Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

To ja jako odwiedzajaca też mogę nabijać? No w sumie to my już pewną wprawę mamy w wyrabianiu limitów hihihihihihihi ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugolina to nie ja !!!!!! u mnie tyz ni ma slonka :( burza sobie poszla (pewnie do ciebie) ale deszcz zostawila franca jedna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że tu głównie o pogodzie ;) U mnie słoneczko,co prawda trochę chmurek było w porze obiadowej ale się rozpogodziklo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity :D:D:D to ja i tu ci odpowiem - stronki nie znałam,ale bajki z tej stronki tak!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc i tu ci zaśpiewm już za chwileczkę,już za momencik ,piatek z Pankracym zacznie się kręcić!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim dzieciom tyle naopowiadalam o Pankracym i pokazywalam zdjecia ze dzis jak otworzylam zakladke z nim to mlodsza cora po zobaczeniu zdjecia zaraz zawolala \"o! Pankracy! \" a piosenke \"cztery lapy\" znaja na pamiec hahahhaa a ja ci i tu wkleilam :D:D:D:D leniwa jestem to skopiowalam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) cos mi sie wydaje ze do lekarza sie przejde :( trzyma mnie juz kilka dni.. nawet nie siedze na necie co dziwne u mnie ... za to telewizje polykam:) milego weekendu wracam do kurowania sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×