Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaaaaaaaaaa

skok - jak wygląda rekrutacja?? jakie zarobki??

Polecane posty

witam, podobnie jak inni wyjeżdżam na szkolenie do Władysławowa w terminie 13-25 czerwca. Proszę o kontakt mailowy (aneta17175@wp.pl lub anetaziemczak@o2.pl) z jakich miejscowości wyjeżdżacie, ja jadę z Wrocławia i miło by było mieć się do kogo odezwać przez te kilkanaście godzin podróży. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koszt podróży własnym samochodem na szkolenie jest zwracany, ale wyłącznie do kwoty równoważnej biletowi PKP intercity II kl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skok-szkolenie
to super!!!! bo ja jadę samochodem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shatanqa@hotmail.com
Interceptor - mam do Ciebie prośbę czy mógłbyś skontaktować się ze mną poprzez e-maila? Jeśli tak z góry byłabym wdzięczna :) shatanqa@hotmail.com pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadę na szkolenie 13,062011 jeżeli ktoś również zmierza do władysławowa bede wdzieczna o wiadomosc lena.litman@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13czerwiec
do skok szkolenie;) Z jakiego miasta smigasz samochodem chetni dołącze do ciebie i podzielimy koszty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13czerwiec
ja Kraków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniek0706
Witam, Jadę na szkolenie do Władysławowa w terminie 13 czerwca ze SKOKU WPSÓLNOTA, poszukuję osób, z którymi mógłbym współpodróżować, zastanawiam się również nad jazdą samochodem, bo koszty podobne, a szybciej. Potrzebowałbym wtedy 3 osoby, aby podzielić się kosztami. Czy byłby ktoś zainteresowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniek0706
zapomniałem jeszcze dodać, iż wyjeżdżam z Krakowa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidia m
witam wszystkich serdecznie. również jadę na to szkolenie (13. - 25.06.). jestem z małej miejscowości Krotoszyn. nadal myślę czy pociąg czy samochód. na pewno koszty podróży samochodem są zwracane? piszcie lidiamolska@interia.eu może się jakoś zgadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidia m
a tak w ogóle wiecie coś więcej na temat tego szkolenia? ja dostałam informacje na maila, dokumenty które muszę zabrać ze sobą, jakieś druki do wypełnienia, informacje co do miejsca - willa dominik, i ogólnie co do szkolenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoląca się
zaciekawiona nie ma bezprzewodowego internetu i nie wiadomo kiedy będzie, dostęp jest tylko w salach komputerowych, do których będziecie mieli dostęp po zajęciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przed szkoleniem
do Szkolącej się mam do Ciebie kilka pytań 1. czy te wyniki badań, które robi się przed szkoleniem są od razu czy przychodzą w trakcie, 2. czy ktoś w Twoim terminie nie zaliczył tego egzaminu 3. i takie najmniej ważne ile osób jest w jednym pokoju. Z góry dziękuję za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoląca się
egzamin podobno wszyscy zdają, okaże się czy to prawda jak już będziemy go mieć z głowy bo zdajemy jutro, jeżeli chodzi o badania to ja miałam zaświadczenie zaraz po wizycie ale może masz jakieś inne i przyjdą w późniejszym terminie, co do ilości osób w pokoju to wszystko zależy od tego z jakiego jesteś skoku i miasta bo z tego co zauważyłam to starają się lokować właśnie osoby, które mieszkają w tym samym mieście albo będą pracować w tej samej firmie, pokoje są 1,2 i 3 osobowe także może się okazać, że dostaniesz jedynkę, przydział w jakim pokoju jesteś jest narzucany z góry więc nie zależy od pani, która będzie Cię meldować tylko pewnie od centrali:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka000
Witam, ja też z krakowa bedę jechać. Maniek napisz kontakt na maila to się zgadamy co do wyjazdu. A czy 9 wybiera się ktoś do Wrocka na podpisanie umowy i badania które będą się 10?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooolllllaa
Karolka a do jakiego SKOKu idziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka000
Do skok wspólnota aczkolwiek teraz juz tak tego pewna nie jestem. Znacie jakies szczegóły pracy ? Palnów presji?warunków? Moja firma zaproponowała mi podwyzkę, więc pensja kierownika skoku z odpowiedzialnością i obowiązkami staje sie marna. Jedynie stanowisko wyglada dobrze w papierkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda207
Witam! wlaśnie zaproszono mnie na szkolenie 13 czerwca będę wyjeżdzać z Łodzi moj adres magdap207@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, jade na szkolenie 13.06 z okolic wielunia własnym samochodem jeśli ktoś bedzie chetny zapraszam podzielimy koszty , gagatekewa@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga..
Hej, ja też wybieram się na to szkolenie 13.czerwca. wyjeżdżam z warszawy cz ktoś może też jedzie z warszawy? olgafonder@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej czy jedzie ktoś może na szkolenie do władka ze skok zachodnia nowy oddział ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga..
a skąd jedziesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggieeeee
ja mam isc na rozmowe w czwartek 9.06 i nie wiem czego mam sie wogole spodziewac o co pytaja? i wogole jak to wyglada? wiem tylko ze rozmowa trwa ok 2,5godziny.. co sie tam robi przez ten czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninaaa11111
Czy ktoś ma jeszcze wolne miejsce w samochodzie i jedzie na 13czerwca np z Krakowa lub Katowic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×