Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

dzis w gazecie opisany byl ten pozar sasiadow straty sa na 18.000euro:Oa to byl stary dom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj w innej szkole na tym dniu biegania nauczycielka z gimnastyki biegla upadla i zmarla:(toz te dzici tam szoku doznlay:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugolina 🌼 no ja mysle jednak ze dobrze zeby ktos zajrzal w instalacje masz jakies jeszcze urzadenia w domu o duzej mocy jak zelazko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja poszlam kupic troche pradu i gazu i sie wkwilam 😡 prad doladowalam oki ale wkladam karte od gazu a tu mi pokazuje call help wrrrrrr nie wiem teraz czy zle doladowana karta (czasem sie to zdarzalo ale z pradem nigdy z gazem) czy licznik jest do bani no zalamka bo teraz musze powisiec na telefonie i nawet nie wiem czy sie dodzwonie a jak sie dodzwonie to nie wiem czy sie dogadam :o nie lubie przez telefon w obcym jezyku :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena 🖐️ eeeeeejjjjjjjjj noooooooooo napisalam takiego dlugiego posta wyzalilam sie na zlosliwosc rzeczy martwych a on zniknal gdzie jest moj post ?????????????????? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to napisze jeszcze raz :P bylam kupic troche pradu i gazu i prad doladowal sie oki ale jak wlozylam karte od gazu to pokazalo mi \'call help\' 😭 najsmieszniejsze jest to ze nie wiadomo czy karta zle doladowana czy licznik ma jakies anse 😡 i musze teraz powisiec na telefonie zeby sie dodzwonic do dostawcy uslugi a ja nie lubie przez telefon w obcym jezyku 😭 bo przewaznie na tych help-line siedza hindusi i ich angielski jest nie do zrozumienia :o (nie zeby od razu moj byl rewelka ale zrozumiec mnie mozna :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ze jeszcze mam kominek ELEKTRYCZNY !!! :D:D:D:D:D zimno mi to sie dogrzewam :) bo na gazie zostalo mi 57 pensow a nie chce wlaczac debetu :P cholerstwo 😠 nikt nie odbiera :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity to wina konataktu byla:)pewnie zle przykrecony po ostatnim remoncie:P ale zanim do tego doszlam pobiegalam po chacie z deska hahaha no i moim niderladzkim;)hahaha musialam wytlumaczyc ojcu o co biega dosiadlo sie dwoch co niema pojecia o elektryce:Pno ale dziala:) Ty prad i gaz na karte kupujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dobrze ze to tylko gniazdko :) ale do tylu jestes o zelazko noooo na karte mam prad i gaz nie ma pozniej niespodzianek przy otwieraniu rachunku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hihi wywalilam dobre:Pdobrze ze to drugie jeszcze w domu jest:) hm a jak zle wyliczysz i podczas prania karta z pradem sie skonczy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeee nie ma takiej opcji zeby sie skonczyla :D licznik jest w takim miejscu ze mozna na niego czesto spojrzec no i jak jest ponizej 1 funta to pokazuje ze mozna wybrac emergency credit i jest 5 funtow na wykorzystanie na debet tak wiec w razie W jest opcja zapasowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis w wiadomosciach podali ze dziesieciolatka zostala mama:Oa podobno rekordowa byla kiedys szesciolatka-hm jak to mozliwe:O no ale w =belgii jest teraz najmlodsza mamusia ma 10lat :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeee no w 10 latke jeszcze jakos uwierze - mogla sie szybciej rozwijac o jakies 2 lata (chyba 12 lat to dolny wiek kiedy mozna zaczac miesiaczkowac) ale cos i tak nie halo - takie dziecko raczej nie mysli o\'tych\' sprawach :o ale szesciolatka???!!!!! looooo mamo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kraj jak kraj ale wiek !!!!! nie miesci mi sie to w glowie!!! moja starsza cora ma 8,5 lat- to tylko 1,5 roku roznicy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo byl facet od gazu sie okazalo ze licznik ma anse i go wymienil a na kase ktora byla na karcie musze sobie poczekac - inny licznik inna karta :o ale mam ja odeslac ,oni zeskanuja ile bylo doladowane i oddadza :) na razie mam 10 funtow na liczniku co powinno wystarczyc do poniedzialku wtorku kiedy nowa karta przyjdzie ufff dobrze ze na gaz mam tylko ogrzewanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie spojrzalam na gore stronki i widze ze moj post sie znalazl ciekawe czemu najpierw mi go wcielo 😠 i dobrze ze nie sklamalam jak pisalam drugi raz ;) :P:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×