Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agness28

Bizuteria ślubna i nie tylko...

Polecane posty

Witam !! Zapraszma na moją stronkę z biżuterią ręcznie robioną.Znajdziecie tu biżuterie na ten jeden jedyny dzień w życiu ,jak i również biżuterie na różne okazje... Zapraszam 🌼 http://www.agness.eulotka.pl/ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiiira
śliczna poprostu cudo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje bardzo !! :D w wolnych chwilach siedzę i tworzę.... Juz niebawem nowe wzory ślubnych !!!! Serdecznie zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo, naprawdę piękne :) Czy mogę dodać Pani stronę do linków na swoim blogu poświęconym ślubom i weselom? Adres w stopce :) Dziękuję za cynk, Albinosko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Wedding_Planner tak oczywiście możesz dodać moją stronkę będzie mi bardzo miło :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karlolinka
Przypadkowo trafiłam na Twoją stronkę :) Robisz śliczne rzeczy Podziwiam Ciebie bo zawsze chciałam robić takie rzeczy... niestety ja sie do tego nie nadaję hihi :P Szkoda że ja już po ślubie ale zastanowię się nad kolczykami tylko szkoda że nie ma tam cen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Karolinki :) Napisz prosze na emaila które kolczyki intresują Ciebie :) Podam cene... Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilllla
jednym słowem CUDO !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zinteresowana
Wyslalam juz do Ciebie maila jak tylko bedziesz mogła jak najszybciej odpisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Zinteresowanej !! Witaj Odpowiedziałam na Twoją wiadomość mam nadzieje że dotarła...... Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monicaaa
Mam pytanie a robisz może komlety slubne ale stroik na grzebyku we włosy i na szyję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agness - PIĘKNE!!! Gratuluje talentu!! Może coś zamówię ale muszę poczekać na sukienkę, bo nie wiem co by mi pasowało. Ahhh szkoda, że ja nie mam takiego talentu, tylko pozazdrościć! Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :D !! Monicaaa Jest możliwość abym zrobiła upinkę ślubną na grzebyczku lub ozdobne tz: szpile do upięcia we włosy i do tego naszyjnik. Jeśli będziesz zdecydowana prosze określ materiał z jakiego ma być zrobiony (tj typu np Wenessa tam są różyczki lub jakiś inny) zestw który wpadł Tobie w oko a ja juz cos wymyśle :P !! Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monicaaa
Wanessa jest ładna i z różyczkami ok mogą być atłasowe lub inny materiał,najlepiej całe białe bądz w kolorze ecru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zinteresowana
Agness wielkie dzieki za wiadomość dałaś mi kilka propozycji i mam teraz mętlik w głowie :P ale na bank coś wybiore do mojej sukni... tylko zeby mnie ktos nie ubiegł.... musze sie poradzic przyjaciółki i niebawem odpisze na emaila pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karlolinka
Agnieszka kolczyki doszły już wczoraj Wysłalam do Ciebie maila ... One są śliczne i jestem zaskoczona w jakim pudełeczku ...bardzo ładne :) Dałam już namiary na Twoją stronkę mojej przyjaciółce ona też na pewno coś kupi Pozdrawiam Karolina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladne, a stroikow-komplecikow nie robisz? szukam szukam i wszedzie znajduje to samo ;( za duze kwieciska na drucie ;( szukam jakiegos mniejszego kwiatka lub kilku. Za to na wlosy moze byc pokaźniejszy. aha, kolor ecru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej !! Kurde no !! a widziałaś komplecik Wenessa ??? http://www.sklepna5.pl/agness/pliki/wanessa_duzy.jpg posiadam takiego typu różyczki koloru ecru z zielonymi listeczkami :) co powiesz na tego typu naszyjnik (chodzi mi o obróżkę) ?? Wiedz mogę cos pokąbinowić z naszyjnikiem i ozdobami na włosy na grzebyku lub na szpili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko !!!! Cieszę się że kolcziki doszły i że jesteś zadowolona :D !! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzialam ;) i bardzo ladny, ale wole cos delikatniejszego, cos w stylu jaki podsunelam z allegro. Wole mniej perelek i jeden kwiatuszek( rozyczke) da sie cosik takiego wykombinowac?;) jestem pewna ze taka biżu biżu cieszylaby sie rowniez duzym zainteresowaniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posiadam dwie wielkości różyczek Jeśli dam większa jedna bedzie bardzo pusto uwież mi te różyczki są za małe :) Akurat pracuje nad kompletrm ecru właśnie takim delikatnym Jak tylko go ukończe fotka pojawi sie na mojej stronce i bedziesz mogła go zobaczyć może akurat spodoba sie :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny !! Już jutro będziecie mogły zobaczyć nowy naszyjnik i ozdoby do włosów w kolorze ecru !! :D Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziweczyny !! Już na stronce ukazały sie nowe pomysły w kolorach ecre ,bordo-ecre ,białym Zapraszam na stronke i pozdrawiam serdecznie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olinka24
Agness śliczne :) wszystkie są naprawdę piękne Te ślubne są rewelacyjne z różyczkami Jak dostanę wypłatę zafunduje sobie chyba Karę... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Olinko !!! Bardzo się ciesze że moje wyroby podobają się :) !! Serdecznie zapraszam do oglądania stronki i do kupowania oczywiście :P Nie kopiuje swoich pomysłów ,biżuteria jest jedyna w swoim rodzaju co oznacza że nie musicie się martwić bo nie zobaczycie takiej samej u innej osoby jest to biżuteria niepowtarzalna !!! Nosząc ją wyróżniacie sie z tłumu !! Serdecznie zapraszam i pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×