Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaaaaaaaaaa

skok - jak wygląda rekrutacja?? jakie zarobki??

Polecane posty

Gość gość
dlatego zapytałam czy pracował, czytamy ze zrozumieniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ze zrozumieniem to nie wiem, ale Twoje pytanie jest mało precyzyjne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wyglądało zamknięcie SKOK Wspólnota?? jest tu jakiś pracownik, dostaliście jakieś odprawy chociaż??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marvie86
Odnośnie SKOKu jeżeli, ktoś z Was podejmuje tam pracę bądź już pracuje to chciałbym podjąć współpracę przy kredytach gotówkowych na terenie trójmiasta. SKOKi są bardziej elastycznie podchodzą do zobowiązań i terminowości spłat przez klientów, niż banki. Na maila mogę podesłać konkretne warunki współpracy. michal174@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"w Skoku stefczyka pracuje 8 lat!!!! i w międzyczasie urodziłam 2 dzieci i jak widzicie nikt nie nie zwolnił usmiech.gif pracuję nadal. na każdego dzieciaka dostałam wyprawkę w kwocie 1000pln usmiech.gif , na mikołaja organizowana jest choinkowa zabawa, a dzieci dostają paczki. Może nie sa jakoś bardzo wypasione, ale są. Ja nie narzekam. I jak ktos mnie zapyta czy mogę polecić pracę w Skoku Stefczyka to się nawet nie zawaham. i powiem że warto spróbować. Kiedyś miałam kierowniczkę oddziałową i wtedy było niewesoło. Obecnie jest facet i dopiero teraz jest OK. Wszyscy robimy swoje, nikt nie stwarza nerwowych sytuacji i jest dobrze " CO ZA BZDURY PISZESZ??? Gdzie te paczki, Mikołaje? chyba w centrali bo w regionach nie ŻADNYCH PACZEK ANI MIKOŁAJÓW DLA DZIECI!!! Zero opieki medycznej dla Rodziny, zero socjalu. znałam przypadki kiedy kobiety w ciąży nie miały możliwości powrotu do pracy. ale już niedługo KNF zrobi z tym porządek - już zmienia się polityka sprzedaży w oddziałach, o premii zapomnijcie. tylko presja. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem z jakim regionie pracowałaś, ale u nasz we wschodnim mikołaj, zabawa paczki są od początku mojej pracy!!! czyli 8 lat. Owszem nie ma opieki medycznej, ale czzego oczekujesz , nie ma go w większości firm. U nas nie ma problemu z powrotem po ciązy, dziewczyny wracają i pracują nadal. Jak widze , żółć się z ciebie wylewa, to że tobie się żle pracowało to nie wprowadzaj innych w błąd. a o Skok śtefczyka się nie martw, KNF nic nie może :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość CENTRALNY
pewnie skoki a skoki... a dokładnie SKOK STEFCZYKA makroregion centralny.. Pani Dyrektor A. M - J... myślę ze wystarczy.. i żadne bzdury to nie są mam na to potwierdzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KNF może więcej niż Ci się wydaje... już podjął kroki odnośnie skoków a to dopiero początek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha a odnośnie wyprawki na dziecko... zostałam zwolniona w trakcie ciąży po czym nie pozwolono mi indywidualnie kontynuować ubezpieczenia i na dziecko nie dostałam nic a powinnam 1800 zł... dodam że zgoda na kontynuacje ubezpieczania indywidualnie to tylko dobra wola ubezpieczyciela czyli TUW SKOK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedyne co mogę napisać o SKOK to jak mają z Ciebie korzyść i robisz to CI każą niekoniecznie zgodnie z przepisami jesteś super pracownikiem natomiast jeżeli ktoś dopatrzy się że nie jest tak jak być powinno wszystko i tak spada na Ciebie i to Ty jesteś odpowiedzialny mimo że kazano CI inaczej to Ty dostajesz dyscyplinarkę, a osoby współodpowiedzialne wypierają się wszystkiego jakoby wiedziały o zaistniałej sytuacji. Krótko: musisz coś zrobić wbrew swojej woli i procedur miej polecenie na piśmie. aczkolwiek i tak za przeciwstawienie się przełożonemu możesz zostać zwolniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SKOK=MOBBING!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie czy rzeczywiście jest teraz tak, ze najpierw jest się miesiąc w macierzystej placówce a potem dopiero wysylaja na 2 tygodniowe szkolenie do Władysławowa? Czy na opiekuna klienta jest szansa podstawy 2200 brutto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od 1 stycznia wchodzi w Stefczyku nowy model zatrudniania. Trwa on chyba coś około 3 miesiące - nowy okres próbny :). Najpierw 2 tygodnie w placówce, gdzie sam widzisz, jak przebiega praca, a twój szef ocenia twoje podejście. Jak jest ok to jedziesz na 2 tygodnie do Władka. W ciągu tych 3 miesięcy nasz kilka testów. Jeżeli stwierdzą że się nie nadajesz to rozwiązują tą 3 miesięczną umowę, jak jest ok to pracujesz dalej. Kolejna umowa jest na 2 lata co do kasy - negocjuj. Jezeli masz jakieś doświadczenie i bardzo przypadniesz do gustu szefowi , to wszystko jest możliwe. Tylko pamiętaj, że nie jesteś jedyna na rozmowie i jak znajdzie się ktoś podobnymi umiejętnościami to wezmą tańszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Czy ktoś wybiera się na szkolenie wstępne 11.01.2015r.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie zobaczcie co dzieje się wokół skoków? już tandetna propaganda kasy krajowej i stefczyka nie działa. liczb się nie oszuka. z dnia na dzień możecie zostać bez pracy, ja uciekam z tej łajby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstn1
A uciekaj, kto Ci broni. Będzie więcej pracy dla innych, albo wolne stanowisko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jako była pracownica muszę niestety stwierdzić, że wiele opinii mija się tutaj z prawdą. jeśli ktoś szuka pracy i na serio chce wiedzieć jak jest w tej firmie niech wejdzie na forum gdzie się obecni pracownicy wypowiadają, przykładowy link poniżej. pozdrawiam serdecznie i powodzenia http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,37889

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co pytać ile kto zarabia w danej firmie, to zależy od stażu i województwa. ogólnikowo można zobaczyć tutaj : http://www.wynagrodzenia.pl/moja_placa.php a jak chcecie więcej i bardziej szczegółowe dane to wypełnijcie ich ankiete o wynagrodzeniach, wtedy można dostać raport szczegółowy za free, a normalnie kosztuje 5 zł, czy 10 - jakoś tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie musicie zrozumieć jedną rzecz. Skoków jest wiele i nie moża ich wrzucać do jednego worka. To tak jakbyście wymieszali wszystkie banki w jedno i uogólniali wszystko. Nie zaprzeczam że są słabe skoki, ale są i też w dobrej kondycji. Przykładem jest Stefczyk. Sami wiecie że skoki kojarzone są głównie z PiSem i dlatego jest taka nagonka KNF-u. Dlaczego nik z KNf-u nie zajmie się złodziejstwem banków. Tam to dopiero się kradnie pieniądze ludzi, a wszystko jakoś rozchodzi się po cichu, bez rozgłosu. Do wszystkiego trzeba podchodzić z dystansem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc01
Witam. Czy ktoś z odwiedzających forum jedzie na szkolenie do Władka 11 stycznia 2015?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goślolać
pracował ktoś w Skoku Arce jak tam jest????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"UWAGA!!!! pracując w SKOK Stefczyka mimo ich założeń nie zakładaj rodziny (nie zachodź w ciążę) bo Cię zwolnią!!!! Ja po czterech latach pracy i roku starań o dziecko udało mi się zajść w ciążę i w czwartym miesiącu ciąży zostałam zwolniona z pracy powody " O widzę, że w centralnym ostro ładowali pod koniec roku. Upomnienia, nagany, zwolnienia z wymyślonych powodów są na topie. Nie jestem sama. Sama prawda w stefczyku lepiej nie mieć dzieci. Z tego co wiem to nawet na rozmowie kwalifikacyjnej z kierownikiem placówki usłyszysz, że szukają pracownika nie matki!!!! Paczki na święta - chyba, że sobie sama kupisz (za swoje oczywiście), 1000 zł za urodzenie dziecka - faktycznie jest, ale czy to jest jakiś luksus, inne firmy również mają takie wyprawki. Praca stresująca, Mobbing mile widziany a raczej nagminny. Może w innych regionach jest lepiej, jeśli chodzi o pracę w tym i posiadanie dzieci (jeśli nie masz babci na etacie) to długo nie popracujesz!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pchajcie się do skoku - sekta i tyle w temacie> Wszyscy którzy piszą "mobbing, wyzysk zwolnienia nagany etc" mają w 100%racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powyżej najlepiej opisana sytuacja w stefczyku. Masz rodzinę, to zapomnij o tej firmie. Jak nie robisz planów to praca od 9-20 godz. !!!!! a o odbiorze nadgodzin i wolnego za soboty zapomnij (jak oddział nie ma planu) bo masz zakaz od KR, a jeśli masz naprawdę coś ważnego i potrzebujesz wolne to musisz przeprowadzić rozmowę z KR, który ewentualnie przychyli się do twojej prośby. Na koniec okresu rozliczeniowego KO budzi się z "ręką w nocniku" i okazuje się że pracownicy mają po 3-4 soboty nieodebrane i po 40 nadgodzin!!!!! Wiem, że różnie jest w innych oddziałach, bo są lepsze i gorsze. Praca w stefczyku jest najlepsza dla studentów i młodych, którzy nie mają rodzin i chcą zdobyć jakieś doświadczenie zawodowe. Wtedy czas mogą poświęcić firmie. Wynagrodzenie całkiem niezłe jeśli robisz plany to nawet pow 2,5 netto, ale co wtedy gdy ty zrobisz plan a oddział nie?! - spodziewaj się podstawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odrazu zaznaczę ze pracuję w Stefczyku w regionie wschodnim, nie wiem jak jest w innych. U nas jest normalnie!!!! owszem jest ciśnienie, ale gdzie go nie ma. Nadgodziny i soboty oczywiście są , są oddawane na bierząco wiec nikt ich nie ma na koniec okresu rozliczeniowego. U nasz dziewczyny bez problemu wracają po wychowawczym i nikt nikogo nie zwalnia, ja jestem najlepszym przykłądem :) wróciłam pół roku temu i jak widać racuję dalej. Nie wróciłam do swojego poprzedniego oddziału, ale do innego w tym samym miescie i ogólnie jestem zadowolona. Pod koniec stycznia jest organizowany mikołaj dla dzieciaków, wiec nie gadajcie głupot że nie ma. Odkąd pracuję w stefczyku to paczki dla dzieci były!!!! + 1000 za urodzenie. Zarobki są takie jak wszędzie. Podstawa + premia jak oddział wykona plan. Kierownika oddziału mamy spoko, wiec można się bez problemu dogadać. jak macie jakieś pytania to śmiało, czasami tu zagladam wiec postaram się odpowiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania09
Witam, ja mialam tylko jedna rozmowe rekrutacyjna- w pt, dzis oddzwonili ze przeszlam. Wybiera sie ktos na szkolebie do wladka 26.01? Czy jest ktos z dolnego slaska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam czy ktoś może mi powiedzieć jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna jakies testy czy tylko rozmowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina2319
Witajcie, Czy z Chełma, Zamościa lub Krasnegostawu rekrutuje ktoś do oddziału? Przyznam szczerze, że na zaproszenie na drugi etap czekałam prawie 3 tygodnie. Jestem ciekawa czy do kogoś z Was się odezwali i kiedy mieliście rozmowę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dzisiaj byłam na rozmowie w Kielcach - SKOK Rafineria, standardowa rozmowa: opowiedzieć coś o sobie, rozwinięcie skrótu SKOK, wymienić produkty jakie oferują, dlaczego jestem zainteresowana pracą w finansach, ile chcę zarabiać, jakie rozwiązania marketingowe proponuje ... pani która ze mną rozmawiała bardzo miła, tyle tylko że miała cały plik cv kandydatów, w ciągu trzech dni ma się odezwać do wybranej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×