Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

No nie pierdziel Eternity,ze mieliscie tak cieplo!!?? Szok,normalnie szok!!!! U nas dzisiaj kicha,ale jutro i nastepny tydzien ma byc super slonecznie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak siebie sama kocham ! :P tak cieplo jeszcze u nas :) fakt , chmurki sa (albo jakies inne przymulenie) ale cieplo :) mozna wyskoczyc jeszcze w krotkim rekawku i na to zakiecik albo sweterek czolenka jeszcze nosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez 15 stopini:D i w samej bluzce chodze:) ale widzialam babke co jeszcze w japonkach chodzi:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez 15 stopini:D i w samej bluzce chodze:) ale widzialam babke co jeszcze w japonkach chodzi:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynyyyyy, zegnam sie na kilka dni - mama, siostra cioteczna (przyszla matka chrzestna mojej E) i moja chrzesniaczka juz dolecialy, wiec ja zmykam z pracy i watpie zebym miala czas dla was azzzz do wtorku :( czyli - dobrego weekendu wam zycze i nie robcie tego czego ja bym nie zrobila... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea 🖐️ milego spedzania czasu z rodzinka :) obiecuje ze nie zrobie niczego czego bys Ty nie zrobila a jak wrocisz to sie skonsultujemy czy dobrze robilam ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity:D:D:D:D:D:D Ja chce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jestem napalona na tego malego chihuahua,ten co w kubek od herbaty sie zmiesci;) Jaki on slodki,cena jednak hmmm 300€,zobaczymy co moj mezulek na to powie:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo Yorka:D Ten tez jest super;) Sluchaj napisalam do babki o tego malego psiaka...Ty wiesz,co ona mi odpisala,ze ona jest w Holandii,i ja mam wyslac 3oo€ i ona mi WYSLE !!!!! tego psa:O Odpada juz ta transakcja:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheh no babka ma cos nie teges :o yorki sa wredne :P kolezanka ma i jest wsciekla bo jej brat sprezentowal jej corci no i te wlosy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro z rana na zakupki:D A po poludniu do kumpelki na bigosik polski:D Mniam,jej rodzice przyjezdzaja i mama jej bedzie gotowac z polskiej kapusty kiszonej:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja sasiadka w PL ma :D Jest slodka ,nazywa sie Agatka:D A siersc z niej nie wylazi,bo to typowy pies dla alergikow:D Ma tak,jak wlosy prawdziwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×