;) Hugo, fotek nie mam, i chyba nie doczytalam - masz sklep polski? no dobra, ide rury postudiowac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa, cholera! Sprawdzam pogode w Gdansku od 10. i co? deszcze!!!! zawsze mokry cholera urlop mam!!!! Ciastko, ja juz na dukanie 16 kg zgubilam - jesli slabo sie czujesz w drugim dniu to pewnie za malo jesz! Masz jesc do syta!!! nie chodzic glodna i pic ok 3 litry wody. winko tez mozesz ;) ale z umiarem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez bym chciala byc juz poza taka granica hehehe, a ile Ci zajelo zeby zrzucic tyle???? ja robilam test Dukana to mi pokazalo ze do pazdziernika musze przetrwac a potem stabilizacja fakt jem male porcje a czesto,ale powiem szczerze tunczyka mam na razie dosc az mi pod gardlo podchodzi jak pomysle ,chociaz nie jem go samego hehehe ale ogolnie juz lepiej ,a wlasnie faze I ile trzymalas te 10 dni????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisze pod moim dietetycznym nickiem, bo tam jest zapis jak zrzucalam kilosy ;) Ciastek, ja na dukanie jestem od 12 kwietnia, 9 dni fazy uderzeniowej (mialo byc 10 ale nie wytrzymalam) i potem tryb 5/5 na II fazie. Ostatnio troche mi se pogrzeszlo ;) tu lody, tam paczek, kiedys tam jeszcze spagetti. Ale na drogi dzien zaraz rygorystycznie wracam do tylko protein i waga w gore nie idzie :) to jest super dieta! wg mnie powinnas jesc regularne posilki, jesli ogolnie jesz malo a czesto to tez dobrze. Ja na uderzeniowce jadlam duzo kurczaka, serka wiejskiego, jajek, ktore i tak bardzo lubie, wedzone ryby, typu makrela czy losos, owoce morza: krewetki, osmiornice. I podczas tych 9 dni zeszlam 4 - 5 kg co po ciuchach bylo swietnie widac bo zaczelam wreszcie wchodzic w ciuchy sprzed ciazy. Jasne ze tylko proteiny sa nudne tak na dluzsza mete, nie raz mialam take dni ze mi uszami kurczak wychodzil, ale niechec do mojego sadla na szczescie jest wieksza niz ta do kurczaka ;) jeszcze z 5-6 kilo i moge sie stabilizowac ;) A do tej stronki dukana to nie jestem zbytnio przekonana ... najlepiej jak wezmiesz podstawy diety i dostosujesz do siebie i twojego stylu zycia. powodzenia! Ja gdybym po sobie samej efektow nie widziala to bym nigdy nie uwierzyla ze tak fajnie i szybko dieta moze dzialac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upał,upał i jeszcze raz upał!!! więc ja dziś po centrach handlowych pochodzilam,bo tam klimatyzacja,no i ciekawostka - wszystko w jednym sklepie jednej marki mierzone ale! bluzka koszulowa rozmiar 38 tunika bawełniana do leginsów rozmiar 36 za to letnia sukienka to już rozmiar 40 to jaki ja rozmiar niby noszę? ;) ja tez mam dietę,piwną ;) w "oszołomie" jest akcja piwo z róznych stron świata,to zakupili my do spróbowania jakieś robione na konopiach ( nie ukrywam,ze znaczek roślinki mnie skusił) - takie sobie,dosyć słabe piffko jakieś z tequila....troszkę mocniejsza odmiana Desperados corona extra - to juz za przeproszeniem tzw "siki Weroniki" chyba pozostanę przy zielonym redsie i okocimiu Pestka specjalnie dla ciebie sfocę sekretarzyk i biblioteczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×