Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaaaaaaaaaa

skok - jak wygląda rekrutacja?? jakie zarobki??

Polecane posty

angel_lucky83 przykro mi z powodu dziadka na pewno będzie dobrze! Orientujecie się czy w skoku faktycznie wybierają tych co najlepiej sprzedają ??? jestem zła na siebie że mogłam bardziej się postarać, ten stres! po co i dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! ja tez jade na to szkolenie 23 maja :) ale z Gdańska wiec za bardzo nie popodrozuje z nikim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agba
Hej, ja tez po drugim etapie jakos straciłam pozytywne nastawienie ;] Dzwonili może do kogos z Tarnobrzega juz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzikkk7
większość z nas jedzie przez warszawe wiec myślę, ze tam mozemy sie spotkac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interceptor
hehe jak się wszyscy już spotkacie to moze być wesoło w tym pociągu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia (Biała Podlaska)
hej . ja jadę z Białej Podlaskiej więc jakby ktoś z Was jechał podobną trasą również przez Warszawę Wschodnią to niech się ze mną skontaktuje 505 803 929 . W kilka osób zawsze jest raźniej podróżować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam pytanie związane z drugim etapem rekrutacji-czy ktoś mógłby podać informacje dotyczące tego jak wygląda ta druga rozmowa? Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te bylam na 1 rozm
zaciekawiona a skad jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interceptor
Dzwoniła dzisiaj do mnie Pani z rekrutacji do Kasy Stefczyka, i oświadczyła że moja kandydatura została pozytywnie rozpatrzona :D:D jeżeli chodzi o szkolenie to jestem na razie na liście rezerwowej na termin 23 maja, jak się nie uda to następny termin jest od 6 czerwca bodajże. Nie wiem jak w innych miastach ale mnie zaproponowano 1800 zł brutto podstawy plus premia w zależnosci od wyniku. Jak dla mnie to całkiem nieźle w szczególnosci że teraz jako konsultant jednej z sieci komórkowych zarabiam 1500 brutto a o premii to mogę pomarzyć ;) Zaciekawiona100 ---> stronę wcześniej opisywałem przebieg drugiego etapu rekrutacji więc mozesz sobie poczytać, i powodzenia wszystkim. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agba
Interceptor gratulacje!!! Tez bym chciala dostac taki telefon :( A o terminie 6 czerwca tez mi wspominali na rozmowie, bo juz sie lista zapelnia na 23 maja ;] Zaciekawiona, u mnie drugi etap to byla zwykla rozmowa w oddziale, z kierowniczka i regionalnym. Głownie dotyczyła mojego doświadczenia i podejscia do klienta. Nie bylo pytań związanych ze Skokiem i ich oferta, ani zadan procentowych :) Zycze powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi_Kraków
Proszę o kontakt dwie dziewczyny, które jadą z Krakowa do Władysławowa na szkolenie od 23 maja, podajcie telefony w mailu ggs2@vp.pl Razem raźniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,ja wybieram się na szkolenie do Władysławowa z Krakowa:)Czym zamierzasz jechać i kiedy?Rozmawiałam wstępnie z jedną z dziewczyn,która również się dostała i chciałaby jechać w nocy z 21/22.05. pociągiem,bo ponoć od 22.05.można się zakwaterować.Reflektujesz?Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interceptor
Mam pytanie, czy u kogoś z was osobą odpowiedzialną za rekrutację ze strony Kasy Stefczyka była Pani M.Tutaj?? Potrzebuję adres mailowy to tej osoby ponieważ nie dostałem jeszcze dokumentów, które miałem podpisać i odesłać i boję się że może błędnego maila im podałem. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chanel2305
Do Inceptor: czesc:)ja tez pozytywnie przeszlam rekrutacje i mama takie warunki jak Ty. Co do maila z dokumentami to tez nie dostalam, ale umowielam sie z P. M. Tutaj ze jak do poniedzialku nie otrzymam to mam sie z nia kontaktowac:)Gratuluje pozytywnego przejscia rekrutacji i pewnie niebawem sie spotkamy:)moj mail: jduleba@tlen.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interceptor
chanel2305 ---> dzięki za info, już myślałem że tylko ja nie dostałem tego maila, teraz mogę spokojnie do poniedziałku czekać a w razie czego będę się z Panią M.Tutaj kontaktować. Również gratuluje pozytywnego zakończenia rekrutacji i do zobaczenia we Władysławowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi_Kraków
Do Moniki W sumie mogłabym tak jechać. Prześlij mi swój numer na adres ggs2@vp.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję wszystkim pozytywnych wyników rekrutacji! Ja dalej czekam na wyniki, czy ktoś z was był 11 maja na rozmowie w Katowicach????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gasss
A ile osób mieszka w jednym pokoju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annuulek
Mam pytanie dotyczące szkolenia, czy można wcześniej jakoś przygotować się do niego, by w trakcie mieć więcej wolnego czasu np. zapoznając się z ofertą, pożyczkami, lokatami, ubezpieczeniami itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moooonia
zazwyczaj jest tak, ze osoby które przeprowadzają rekrutacje mówią "odezwiemy się do 2 tygodni" ale z mojego doświadczenia wynika że pozytywne odpowiedzi są już po 2-3 dniach. do mnie odezwali się na drugi dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moooonia
Zaciekawiona100 kiedy byś miała szkolenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skok-szkolenie
ktoś się wybiera może na szkolenie 13 czerwca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miiiko
1 etap w katowicach 11 maja - zaprosili na na drugi etap telefonicznie nastepnego dnia, rozmowa odbyła się 18 maja dopoludnia, popołudniu telefon z informacją, że zapraszają na rozmowę w oddziale bardzo szybko się to odbywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoczeeeek
ja wybieram się 13 czerwca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skok-szkolenie
no to jest nas już sztuk 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×