Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaaaaaaaaaa

skok - jak wygląda rekrutacja?? jakie zarobki??

Polecane posty

Jestem po szkoleniu. W poniedziałek mam egzamin. szkolenia b. intensywne, ale wiedza do przyswojenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m.dolnoslaskie
Cześć! Ja się wybieram na szkolenie do Władysławowa 05.03. z woj. dolnośląskiego. Powiedzcie mi prosze chłopaki i dziewczęta czy wiadomo wam cos już może na temat szkolenia (mam na myśli warunki zakwaterowania, czy pokoje to jedynki czy dwójki, jaki jest standard pokoi, co z lazienkami, czy w hotelu jest ogólnodostępne wi-fi itd.). Ja miałam dostać maila ze wszystkimi informacjami ale póki co cisza. Pozdrawiam i do zobaczenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkolenie
do justys0986: mam problemy z wysłaniem do Ciebie maila, proszę podaj jakiś inny adres :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomiałam wam napisać nie jade na te szkolenie 5 marca zrezygnowałam z przyczyn osobistych :( a mój mail justys0986@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może przyszły skokiwiec
Zakwaterowanie jest oczywiście, wysoki standard. Najlepiej być już dzień wcześniej, bo zajęcia są od rana. Wifi też jest. Pokoje są różne. Ja byłam w dwójce, ale były i 6 osobowe pokoje....ale spokojnie w takiej 6 były tylko 3 osoby zakwaterowane. Łazienka w pokoju. Suszarka jest, ręczniki zmieniają, wyżywienie nawet ok, ale to kwestia smaku. Trenerzy super. Szkolenie BARDZO intensywne, najlepiej uczyć się od początku. Często siedziałyśmy i uczyłyśmy się do 1-2, a wstawałyśmy o 6. m.dolnoslaskie aplikowałaś na opiekuna finansowego do Wrocławia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś może mi powiedzieć jak jest na 2 etapie rozmów w Skoku we Wrocławiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A SOBOTY I NIEDZIELE WOLNE CZY TEZ JEST SZKOLENIE? ILE GODZIN W OGÓLE TRWAJĄ? JEST JAKIŚ CZAS WOLNY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkolenie
Nikt nie jedzie w końcu na to szkolenie? :)) Piszcie, bo już mało czasu nam zostało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m.dolnoslaskie
Do szkolenie: Tak jak pisałam wyżej a jadę na szkolenie 05.03. Jestem z woj. dolnośląskiego. Rozumiem, że Ty tez jedziesz tak? Jeśli wolno spytac to skąd? Do: może przyszły skokowiec: Z tego co wiem na ten moment to moje stanowisko ma się nazywać młodszy doradca klienta. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkolenie
do: m.dolnoslaskie: jadę z krakowa. Napisz kiedy się wybierasz i jakim środkiem transportu :) choć małe szanse na wspólną podróż. Podaj ewentualnie swojego maila, będzie nam łatwiej :)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkolenie jest bardzo intensywne, ale jeśli uczysz się od samego początku nie powinno być problemu ze zdaniem egzaminu. Choć zdarzało się i tak, że ktoś nie zdał. Ja już jestem po egazminie, Muszę jeszcze wykonac badania lekarskie i za tydzień zaczynam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja :)
Cześć :) ja jutro zostałam zaproszona na drugi etap rekrutacji do oddziału i jeśli wszystko pójdzie dobrze to tez pojadę na szkolenie 05/03/2012 do Władysławowa z Krakowa. Nie wiem tylko czy to jest opłacalne bo jeszcze nie rozmawiałam o zarobkach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również jadę na szkolenie 05.03. Jestem z woj. zachodniopomorskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do: maja :)
I jak II etap? Jedziesz na szkolenie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem juz po 2etapie. Ale na odp mam czekac do 2tyg. Wiec jak tu sie ma szkolenie 5go?;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania śląsk
szkolenie jest bardzo intensywne i wyczerpujace trzeba sie uczyc od początku.ale nie jest zle.w soboty zajęcia sa max do 15.00 ndz wolne(mozna odespać).cpraca w oddziale rozni sie w 100% od szkolenia.tam uczą cie tylko podstaw i nijak ma to sie do praktyki w oddziale.trzeba się uczyć od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do: malaga73
Jadę w niedzielę, ale z krakowa, więc nie bardzo nam po drodze :( o której będziesz w Gdyni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w tyg do której są zajęcia ? 8h trwają czy więcej?Są w ramach wykładów? czy my też bierzemy w nich czynny udział? Strój mam nadzieję ,że luźny?:) Czekam na Twoją odp. Myślę,że Ty jadąc z Krk Jedziesz przez Wrocław tak czy siak. Godz 13:30 jestem w Gdyni . Z Gdyni jadę regio do Władyslawowa9329

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do: malaga73
Niestety nie jadę przez Wrocław, jadę z Krk przez Warszawę do Gdyni i tam jestem po 18, a we Władysławowie 20.30. Także do zobaczenia w niedzielę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do: ania śląsk
jak wygląda dzień w którym odbywa się egzamin??czy to wszystko długo trwa??czy w dzień egzaminu popołudniu/wieczorem można już wrócić do domu czy dopiero na następny dzień możliwy jest powrót?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkolenie
Mam plan szkolenia i wygląda to tak: szkolenie od 8.30 do 16 od poniedziałku do soboty, niedziela wolna, egzamin w piątek 16.03 w godz. 10-16, sobota 17.03 jeszcze jedno szkolenie do godz.16 i chyba można wracać. A tak na marginesie, to nie jedzie nikt na 5.03 z małopolski???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno można wracać. Odbieramy dwa dni wolnego za soboty , w których odbywało się szkolenie i w środę startujemy już do pracy. Do zobaczenia na miejscu. Proponuję niedzielno-wieczorną integrację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania śląsk
egzamin trwa około 3-4 godzi.najpierw o 8.00 rozpoczyna sie teoria trwa 30 min pozniej chwila przerwy i praktyczny gdzies koło 3 godzin.zadań na praktycznym jest około 9. w sobote zajecia sa max do 14.00 mozecie zagadac że jedziecie wcześniej i powinni was pościć.my skończylismy o 12.30:) nie martwcie sie jest duzo nauki ale jak traficie na fajna grupe to bd ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ania slask. A egzamin jest trudny?nie zdal ktos od Was?orientujesz sie czy jest zelazko dostepne na miejscu? Co robiliscie w czasie wolnym?uczyliscie sie czy chodziliscie gdzies?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zintegrowana
Szkolenie wydaje się intensywne, dużo informacji, które i tak mają sie nijak do pracy, Dowiecie się że słynny system wiesza się tylko na szkoleniu, przygotujcie się na to że w pracy będzie dwa razy gorsza obsługa. Egzamin - w zasadzie banał, teoria (wejściówki ze szkolenia się przydadzą) i praktyka czyli główne operacje ze szkolenia w tym wniosek, da się zrobić. Ogólnie z całej przygody ze skokiem, a włściwie z kasą najmilsze wspomnienia mam tylko ze szkolenia, praca w oddziale to temat na niezły horror.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zintegrowana
Mobbing, mobbing, zazdrość, walka o klienta, wydzieranie pazurami kwot do premii, problem z uzyskaniem pomocy gdy nie wiesz czegoś itd można by wyliczać. Nie ważne że masz na głowie kasę i co chwilę straszą kontrolami, zdajesz co tydzień szczegółowy plan z tego co się robiło, na początku miesiąca dostajesz tzw plan pracy z którego spowiadasz się na koniec miesiąca. Oczywiście wszystko zależy na jakiego kierownika i zespół trafisz i czy macie dużo CZŁONKÓW skołonnych zaciągać kredyty, bo tylko sprzedaż się liczy i nawet jak już do bijesz do tego minimum jakim jest 80% zadania i dostaniesz ta premię, a raczej ochłap, to i tak za miesiąc to samo ciśnienie. Wniosek albo zaciśniesz zęby i będziesz tam trwać spalając się powoli, albo szybko im podziękujesz za współpracę. Ja wybrałam to drugie i całe szczęście, szkoda zdrowia i sumienie czyste (Widok trzęsącej babulinki z renciną 800 zł podpisującej umowe na kredyt na max zdolności z ubezpieczeniami - nie, to nie dla mnie). Życzę miłego szkolenia bo jest naprawdę fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina1989
Jak czytam te wypowiedzi to śmiać mi się chce również z własnej naiwnośći! Ludzie nie myslcie że chwycioliście Pana Boga za nogi dostając się do Skoku! Jedyne co miło wspominam to szkolenie we Wladku i moją ekipę! Praca jest straszna i towarzystwo, ciągle tylko słyszyszymy kontrola i play!Ludzie istny mobbing! Zstanawiajcie się pięć razy zanim zechcecie tam pójść! Cudne premie, super zarobki tak tylko pięknie mówią na szkoleniu i rozmowie kwalifikacyjnej a jak przyujdzie co do czego to skończycie na ulicy rozdając ulotki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zintegrowana
No to Malwina możemy sobie podać ręce. Co prawda nie na ulotkach, ale na niezłej nerwicy zakończyłam przygodę z mocherową kasą Stefczyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×