Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaaaaaaaaaa

skok - jak wygląda rekrutacja?? jakie zarobki??

Polecane posty

Gość chanel2305
Do Interceptor: Cześć, masz może jakieś informacje odnośnie szkolenia? bo ja jeszcze nie wiem w jakim terminie jade:) Będę wdzięczna za informacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoczeeek
Do skok-szkolenie. Znasz już może jakieś szczegóły dotyczące tego szkolenia albo chociaż do kiedy ma się ktoś odezwać, a poza tym z jakiego miasta będziesz jechać? Ja z Wrocławia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miiiko
udało się ! :) wszystko odbywa się w ekspresowym tempie. wyjazd na szkolenie juz za 3 dni (23 maja) :) do zobaczenia na miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miiiko
Czy ktoś się wybiera z okolic Katowic na szkolenie 23 maja? osobiscie planuje wyjechac pociągiem z Kato o 5.50 w niedziele przez kutno, gdynie aż do samego władysławowa. proszę o informację, czy ktoś z tych rejonów też się wybiera ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miiiko
jest jeszcze opcja wyjazdu w sobote o 23.24 (pociąg jedzie przez warszawe, do gdynia a tam przesiadka). ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skok-szkolenie
do skoczeeek termin od 13 do 25 czerwca. do mnie się odezwano 18 maja i zaproponowano ten termin. jestem z okolic lodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skok-szkolenie
villa dominik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoczeeek
Ja też mam ten sam termin, tylko zastanawiałam sie kiedy odezwie się ktoś i poda dokładne informacje, no chyba że dowiemy się tego przy podpisywaniu umowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa w skoku
I jak wrażenia po szkoleniu 9-21 maja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulek277
Do nowa w skoku ja też będę wkrótce nowa a szkolenie jeszcze przede mną, i dlatego chciałam się spytać o bardziej szczegółowe informacje np czy to szkolenie jest płatne tzn czy zapłacą za nie jak za delegację i czy warto przygotować się jakoś do tego szkolenia by mieć potem więcej wolnego czasu. Będę Ci wdzięczna za odpowiedz. ps. wybiera się ktoś 13.06 z okolic krakowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoliant
Hej, mnie zaproszono na szkolenie od 13go czerwca. Wyjeżdzam 12go z Łodzi, może jest ktoś jeszcze? Jak to mówią w kupie raźniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoliant
do skok-szkolenie: może zgadamy się jakoś bliżej co do tego wyjazdu? do skoczeeek: jeśli będziesz jechać przez Łódź daj znać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Zaciekawiona100: o której miałaś drugi etap 18.06? Bo ja też miałam w tym terminie:)Jak dotąd żadnych wieści.U Ciebie z tego co widzę tak samo.Moja koleżanka aplikowała w zimie i miała tylko jeden etap rekrutacji.Od tego czekania chyba oszaleję...Taka niepewność.No,ale w tym czasie cały czas chodzę na inne rozmowy,bo trudno stawiać wszystko na jedną kartę:)Tyle tylko,że najbardziej odpowiadałby mi Skok Stefczyka tak szczerze powiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skok-szkolenie
SKOK zwraca $ za II klasę komunikacji publicznej wyłącznie po zdaniu egzaminu - tak jest w dokumentach napisane. Ja jadę chyba samochodem, nawet jeśli kosztów nie zwrócą za to - wolę zapłacić za paliwo niż się tłuc w pociągu - dojazd z przesiadką około 10 godzin :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SKOKOWICZKA?
Kierownik Skok wesoła. Witam , I ja się zastanawiam nad zmiana pracy. Otrzymałam zaproszenie na rozmowę do SKOK WESOŁA. Czytając wasze komentarze zastanawiam się czy wogóle wato sobie tym czas zajmować. Powiedzcie jakiego wynagrodzenia mozna się spodziewać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skok_wspólnota
Podłączam się do koleżanki powyżej, tylko w odniesieniu do SKOK Wspólnota. Jak wygląda praca? Jakie przywileje mają pracownicy? I oczywiście ile zarabia się w tym SKOKu. Pozdrawiam, K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reesz
do skok_wspólnota do jakiego miasta aplikujesz czy może masz już termin szkolenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawsska
Drodzy moi napiszcie parę ciekawostek na temat szkolenia, jak tam naprawdę jest. Z góry dziękuję tym, którzy coś napiszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skok_wspólnota
do reesz Nie mam jeszcze żadnego szkolenia, bo dopiero jutro idę na rozmowę kwalifikacyjną. Wiesz może jak wyglądają zarobki we Wspólnocie? Jestem z Krakowa. Pzdr ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawsska
do skok_wspólnota ok 1600 netto ale z pewnością zależy to od miasta i punktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reesz
Mi na początek zaproponowali 1200 netto ale po 2 miesiącach próbnych 1500 do 1700 no chyba że premia będzie wysoka...to może jeszcze więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoląca się
oj jest baaardzo intensywnie, codziennie dostajemy "zadania domowe"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawsska
do Szkolącej się a możesz mi powiedzieć czy warto wcześniej opanować jakiś materiał czy warto się trochę przygotować by potem było łatwiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimiskok
na szkoleniu jest super, nie stresujcie się, nie martwicie za bardzo egzaminem i miło spędzajcie czas, materiał da się ogarnąć i nie ma się co uczyć przed wyjazdem na szkolenie, powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoląca się
Nie ma co wcześniej się uczyć, na szkoleniu dostaniecie dużo materiałów dotyczących pracy w skok-u a tego nie ma na stronie internetowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annix19
witam, czy ktoś wie, czy rekrutacja do placówki skok zachodnia w zabrzu jest juz zakończona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy pan
czy ktos wie czy zwracają też pieniądze za podróż samochodem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13 czerwca
Kto wybiera się 13 czerwca na szkolenie do Władysławowa? Z jakich miejscowości wyruszacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×