Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

u mnie na razie przestalo i nawet niebo sie mniej szare zrobilo za duzo slonca mielismy :P to w trosce o nasze zdrowie pogoda sie zmienila zeby zapobiec poparzeniom slonecznym i udarom :P :o:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annnna u mnie sloneczko sie pokazuje :D moze do ciebie zaraz dojdzie :D a bita smietane kiedys tez tak wtrzachnelam :D i to nie raz ! :D ale wtedy bylam szczuplutka i mialam chyba lepsza przemiane materii bo mi nie \"szkodzilo\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze mialam w domu 1 pojemnik zeby miec do kawy ale jak juz go mialam w rece to czesc na kawe i czesc od razu do pyszczka :D na dlugo nie wystarczalo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🖐️ a ja wcinam jezyki wisniowe :D mniam.... czy wam tez smietanka w sprayu robi sie wodnista po paru dniach w lodowce?? (zakladajac ze dacie rade tyle wytrzymac bez sprayowania pyszczkow :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzisiaj leje :P wczoraj juz zaczynalo a rano bylo tragicznie. zanim doszlam do pracy mialam spodnie mokre do kolan :P dobrze ze w lazienkach sa duze suszarki do rak, stalam tam i suszylam spodnie majac nadzieje ze nikt nie wejdzie. chociaz pewnie nie bylam dzis wyjatkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×