Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

chyba ja większej ilości osób ufam, dlatego łatwiej mnie zrozumiec :) i słuchac tego co mowie :) zawsze :) bo jak sie Roza uprze....to .....:) i kumac, kiedy jestem ironiczna a kiedy sarkastyczna i jaka tam....sama nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może ja z angielskim nie perfekcyjnie,bo go na co dzień nie używam....ale troszku rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
You were born somewhere around territory of modern Austria approximately on 975. Your profession was entertainer, musician, poet, temple-dancer. Gdzie ty tu masz pastora????? Zgadzam się na tancerza,poetę,muzyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no racje masz:)austria:D hehe ale z tancerka trafilam hahahaha jeszcze poetka bylas:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiesz co? hahahha,jak bylam w ikei,to widzialam pluszowe nietoperki,piekne:D To zaczelam sie brechtac na caly glosa, moj maz:co cie tak rozbawilo?? ahahhaha Toz nie bede mu tlumaczyc o tych sprawach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialm kupic do dzieci i powiesic na zylce pod sufitem;),super by wygladalo,ale ciagle bym miala ....no wiesz jakie mysli;) :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś mnie dużo na kafe nie będzie,bo chatkę muszę posprzatać bo mi się mała imprezka szykuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×