Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaaaaaaaaaa

skok - jak wygląda rekrutacja?? jakie zarobki??

Polecane posty

Gość _Wlkp
hej, nie wiem co myslec o tym wszystkim co czytam .. złozylam dokumenty do skok zachodnia.. wynagrodzenie ktore uslyszalam to 2400 brutto.... nie wierzyc w to ? czyzby takie duze roznice byly miedzy skokami .. z tego co slyszalam tyle moga dac max ale jesli ktos na rozmowie powie mniej no to juz jego pech tyle dostanie .. mam pytanie co do szkolenia na weekendy tez tam trzeba zostac ? jak sie nazywa hotel we władysławowie ? pierwsza umowa jest na te 2 tygodnie na czas szkolenia tak ? i za ten okres ile Wam proponowali .. polowe normalnego wynagrodzenia otrzymywanego podczas pracy juz w oddziale ? a gdy zda sie test to umowa jest na 3 m-ce czy na dluzszy okres juz dostaliscie .. bo jaby proba jest to szkolenie .. będę niezmiernie wdzięczna za odpowiedz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja brałam udział w rekrutacji do skok wielkopolska. Rozmowa z facetem i kobietą. Po kilku dniach zadzwonili, że wybrali mnie. 4 kwietnia zaczynam szkolenie a 1-szego mam mieć wszystkie badania, podpisanie umowy, szkolenie bhp itp. Ktoś zna już szczegóły tego kwietniowego szkolenia? Co i jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nancy90
Witam dostałam zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną do SKOK zachodnia. Jest to umowa na zastępstwo, zarobki 1700 chyba brutto. Spotkanie ma być grupowe i mamy na nie zarezerwować 1,5 h. Czego się moge na nim spodziewać? Czy na takiej umowie tez czekałyby mnie szkolenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DonAmigo
Witam, Ja także jestem juz po szeregu rozmów. 4 kwietnia wyruszam na szkolenie także powodzenia sobie i wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DonAmigo ile ci zaproponowali?? na szkolenie można jechac samochodzem czy trzeba pociągiem ?? umowa na czas szkolenia jest w normalnej której zaproponowali czy od najnizszej krajowej ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DonAmigo
"Monika87" - 2300 brutto. Czy trzeba pociągiem czy można autem tego nie wiem, mam zamiar zapytać sie o to bo sam chciałbym jechac autem, ale szczerze w to watpie. Co to kwoty na czas szkolenia to nie mam pojecia, wydaje mi sie ze jest to stawka od samego poczatku. W środe jade załatwic formalnosci i obgadac szczegóły, takze bede wiedzial wiecej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co ja się dowiedziałam, to zwracają koszty dojazdu jeśli jedzie się pociągiem, ale nie intercity. A jak nastawienie?? :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DonAmigo
A jedzie ktoś z Wrocławia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja jadę z Rybnika na Katowice i dalej na Gdynia i Władysławowo jeżeli ktoś również jedzie na tej trasie to możemy jechać razem. Razem zawsze lepiej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skok jowisz - szkolenie 4.04
Witam, to świetnie sie składa ja też wybieram sie na to szkolenie:) i wyjeżdzam z Katowic ... moje gg 5762359 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna KKK
A CZY KTOS MOZE Z WAWY SIE WYBIERA?:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wyruszam z wlkp. Ale mam nadzieję, że chociaż w gdyni się spotkamy, żeby razem dotrzeć na miejsce :P Wiecie już o której jedziecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DonAmigo
Ja wyruszam z Wrocławia. Później Wrocław - Gdynia (ok14:05) - Władysławowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DonAmigo
Jednak źle sprawdziłem :) Powiedzcie mi, dużo macie przesiadek ? Rozumiem ze bierzemy pod uwage tylko "Przewozy Regionalne, 2 kl" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna KKK
Pablo a o której bedziesz w wawie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEY, WAWA Centralna 04:35 odjazd... a propo dostaliście już zaproszenia na e-mail ?? Kto się łapie na "Villa Dominik" a trener prowadzący szkolenie: Hanna B.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DonAmigo
Ugh.. to ostro. Ja mam 3 przesiadki i ok 13h także tez szału nie ma. Co do Villi Doniminik, to widziałem ze całkiem sympatycznie tam jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam :) też właśnie dostałam zaproszenie - villa dominik. Ta sama prowadząca. Słuchajcie, powiedzcie mi, dojedziecie do Władka w niedzielę, czy dopiero w poniedziałek rano, przed szkoleniem? Pozdrawiam :) i do zobaczoka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DonAmigo
Ja w niedziele wieczorem ok 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DonAmigo
Zaprosili mnie na rozmowe na którą było zaproszonych kilkanaście osób na różne godziny. Ok 30 min. rozmowy z 3 osobami, a później telefon z informacja, że sa zainteresowani współpracą i kolejne spotkanie było tylko formalnością aby ustaliść szczegóły współpracy i wyjazdu. Ot cała procedura :) Jeśli jakies osoby jadace na szkolenie 4.04 będą przejeżdżały przez Inowrocław albo Bygdoszcz proszę o kontakt GG:4708491 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cherrylady5
Witam wszystkich! Ja też jadę na to szkolenie z Krakowa i nie mam towarzysza:-((((( będę w niedzielę, także bardzo chętnie wymienię się telefonem. Pozdrawiam:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DonAmigo
Mam jeszcze takie pytanie co do dojazdu. W dokumentacji którą otrzymałem mam informacje "- zwrot kosztów podróży do Władysławowa i z powrotem, II klasa komunikacji publicznej (wyłacznie po zdaniu egzaminu ....". Czy zaliczyć można w to "PKP Intercity, 2. kl." ??. Pytam bo dojazd mam dość pogmatwany, a takie rozwiazanie znacznie by mi wszystko ułatwiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DonAmigo
No i jest to radosna informacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) ja także wybieram się na szkolenie do Władysławowa (Villa Dominik) wyjeżdzam z Katowic w niedziele,odezwijcie się jeżeli chcecie mieć towarzystwo w podróży heheh, gg 13035328

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×