Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaaaaaaaaaa

skok - jak wygląda rekrutacja?? jakie zarobki??

Polecane posty

ja jade z Rzeszowa na szkolenie 7 marca mogę mieć przesiadkę w krakowie kto i o ktorej jedzie z krakowa i czy w niele wyjeżdzacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ';'
ktos napisal, ze wiedza ze szkolenia to 20 procent tego co trzeba wiedziec.... gorzej jesli trafi sie na oddzial,gdzie maja gdzies twoja dalsza nauke... a niestety strona korporacyja nie pisze o wszystkim... iele "dzialan" jest niestety na "wyczucie"... i bez czyjejs poczatkowej pomocy ciezko... ps szkolenie jest super...oddzial to inna bajka... nietety nie tak kolorowa ja zapewniaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janek_987
czy ktos z osob ktore mialy 25.02 w rzeszowie rozmowe dostaly jakakolwiek odpowiedz bardzo prosze o wpisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Czy ktoś z obecnych tutaj stara się o pracę w kasie Jowisz z grupy Kas Stefczyka? Dzwonili już do Was z Jowisza z jakąś informacją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaannnnnnn
a czy jest ktoś ze skoku Wołomin??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś wybiera sie na szkolenie do Władysławowa teraz od 7-ego marca? z okolic Lublina jak tak to proszę o kontakt nr gg 9213667 zawsze razem dojechać raźniej;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janek_987
aga_rzeszow moglabys mi napisac kiedy mialas rekrutacje i po jakim czasie odezwali sie do ciebie po assesment bede bardzo wdzieczny pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassia116
zostałam zaproszona na rozmowę do Skok Jaworzno na os. Górali 5/28 w Krk, czy ktoś już tam był ii wie gdzie to jest, gdyż sprawdzałam ten adres i nic nie znalazłam, proszę o pilny kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robaczus2
napiszcie jakieś szczegóły co do rozmowy w skoku jaworzno w Krakowie. Idę na oś górali i nie zabardzo wiem jak się przygotować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuj-pom
myslę, że wszytsko zależy od oddziału i kierownictwa, ja byłam na rozmowie, i kierownik zachowywał się jak prostak, słaba rekrutacja, świadczy o tym, że odział slaby, bo po Waszych wpisach widzę, że w niektórych miastach super, że nawet na assessmencie byliście ;) ogólnie nie dla mnie firma, ale każdy ma inne oczekiwania. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaworzno
na "świeżo" po dzisiejszej rekrutacji do Skok Jaworzno - rekrutacja nawet ciekawa, na poziomie, chociaż długa i męcząca... Za to warunki finansowe - najtragiczniejsze z jakimi sie spotkałam :( Dostałam zaproszenie na rozmowy - ostatni etap, ale jednak pasuję... Powodzenia dla tych którym zależy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skok jaworzno
Zarobki bardzo marne - 1400 zł brutto. N rekrutację trzeba poświecić około 3,5 h, pod warunkiem, że przejdziesz testy - test psychologiczny, z wiedzy o skoku (ile placówek, kiedy powstał, co to jest kapitalizacja, czym się różni skok od banku itp., w tym informacje, które przekazała nam wcześniej osoba rekrutująca - chcieli sprawdzić ile jesteśmy w stanie zapamiętać), test z matematyki (łatwe obliczenia procentowe). Później wybierają kilka osób, które mają scenkę grupową, prosta dyskusja. Wybrane osoby zaprosili na rozmowy indywidualne na drugi dzień. Ogólnie rekrutacja zbyt długa i męcząca, w porównaniu do stanowiska i płacy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość INKAsiedlce
Hej! Szukam osób które jadą na szkolenie do Władka 21 marca 2011 r Ja będe jechać z Warszawy Piszcie gg 1025083 lub inka-inka-inka@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość INKAsiedlce
Hej nikt nie jedzie na szkolenie 21 marca ???? Odzywajcie się Zawsze to raźniej jechać razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość santer5
Hej, czy ktoś dostał zaproszenie na rekrutacje do Kasy Jowisz na 16-03 w Katowicach, a może ktoś był na takim spotkaniu i wie jak to wygląda.Proszę po pomoc bo właśnie do mnie zadzwonili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciasteczkowy
czy ktoś wybiera się na szkolenie do Władysławowa 2 kwietnia?. Wiecie może jaki Hotel zamówił SKOK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna KKK
hej, ja jade na szkolenie 4 kwietnia, do wladyslawowa..czy ktos rowniez sie tam wybiera w tym terminie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna KKK
hmm 4 raczej rozpoczyna sie szkolenie..Wiec pewnie wyjazd 2 tak jak Ciasteczkowy napisal:), moge wiedziec skad jedziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciasteczkowy
Gdynia. Znasz może szczegóły odnośnie samego szkolenia? Hotel, program itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna KKK
szczegóły poznam w piatek, wiec jak chcesz to mozesz podac mi nr gg to sie odezwe jak zdobede informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciasteczkowy
3057112. A na jakim stanowisku będziesz pracowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam rozmowe w skok zachodnia zaprosili mnie teraz na druga rozmowe czego moge sie po niej spodziewać jak wyglada itp ? ile faktycznie trwa szkolenie 2 tygodnie ale konczy sie w piatek czy niedziele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubliniec
Ja jadę na szkolenie 21 marca, czy jedzie ktoś z okolic Katowic, Częstochowy, Tarnowskich Gór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubliniec
jeśli ktoś jedzie to piszcie nr gg 12968927

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inspiron1525
czy jedzie ktoś na szkolenie 21 marca z okolic Rzeszowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jeszcze
WItam proszę o kontakt osoby jadące na szkolenie do Władysławowa rozpoczynające się 4 kwietnia,ja wyjeżdżam z Katowic,chętnie pojade większą grupą,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×