Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

mysle jakby tu ozdobic sciany w mieszkanku czy uzyc tylko farby czy moze tapety widzialam sliczne tapety i np mysle zeby pomalowac sciany a na jednej dac tapete a tak w ogole to znalazlam naklejki patrzcie jakie cuda mozna zrobic http://naklejkiscienne.pl/pl/aranzacje/14-inne/ dzieciece wymiataja zwlaszcza taka zyrafa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wlasnie co sadzicie o malowanych lazienkach tzn zeby sciany pomalowac a kafelki uzyc tylko tam gdzie bedzie prysznic widzialyscie taka lazienke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
euforka dzieki, dzis mija 12 lat :p mi sie podoba cos takiego jak tapeta-plakat np na jednej scianie np jakis widoczek albo kawalek np wiezy Ejfla (jak to sie pisze??) a w lazience podoba mi sie np na jednej scianie lustro jakby powiekszajace pomieszczenie a czepek zalozylam no,wygladalam pewnie jak pingwin zza krzaka ale co tam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ciastek wszystkiego najlepszego dla Was😘 🌻😘🌻🌻🌻🌻 🌻😘🌻🌻🌻🌻 🌻😘🌻🌻🌻🌻 🌻😘🌻🌻🌻🌻 🌻😘🌻🌻🌻🌻 🌻😘🌻🌻🌻🌻 🌻😘🌻🌻🌻🌻 🌻😘🌻🌻🌻🌻 Euforka ja jestem zwolenniczka tapety-choc wiecej roboty ale zawsze klade tapete-wtedy mam wrazenie ze sciany jakies cieplejsze sa:Dco do lazienek to takich nie widzialam U kolezanki wystroj byl cudowny ! Bylo zimno i nikt nie byl na tyle odwazny by wskoczyn do babelkow hahaha Dzis znow jade na karuzele -tym razem do holandii:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja jak zwykle ostatnio w biegu :P Ciasteczku kochany dla Ciebie i Męża w Waszym dniu przesyłam jak najlepsze życzenia szczęścia , miłości i spełnienia marzeń oraz wszystkiego czego sami sobie życzycie :) 🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘 🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘 🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘 🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘 🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘 🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘 🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘 🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘 🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘 🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeee to tylko o rok jesteście lepsi :P;) nasza minęła w zeszłą sobotę spadam , grafik napięty ;) miłej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugo Ty zakrecona kobito :D maniaczka karuzeli :D wydaje mi sie, ze z tapeta to wcale nie jest wiecej roboty jak sie ma takie fale dunaju na scianie jak u mnie to chyba szybciej i taniej wyjdzie tapeta no ale jak tapety polozyc na takich scianach.. i tak trzeba je naprostowac i wygladzic i tak :( jesli chodzi o kolor to taki kolorek mi sie podoba http://alletapety.pl/images/Aranzacje/Limani/4.jpg cos takiego chodzi mi po glowie w salonie ten ciemny braz to tapeta jest fajna nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie Eternity dla Was rowniez troszke spoznione ale szczere!! Wszystkiego najlepszego i rowniez DUZO DUZO MILOSCI 👄 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity to i ja spoznione zyczenia Wam skladam 🌻🌻❤️🌻❤️ 🌻🌻❤️🌻❤️ 🌻🌻❤️🌻❤️ 🌻🌻❤️🌻❤️ 🌻🌻❤️🌻❤️ 🌻🌻❤️🌻❤️ 🌻🌻❤️🌻❤️ 🌻🌻❤️🌻❤️ Euforka kolorek super bardzo mi sie podoba:) Ide sie troche pokrecic hihi we wtorek tez jade w przyszly weekend karuzela bedzie u mnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eternity wszystkiego dobrego dla Was rowniez ciotka ;-) 🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️ ❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼 🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️ ❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼 🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️ ❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼 🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️ ❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼 🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️ ❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼 🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️ ❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼 🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️ ❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼 bylam z mala na marionetkach,ale sie darla :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja juz w doma ogarnelam sie i zaraz musze kapac bachorki dzis bylo wylacznie pisanie i pisanie nie mialysmy zakupionych narzedzi i fartuszkow...wiecie takich medycznych jakby ale bylo tez kilka ciekawych rzeczy np.rozmawialismy o cechach zewnetrznych i wewnetrznych kosmetyczki...jaka powinna byc i tak zlecialo 10 godz. oj przepraczam 9 bo wczesniej nas puscila a nauki na nastepny weekend mam ze hoho chyba z pol zeszytu musze sie nauczyc :( i to niektore takie wyrazy wyjete normalnie z kosmosu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciastek ja troche pozno ale za to szczere zyczonka dla ciebie i meza euforka ja taper nie lubie ale bardzo podobaja mi sie wlasnie takie zdobienia scian ostatnio jak bylam u kolezanki na parapetowie to miala super wielki kwiat w kwadracie ...ale taki inny na scianie a na drugiej na [p-rzeciwko taki sam ale o polowe mniejszy i na jednej scianie byl brazowy na kremowym tle a na drugiej scianie kremowy na brazowym tle...rewelacja normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dla ciastka i eternity , wybaczcie ja tez ostatnio niepamietam (nawet o swoich ) rocznicach :P 🌻 ..❤️ ..🌻 :) ... :D .... 🌻 ..❤️ ..🌻 :) ... :D .... 🌻 ..❤️ ..🌻 :) ... :D .... 🌻 ..❤️ ..🌻 :) ... :D .... 🌻 ..❤️ ..🌻 :) ... :D .... 🌻 ..❤️ ..🌻 :) ... :D .... 🌻 ..❤️ ..🌻 :) ... :D .... 🌻 ..❤️ ..🌻 :) ... :D .... 🌻 ..❤️ ..🌻 :) ... :D .... 🌻 ..❤️ ..🌻 :) ... :D .... 🌻 ..❤️ ..🌻 :) ... :D .... 🌻 ..❤️ ..🌻 :) ... :D .... 🌻 ..❤️ ..🌻 :) ... :D .... 🌻 ..❤️ ..🌻 :) ... :D .... 🌻 ..❤️ ..🌻 :) ... :D .... 🌻 ..❤️ ..🌻 :) ... :D .... 🌻 ..❤️ ..🌻 :) ... :D .... 🌻 ..❤️ ..🌻 :) ... :D .... 🌻 ..❤️ ..🌻 :) ... :D .... 🌻 ..❤️ ..🌻 :) ... :D .... 🌻 ..❤️ ..🌻 :) ... :D .... 🌻 ..❤️ ..🌻 :) ... :D .... 🌻 ..❤️ ..🌻 :) ... :D .... 🌻 ..❤️ ..🌻 :) ... :D .... 🌻 ..❤️ ..🌻 :) ... :D .... 🌻 ..❤️ ..🌻 :) ... :D .... 🌻 ..❤️ ..🌻 :) ... :D .... 🌻 ..❤️ ..🌻 :) ... :D .... 🌻 ..❤️ ..🌻 :) ... :D .... 🌻 ..❤️ ..🌻 :) ... :D .... 🌻 ..❤️ ..🌻 :) ... :D .... 🌻 ..❤️ ..🌻 :) ... :D .... 🌻 ..❤️ ..🌻 :) ... :D .... 🌻 ..❤️ ..🌻 :) ... :D .... 🌻 ..❤️ ..🌻 :) ... :D .... 🌻 ..❤️ ..🌻 :) ... :D .... 🌻 ..❤️ ..🌻 :) ... :D .... 🌻 ..❤️ ..🌻 :) ... :D .... 🌻 ..❤️ ..🌻 :) ... :D .... 🌻 ..❤️ ..🌻 :) ... :D .... 🌻 ..❤️ ..🌻 :) ... :D .... 🌻 ..❤️ ..🌻 :) ... :D .... 🌻 ..❤️ ..🌻 :) ... :D .... 🌻 ..❤️ ..🌻 :) ... :D .... 🌻 ..❤️ ..🌻 :) ... :D .... 🌻 ..❤️ ..🌻 :) ... :D .... 🌻 ..❤️ ..🌻 :) ... :D .... 🌻 ..❤️ ..🌻 :) ... :D .... 🌻 ..❤️ ..🌻 :) ... :D .... 🌻 ..❤️ ..🌻 :) ... :D .... 🌻 ..❤️ ..🌻 :) ... :D .... 🌻 ..❤️ ..🌻 :) ... :D .... 🌻 ..❤️ ..🌻 :) ... :D .... 🌻 ..❤️ ..🌻 :) ... :D .... 🌻 ..❤️ ..🌻 :) ... :D .... 🌻 ..❤️ ..🌻 :) ... :D .... 🌻 ..❤️ ..🌻 :) ... :D .... 🌻 ..❤️ ..🌻 :) ... :D .... 🌻 ..❤️ ..🌻 :) ... :D .... 🌻 ..❤️ ..🌻 :) ... :D .... 🌻 ..❤️ ..🌻 :) ... :D .... 🌻 ..❤️ ..🌻 :) ... :D .... 🌻 ..❤️ ..🌻 :) ... :D .... 🌻 ..❤️ ..🌻 :) ... :D .... 🌻 ..❤️ ..🌻 :) ... :D .... 🌻 ..❤️ ..🌻 :) ... :D .... 🌻 ..❤️ ..🌻 :) ... :D .... 🌻 ..❤️ ..🌻 :) ... :D .... 🌻 ..❤️ ..🌻 :) ... :D .... a martoszka ma sciany pomalowane hehe a kafelki tylko gdzie trzeba hahah zapomniala???? to moze powie czy to praktyczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa no tak mam tylko tam gdzie trzeba i to niesymetrycznie...nie rowno tylko takie jakby schody no nie wiem czy to ptaktyczne bo z malowanej sciany trudniej zmyc plamy a u mnie jak sa dzieci to same wiecie...niezbyt praktyczne ale napewno ciekawsze jak ladnie sie zrobi i tansze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ moja mala dzis w domu,brzuch ja boli ,jakis wirus sie przypaletal,stary tez latal przez weekend do kibla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) dzieki Martoszka :) musze pomyslec w ogole to jest tyle rzeczy do przemyslenia nie ma czasu normalnie Ciastek 🌻🌻🌻 biegne z ziolem leczniczym ;) Ty tez sobie zapodaj zebys pozniej chora nie byla Wy to sie macie z tymi brzuszkami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tu bardzo czesto sie zdarza,czasem jak do roboty zajde a sa w domu dzieci to tez ze brzuchy bola,co za kraj :p ide wezme sie za robote jaka kurde chate posprzatam bo zaroslam syfem normalnie i prasowania sterte mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) zaległości w czytaniu nadrobiłam zacznę teraz od rocznicowych życzeń (do podziału ;) ) żyjcie długo razem zakochani w sobie po uszy i niech Wam się wszystkie życzenia spełniają!! 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia🌻 za stronke:) Siedze nad zadaniem domowym:Pmusze napisac kogo podziwiam i dlaczego hihi i jakos mi pomyslow brak:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja spędziłam weekend dość ciekawie ;) w sobotę byłam na wystawie we Wrocławiu sędziował Polak,ale wygrały wszystko słowackie psy i to z jednej hodowli!!! najciekawiej było w sukach championkach (Izzy tam wystawiałam) w katalogu ujęte były 3 suki.jedna czeska,druga moja i trzecia to Ira (generalnie zawsze wygrywa) sędzia oceniał suki pojedyńczo czyli po kolei kazał każdą zaprezentować w ruchu,potem obmacał i do opisu potem druga tak samo i trzecia w momencie gdy opisywana była już trzecia suka na ringu pojawiła się pani z dodatkową!! okazało się,że to suka słowacka od Gandamaków właśnie,przed chwilką opłacona i wprowadzona na ring....oczywiście to ona wzięła złoto CACIBa i najlepszą sukę i w ten prosty sposób mojego res CACIBA ma Ira,a ja przyjechałam z pierwszym brązowym medalem :P potem mi wyjaśniono,ze ten pan sędzia stara się o sędziowanie na Słowacji więc GANDAMAKI musiały wygrać,bo Słowacją rządzi właścieiel tej hodowli (też jest sędzią) i to tyle z ciekawego życia wystawcy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w niedzielę zaś pojechaliśmy do Galerii połazić i obiad zjeść okazało się,że jest likwidacja jednej sieciówki i wszystko -50% niezaleznie z jakiej kolekcji no i obkupiłam siebie i młodą ździebko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postawię za 20 500 \_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/ \_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/ \_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/ \_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/ \_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/ \_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/ \_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/ \_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/ \_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/ \_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe teraz widze, ze po glowie jakies kiszki mi chodza pewnie dlatego, ze glodna jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka dzięki 👄 jak lałam to kieliszki całe były hmmmmm..... ja jestem pełna,bo przed godziną wciągnełam śledzie w sosie jogurtowym.....od rana za mną chodziły Euforka coś nowego w sprawie boksia czy sobie odpuściłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×