Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaaaaaaaaaa

skok - jak wygląda rekrutacja?? jakie zarobki??

Polecane posty

Gość agba
hej, ja mam za soba pierwszy etap rekrutacji w skoku, dzisiaj zaprosili mnie na drugi etap, rozmowe w placówce, jesli sie zakwalifilkuje to tez czeka mnie szkolenie 23 maja we Władysławowie. Powie mi ktos jak wygląda drugie spotkanie ?? < prosi bardzo bardzo> :) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interceptor
agba ---> do oddziału z jakiego miasta startujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam jutro 2 etam rozmowy w Skoku Stefczyka w Hotelu Hutnik Stalowa Wola. Podobno 3 osoby sie zakwalifikowały. Ciekawe kto bedzie na spotkaniu rekrutacyjnym i jakie padna pytania:) pozdrawiam, 3 majcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interceptor
angel ---> ja mam dzisiaj 2 etap rozmowy to dam znac wieczorkiem jak poszło i czego mozna sie spodziewac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agba
Tarnobrzeg :) Dzieki , powodzenia zycze i czekam na niusy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interceptor
aha to ja do Tarnowa uderzam, powodzenia w takim razie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juek
jakie warunki finansowe oferuja w skok'ach w krakowie (opiekun klienta)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interceptor
ja już jestem po 2 etapie. rozmowa odbyła się dzisiaj w oddziałe KS i trwała ok 35 min. oprócz mnie jako kandydata ;) uczestniczyły w niej jeszcze dwie Panie - Regionalna Kierowniczka Sprzedaży i Kierowniczka Oddziału. cała rozmowa przebiegała w sposób standardowy tzn pytania o zainteresowania, wykształcenie itp. padło pytanie o wykazanie różnic między kredytem a pożyczką. oprócz tego miałem odegrać scenkę jak dzwonię do klientki którą była RKS i moim zadaniem było umowienie jej na wizytę w oddziale. poza tym sporo rozmawialiśmy o moich zainteresowaniach ponieważ okazało się że Pani RKS, podobnie jak ja, jest fanką Stephena Kinga takze co najmniej 10 min rozmowy dotyczylo twórczości tego pisarza. ogólnie jestem średnio zadowolony, myślę że stać mnie było na więcej, przede wszystkim złapał mnie dziwny stres, chyba zwiazany już z rangą i znaczeniem tego spotkania. odpowiedź mam dostać do końca tygodnia, ewntualne szkolenie od 23 maja we Władysławowie, także niedługo okaże się co i jak ;-) wszystkim którzy są w trakcie rekrutacji życzę powodzenia i owocnych rozmów kwalifikacyjnych :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agba
Dzieki "Interceptor", przydatne informacje. Niektorzy beda sie jutro pocic :) powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agba
Dzieki "Interceptor", przydatne informacje. Niektorzy beda sie jutro pocic :) powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Interceptor trzymam za Ciebie kciuki. Ja mam jutro rozmowe jak narazie zero stresu. Troszke mnie wystraszyłaś tak szybkim terminem szkolenia juz 23 maj...:( Ja akurat mam odnowienie komuni mojej córci 22 mja no i dochodzi do tego jeszcze dzień matki w szkole... Będzie ciężko ale jakos musi być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interceptor
zależy może z jakiego regionu startujesz, mnie tak RKS powiedziała że 23 maja szkolenie, ponieważ obecnie pracuje i mam14 dniowy okres wypowiedzenia w razie czego też może być ostro, no ale o to będę sie martwił jak mnie zatrudnią. Powodzenia na rozmowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chanel2305
Interceptor ja tez byłam na rozmowie w Tarnowie. Byćmoże nawet spotkaliśmy się na AC. Ja mam takie mieszane uczucia po tej rozmowie i powiem, ze nie sadze aby cos z tego było. W każdym razie mam czekać na wyniki dl końca przyszłego tygodnia. Życzę powodzenia wszystkim osobom biorącym udzial w rekrutacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interceptor
No ja też nie przewiduje niestety wyjazdu do Władysławowa a szkoda bo podobno ma być ładna pogoda ;) nie udało się teraz uda się może następnym razem. Pzdr :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Interceptor wybrali kogoś innego??? czy ze względu na termin nie możesz?? Powiedzcie mi proszę co mówiliście o sobie?? niby proste pytanie ale jak dobrze wypaść w oczach tej 2 strony??? Ja się tak stresuje że chyba sobą nie będę i nici z tej rozmowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chanel2305
W sumie to nie wiadomo co mówić. Jeśli masz jakieś zainteresowania, hobby to możesz o nich opowiedzieć. Chyba nie ma klucza na to żeby wypaść dobrze:) Powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja mam dziś rozmowę 2 etap i powiem wam szczerze nie pasuje mi taki termin wyjazdu, odnowienie komuni dziecka i kilka innych spraw. No ale pojade i zobacze może zaproponują poczatek czerwca:) Jak dotre do domku to napisze wam co było, jak przebiegła rozmowa :) Jestem na etapie rekrutacji jeszcze w innych firmach i instytucjach wiec może gdzies indziej dostane pracę:) Chociaż z doświadczenia wiem że w tyle nie zarobię pracujac jako pracownik biurowy:( No ale mniej stresu hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interceptor
hehe jeszcze nie wiem czy kogoś innego wybrali ale takie mam przeczucie po wczorajszej rozmowie że nie poszła mi ona najlepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość screen11111
Witam wszystkich:) Ja jestem już po rekrutacji. Pierwszy i drugi etap za mną:P odpowiedz po 1,5 tygodnia pozytywna. Dzisiaj jadę do lekarza pracy i okulisty a jutro spotkanie z Dyrektorem Regionalnym ponownie. Zatem pewnie do zobaczenia we Władysławowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do screen
screen, jakie pytania zadawali na 1 i 2 etapie i na ile chca umowe podpisac po szkoleniu? z góry dzieki za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość screen11111
Na pierwszym etapie pytania dotyczyły poprzedniej pracy, Skoku, jak na przykład, rozwinąć nazwę skoku, czym różni się SKOK od banku, co wiem ogólnie na temat Kasy. Również przedstawiano mi różne sytuacje i proszono o opowiedzenie jak bym się zachowała. Co bym zaproponowała np osobie która przyszła zapłacić tylko swoje rachunki. Pytania naprawdę przeróżne, bo też o trzeba powiedzieć jaka jest różnica pomiędzy pożyczką a kredytem, odpowiedzieć czy każdy może zostać członkiem Skoku. Co łączy np Skok Jowisz ze skokiem Wybrzeże. Ogólnie pytania o politykę Skoków. Pytanie o Twój największy sukces w byłej pracy. Na drugim etapie rekrutacji pytania były podobne, tylko tyle, że pytano się bardziej szczegółowo i dokładniej trzeba było opisywać każdą sytuację. Z tego co się orientuje w kwestii płacy, to jest to podstawa + premia + prowizja. Więcej dowiem się na kolejnym spotkaniu. Także wtedy wszystko dokładniej opiszę.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do screen
a co bys zaproponowała osobie, która przyszła zapłacic tylko swoje rachunki?? ja własnie takich pytan sie boje, bo mi brakuje pomyslow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajnik86
Mam pytanie do osób, które są już po szkoleniu napiszcie czy ta umowa na okres próbny, którą podpisywaliście jest taką normalną umową o pracę głównie interesuje mnie czy dostaniemy wynagrodzenie za te dwa tygodnie wiem, że w wielu firmach tak robią ale wynagrodzenie wypłacają dopiero po kilku miesiącach, koszty dojazdu i badań podobno zwracają ale właśnie nie wiem jak to jest z wynagrodzeniem. Dzięki za wszystkie informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do screen
mnie sie wydaje, ze nie wypłacaja za to wynagrodzenia, bo finansuja juz samo szkolenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po 1 etapie rozmów chyba mi nie najlepiej poszło- nie sprzedałam, byłam zestresowana słyszałam swój drżący głos uffff Pierwszy raz byłam na rozmowie AC, nie pytali nikogo o doświadczenie, dlaczego to stanowisko itd. Zadania głównie ze sprzedaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety nie dojechała na drugi etap. Tuż przed wyjściem na pks pogotowie zabrało mojego dziadka, cały dzień na szpitalu i teraz znów jade niestety ciężki stan serduszko i płuca:( Trzymam za wszystkich kciuki:) Moze kiedyś jeszcze wsytartuję w jakiejś rekrutacji do Skoku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interceptor
efffkaaa ----> to chyba wszyscy tak mają, więc się nie przejmuj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Jeśli można wiedzieć, z jakich miejscowości jedziecie na szkolenie 23 maja? Ja jestem z woj. dolnośląskiego. Może wspólna podróż pociągiem? mam trochę daleko także raźniej będzie w grupie :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość screen11111
Daleko macie:) Ja do Was dołączę na samym końcu, bo z Trójmiasta jestem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×