Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaaaaaaaaaa

skok - jak wygląda rekrutacja?? jakie zarobki??

Polecane posty

Gość Wawer
Jedzie ktoś na szkolenie do Wladysławowa w terminie od 28 września? Ja jade z Katowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakowianka :-)
Do MIDRA Tak na prawdę to jeszcze mi nie powiedzieli konkretnie czy do któregoś z już istniejących czy do tego co maja otwierać. Prawdopodobnie są plany sprzedażowe dla całego oddziału. A Ty też jedziesz do Wrocławia 26 na podpisanie umowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu ja!
Witam, Złożyłam aplikację na stanowisko kierownika oddziału, zadzwonili do mnie w piątek i jestem umówiona na rozmowę... czy ktoś może się wypowiedzieć jak wygląda rozmowa na to stanowisko? Jakiego wynagrodzenia mogę się spodziewać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bea85
A w jakim mieście starasz się o pracę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakowianka :-)
Do wawer Ja też jadę na szkolenie 28 września. Ja jade z Krakowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziadostwo skok zachodnia
do poprosu ja Skok zachodnia pensja to jakaś żenada szukają debili ja chciałam 4500brutto oni 3500, a jak się potem okazało jak do mnie zadzwonili że jestem przyjęta to oświadczyli że te 3500 jest dzielone 50/50 czyli 50% zawsze dostaje a reszta to premia regulaminowa., tylko według prawa to podctawa nie może być dzielona. Wychodzi na to że podctawa 1750zł. brutto!!!!!!!!!!!!, a ta premia to moze być zabrana w każdej chwili wystarczy że pracodawca napisze sobie aneks, można poczytać w necie. Całe szczęście powiedzieli mi o tym przed szkoleniem bo z tego co wiem to po szkoleniu przy podpisywaniu umowy wszystko wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ja ja
sko zachodnia to kibel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie. Ja byłam na pierwszej rozmowie rekrutacyjnej w Gliwicach na stanowisko opiekuna finansowego w Kasie Jowisz. Rozmowa trwała około pół godziny (byłam na niej sama, chociaż przez telefon powiedziano mi, że bedzie to rozmowa grupowa), przez osobę rekrutującą z zewnątrz. Było mnóstwo pytań odnośnie doświadczeń zawodowych, tego czy sprzedałabym klientowi droższy kredyt mając z niego wyższą premię, czy lepszy dla klienta kredyt, ale wtedy otrzymuję niższą premię. Pytano mnie rownież ile chciałabym zarabiac (powiedziałam, że 2 tys netto- pani nic nie komentowala). Wszystkie moje odpowiedzi były skrzętnie notowane. Pani poinformowała mnie, że gdybym została zaproszona na kolejną rozmowę, to będzie to już rozmowa z dyr oddziału, mam na nią przygotować pomysły rozreklamowania oddziału (ponieważ oddział kasy Jowisz ma byc dopiero w Gliwicach otwarty), zapoznać się ze stroną oraz historią firmy. Powiedziała, że zadzwonią do 2 tyg (oddzwonili po 4 dniach) i mam miec kolejną rozmowę teraz w czwartek, tym razem w Czeladzi, bo tam jest podobno jakaś głowna siedziba. Jeśli przejdę pozytywnie kolejny etap, to czeka mnie prawie 2-tyg szkolenie w Katowicach. Wszyscy piszecie o zarobkach w Stefczyku, a może ktoś powie jak jest w Jowiszu? Czego mogę się spodziewać na kolejnej rozmowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miiiikiiiiiiiiii
hej, a mógłby mi ktoś powiedzieć ile zarabia się w Unii Lubelskiej? i jak wyglądają premie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadzieja z tych skoków
ja byłem wczoraj na rozmowie, od razu z dyrektorem i kierownikiem...jakaś masakra...dyrektor spóźnił się prawie godzinę więc czekałem, a żeby było śmieszniej rozmowa nawet 10 min. nie trwała, ucinali moje wypowiedzi w połowie zdania, aby zdążyć też z innymi przeprowadzić rozmowę:/ szok, że taka instytucja nie potrafi nawet przeprowadzić porządnej rekrutacji...śmiechu warte!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pracuje w skokowni
jak bylam na szkoleniu to byla laska z okolic Lublina i z tego szkolila sie do skoku unii lub, to mowila,ze ma najnizsza krajowa czyli te 1500 brutto z (hakiem) dodatkowo straszna rotacja wsrod pracownikow no i po zdaniu testu we Wladku jeszcze miala test po przyjsciu do placowki ze ststutu skoku,ofert, ja pracuje w jednym ze skokow nie w stefczyku :) ale prawda taka,ze to h.. po calosci wszystkie reklamy ida na stefczyka a ty na glowie musisz stanac ,zeby rozreklamowac swoja placowke jak ktos trafi do nas to zazwyczaj rzez pomylke bo mysli,ze do stefka wszedl jak go uswiadomisz to spitala nawet nie chce sluchac do bani.. kasa kiepska, atmosfera kiepska, bynajmniej u mnie to tyle na temat skok a wlasciwiekasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wahrid
beznadzieja z tych skoków----> Ja miałem podobnie. Byłem w Czeladzi na rozmowe w Skok Jowisz. Czekałem godzinę. Jak dla mnie mega wtopa ponieważ byłem dopiero drugą osobą....W poprzednim banku gdy sam rekrutowałem to jednak tak ustawialiśmy rozmowy, że kandydant czekał maks 5 min, a i tak dostawaliśmy wtedy niezły ochrzan od przełożonego. Nie było opcji aby ktoś musiał czekać na swoją kolej.... Już na starcie oświadczyli, że muszą się spieszyć i rozmowa będzie krótka. Nie była, bo nie pozwoliłem sobie ucinać w połowie zdania (po drugiej próbie grzecznie zaprotestowałem). 40 min rozmowy, plany standardowe czyli placówka + indywidualny. O zarobkach ani słowa (powiedziałem tylko ile chce zarabiać). Po 5 dniach telefon z info, że zostałem przyjęty. Nie przyjąłem tej propozycji bo dzień wcześniej dostałem lepszą propozycje z BM. wendyyy----> hehe na pierwszej rozmowie u mnie padły identyczne pytania. Gdy doszła do pytania sprzedaż kredytu odpowiedziałem zgodnie z tym co bym zrobił w rzeczywistości. Nie wysilałem się na piekne ściemy :) Notabene jedna z ciekawszych rozmów. Prowadząca była bardzo symatyczna i pozytywnie nastawiona. Całość trwała ponad godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o drugą rozmowę w Czeladzi, to zajechałam punktualnie na 9, ale weszłam prawie o 9.30, bo pan prezes, pani dyrektor i pani rekrutująca(?) pili sobie kawkę. Zdziwiło mnie to, że tym razem rekrutować będą 3 osoby. Już na samym początku oznajmili mi, że pytania będą takie same jak na pierwszej rozmowie, bo oni chcą poznać osobiście potencjalne osoby, które mogliby zatrudnić. Więc powtarzałam wszystko jeszcze raz (?!), trwało to około 40 min, powiedzieli że do tyg zdecydują. Wyszłam i za chwilę za mną wołali, że własciwie już podjęli decyzję, że chcą mnie tylko teraz trzeba dogadać warunki finansowe. Wcale te zarobki nie są takie niskie, jak co poniektóre osoby piszą, ale faktycznie trzeba negocjować. We wtorek podpisuje umową i od października zaczynam prawie miesięczne szkolenie z systemu, w Czeladzi- niestety bezpłatne. A myslałam, że załapię się do Władka :( ale to chyba tylko ze Skoku Stefczyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wahrid, co masz na myśli pisząc, że "plany standardowe czyli placówka + indywidualny"... to wszystko narazie jest dla mnie czarną magią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To szkolenie trwa aż miesiąć?!Długo... Jeśli można zapytać to ile ci zaproponowali pensji?Pytam,bo ja startuję na Katowic.Jestem już po pierwszym etapie i czekam na info czy zaproszą mnie na drugi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sami się mnie pytali ile chce zarabiac, powiedziałam ze 2 tys na rękę, ostatecznie jak zaczęliśmy negocjować to stanęło na 1700 na rękę, plus do tego pobajże premia za sprzedaż, i jakieś jeszcze 2 premie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To całkiem fajna pensja ;) jak do tego dojdzie ci premia to już super zarobissz ;) Mam nadzieję,ze do mnie zadzwonią i zaproszą na drugi etap,bo Kasa Jowisz ma szkolenie w Czeladzi,a Stefczyk we Wladysławowie,a ja niebardzo mogę tam jechać ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja podałam za mało na tej pierwszej rozmowie,ale jesli bedę miałą okazję wybrać się na drugi etap to postaram się jakoś ponegocjowac jeśli mnie zechcą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakowianka :-)
Jedzie ktoś jeszcze na szkolenie do Władysławowa na 28 września lub do Wrocławia na 26 września?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiakrk
Do Krakowianka :) Jutro idę na drugi etap rozmów do skoku stefczyka. jesli przejdę ja pozytywnie to jadę 28 września do Władka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wawer
Do Dagha To może się jakoś zgadamy? co do wyjazdu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicci
Asiakrk I jak Ci poszło na drugim etapie?? Ja wyszłam zadowolona z siebie ale zobaczymy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mc Kenzie :)
ja tez jade na szkolenie 28 wrzesnia, z dolnego slaska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wendyyy ty masz jakieś doświadczenie jeśli chodzi o pracę przy udzielaniu kredytów,operacjach gotowkowych itp.???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Wawer Pewnie, skontaktujmy się przez maila dagucia@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SKOK Stefczyka
Czy warto składać aplikację na stanowisko Opiekun finansowy do SKOK-u Stefczyka ? Jak wygląda praca na tym stanowisku czy faktycznie jest to tylko praca w kasie czy połączona z pracą doradcy, czego spodziewać się na rozmowie kwalifikacyjnej czy jest kilkuetapowa ? Jaka kwota wynagrodzenia wchodzi w grę i czy fakt posiadania wyższego wykształcenia i doświadczenia pracy w banku na rożnych stanowiskach w tym jako doradca ma znaczenie jeśli chodzi o ewentualne negocjowanie wynagrodzenia. Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli poszukujesz pracy to zawsze warto aplikować:) Pracuje się nie tyko na kasie ale również przy sprzedaży produktów Skoku.Rekrutacja składa się z 3 etapów. Pierwszy etap jest tzw AC, który składa się z 3 zadań.Pierwsze zadanie jest ze wszystkim osobami zaproszonymi na spotkanie rekrutacyjne,polega na zainteresowaniu przyszłych nabywców danym produktem może to być płyta z ciszą lub mp3 w kolczykach :D, drugie zadanie polega na pracy w grupie i razem musicie rozwiązać dwa problemy podane przez Panią z HR.Trzeci etap jest tylko z osobami z HR i należy sprzedaż produkt ( komputer) klientce, która nie jest zbytnio nim zainteresowana.To jest koniec pierwszego etapu.Drugi etap to jest już normalna rozmowa z Panią z HR i Kierownikiem Regionalnym. Trzecia rozmowa jest też z Kierownikiem Regionalnym oraz z Kierownikiem Oddziału. Wynagrodzenie wynosi 1500 zł na rękę + premia sprzedażowa .Premie dostaje się jeżeli oddział wyrobi podobno 80% planu sprzedażowego.Z tego co słyszałam to co miesiąc się otrzymuje te premie ( można z tymi premiami całkiem dobrze zarobić). Warto spróbować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Daghi
Dzięki za szczegółowe opisanie procesu rekrutacji :-) Przyznam, że jest on baaaardzo rozbudowany... No tak szukam pracy ale wiesz też nie chcę wysyłać aplikacji do każdego banku czy instytucji finansowej, dlatego "zaciągam języka " jak wygląda rekrutacja, praca, płace itp. Zanim wyślę aplikację mając cichą nadzieję na to, że oddzwonią zastanawiam się po prostu czy warto poświęcać na to czas i gdyby okazało się , że dostanę pracę chciałabym związać się z daną instytucją na dłużej a nie stawać za kilka m-cy przed koniecznością szukania pracy gdzie indziej bo np. plany sprzedażowe są nierealne do wykonania i o premii można zapomnieć. Stąd Wasze podpowiedzi są dla mnie cenne , chociaż nie kieruję się tylko nimi. Napisać tutaj każdy może praktycznie wszystko niekoniecznie zgodnie z rzeczywistością. Nie mam tutaj na myśli Ciebie ale taka jest prawda . Jeszcze raz dziękuję :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bb.m.b
na stanowisko opiekuna finasowego jest tylko jeden etap-wiem byłam. Później dwa tygodnie szkolenia we Władysławowie. Szczerze mówiąc z tak dużym doświadczeniem delikatnie mówiąc jesteś osobą zbyt obytą. Obecnie szukają młodych nieopierzonych po szkole średniej. Skok stefczyka jak i inne skoki daje bardzo małą podstawę max 1800brutto. Premie są, ale nie są specjalnie zachęcające. Z kilkuletnim doświadczeniem spokojnie 2500brutto możesz uzysać w banku. Radzę szukać w bankach to nie tacy wyzyskiwacze jak skoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×