Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaaaaaaaaaa

skok - jak wygląda rekrutacja?? jakie zarobki??

Polecane posty

Gość gość
jak wygląda szkolenie we Władku?? proszę o jakieś szczegóły, nie pracowałem nigdy w finansach więc nie wiem czy ma sens tam jechać. teoria czy jakieś zadania do rozwiązania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkolenie we Władysławowie wygląda nastepujaco:przez dwa tygodnie uczysz się pracy na programie,dostajesz jakieś tam zadania do przygotowania (założenie konta, lokaty ,przygotowanie umowy pożyczki wraz z przeliczeniem propozycji -dostajesz tylko info ile ktoś chce gotówki do ręki albo ile zarabia A Ty masz przygotować oferte) egzamin wygląda bardzo podobnie najpierw jest test z teorii a potem część zadań takich jak dostawalo się do zrobienia po zajęciach. Źle nie jest. Jazda zaczyna się dopiero w oddziale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukasz pracy? Zdobądź zawód! Zapisz się do Policealnej Szkoły Delta Edukacja na ulicy Szewskiej 17/1 w Krakowie! Posiadamy DARMOWE kierunki takie jak: - Technik Weterynarii - Technik Usług Kosmetycznych - Technik Rachunkowości -Technik Administracji - Technik Informatyk - Florysta -Opiekun Medyczny - Technik BHP i wiele innych Można zapisać się telefonicznie lub osobiście w sekretariacie szkoły. W szkole Delta Edukacja nie płacisz: - wpisowego - czesnego - za sesje egzaminacyjną -egzaminy zawodowe -legitymację, indeks -rezygnację -frekwencję oraz nie podpisujesz żadnej umowy! Nauka jest w 100 % darmowa! W szkole Delta Edukacja do zapisu potrzebujemy świadectwa ukończenia szkoły średniej oraz podania i dwóch zdjęć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukasz pracy? Zdobądź zawód! Zapisz się do Policealnej Szkoły Delta Edukacja na ulicy Szewskiej 17/1 w Krakowie! Posiadamy DARMOWE kierunki takie jak: - Technik Weterynarii - Technik Usług Kosmetycznych - Technik Rachunkowości -Technik Administracji - Technik Informatyk - Florysta -Opiekun Medyczny - Technik BHP i wiele innych Można zapisać się telefonicznie lub osobiście w sekretariacie szkoły. W szkole Delta Edukacja nie płacisz: - wpisowego - czesnego - za sesje egzaminacyjną -egzaminy zawodowe -legitymację, indeks -rezygnację -frekwencję oraz nie podpisujesz żadnej umowy! Nauka jest w 100 % darmowa! W szkole Delta Edukacja do zapisu potrzebujemy świadectwa ukończenia szkoły średniej oraz podania i dwóch zdjęć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witodo
Zarabia się całkiem dobrze wbrew wszystkiemu. Na portalu gowork.pl/opinie_czytaj,39016 ludzie chwalą się takimi prowizjami, że szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarabia się dobrze? Zależy od rejonu, ja pracuje tam 4 lata i zarabiam najniższą krajową !!! Ta praca to chory film....odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli zarabiasz najniższą krajową, to dlaczego jeszcze tam siedzisz, czyżbyś była tak niezaradna, że nie potrafisz odejść do innej pracy? jeśli jesteś niezaradna to dlaczego mieliby ci płacić więcej? po co płacić więcej skoro pracujesz za najniższą i nie odchodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdybyś miał na utrzymaniu dzieci tez byś był w jakiejkolwiek pracy...a tak w ogóle to do czego pijesz z niezaradnością właśnie konczy mi się umowa i rezygnuje z tej pracy...ale co ty wiesz o utrzymywaniu rodziny i zaradności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, jakie mają wymagania do pracy? Potrzebne studia, matura, czy wystarczy liceum ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracuję w jednym z oddziałów w Gdańsku od zeszłego roku. Zarobki całkiem niezłe, jeśli doliczyć premię to wychodzi nawet dobrze :) Proces rekrutacyjny do przeżycia, mi się udało, więc chyba każdy może spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam powiedzcie jakie jest wynagrodzenie podstawowe na stanowisku regionalny kierownik sprzedaży ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy opiekun finansowy ma za zadanie roznosić ulotki? Jak to wygląda u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. Kazdy Of biega z ulotkami i zbiera fk jak ostatni idiota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zanim złożycie papiery do skoku poczytajcie sobie coś na ich temat, chociażby na https://pl.wikipedia.org/wiki/Sp%C3%B3%C5%82dzielcza_kasa_oszcz%C4%99dno%C5%9Bciowo-kredytowa - ja czuję odrazę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik sf
Pracuję w tej firmie od ponad 8 lat. awansowałam od opiekuna finansowego do kierownika oddziału. Jeszcze przed nadzorem KNF pracowało się naprawdę dobrze - ścieżki kariery, awanse, podwyżki, premie. teraz praca wygląda następująco: codziennie biegasz z ulotkami po mieście, przed placówką rozdajesz pączki, kwiatki, gadżety w zamian pozyskujesz dane osobowe przechodniów; telemarketing to ok 20-40 tel dziennie; rozliczenia do Kierownika Regionalnego min. 2 razy dziennie a gdy plan nie idzie to co 2 h - raportujesz ile telefonów, gdzie wyjścia do firm, ile zebranych ankiet, co sprzedane. Dzień bez sprzedaży to dramat- nie sprzedaż pożyczki to musisz min 200-300 zł inkasa ubezpieczeń dobrowolnych. Co do ubezpieczeń- klient spłaci kredyt, otrzyma zwrot ubezpieczenia a cały oddział w kolejnym miesiącu musi ten zwrot odpracować, co za tym idzie pracownicy kłamią klientom, że zwrot im się nie należy. Słowa wyciągnięcie konsekwencji służbowych to codzienność, zwłaszcza w regionie Szczecin - odkąd zarządza Alicja J. Kierownik Regionalny. Od stycznia 2016 nie ma placówki w Szczecinie gdzie nie toczy się rekrutacja, są dni, że na placówkach nie ma kto pracować bo ludzie nie wytrzymują napięcia. Odchodzą ci najmłodsi ale również pracownicy ze stażem ponad 10 lat. co za tym idzie pracownicy wiecznie są oddelegowani do innych placówek na dzień, tydzień, czasami miesiąc. Nadgodziny, praca w soboty to norma. Centrala, dyrektorzy udają, że nie widzą co się dzieje, zero reakcji nawet po oficjalnych doniesieniach o mobbingu. Ale są placówki rentowne, gdzie można zarabiać i fajnie pracować, także wszystko w zależności od placówki oraz Kierownika Regionalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czekajcie bo czegoś nie rozumiem,jakie bieganie z ulotkami? normalnie siedzę na kasie i np o 13 KR sobie wymysla że mam wyjsć i rozdawać ulotki latając po mieście ? P****ało ich ? ja szukam pracy stacjonarnej,jakbym chciała ulotki nosić to bym nosiła w dogodnym dla siebie terminie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam rozmowę w kasie wybrzeże, doczytałam o szkoleniu i trochę mnie to zagięło... w ogłoszeniu nie pisze nic, że jest takowe. Np. w Kasie Stefczyka WYRAŹNIE pisze, że jest to szkolenie. Jak aplikowałam na Kase Wybrzeże to nie było tej informacji ,a wy mówicie, że każda kasa podchodząca pod Stefczyka - musi mieć szkolenie :/ Nie mogę wyjeżdżać w miasta, z powodów osobistych, dlatego unikam ogłoszeń w których trzeba być moblinym. Teraz się załamałam i nie wiem czy jechać na tę rozmowę i marnować czas :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie tak latasz z ulotkami w trakcie pracy....ktos pytal kiedys dlaczego innej pracy nie znajdę? znalalam i uwolnilam sie od chorego skoku po 4 latach pracy tam,poniżanie i mobbing nie dla mnie a najniższą krajową mogę zarobić wszędzie .....pozdrawiam wszystkich mniej odwaznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OF
Pracuję w Skoku od 3 miesięcy. Moje średnie wynagrodzenie na chwilę obecną to ok 2800 zł NETTO. Zgodzę się z tym, że jest multum prac i obowiązków, ale jeżeli ktoś przyszedł do pracy po to by odpoczywać to jego sprawa, choć "góra" często i gęsto pozwala na odpoczynek jeżeli wykazujesz chęć do pracy i się w niej sprawdzasz :) ja nie mam na co narzekać i mam nadzieję że tak też zostanie. Nie odczuwam żadnego mobingu czy presji, wręcz przeciwnie. Zawsze mogę liczyć na pomoc ze strony KP i OF czy SOF. I oczywiście każdy walczy o wynik oddziału i o swoje czyli o kasę, jak wszędzie. Jeżeli chodzi o roznoszenie ulotek to u mnie wygląda to tak że sama narzucam godzinę i czas roznoszenia, z telefonami wygląda tak samo czyli wybieram moment, w którym mamy mniejszy ****** mówię wszystkim jasno, że przypuśćmy przez 1h dzwonię więc druga osoba, która jest na kasie zajmuje się obsługą :) jeżeli dobrze dogadacie się ze swoim oddziałem to wszystko będzie wydawać się bardzo proste do ogarnięcia ;) A szkolenie we Władku bije wszystko na głowę! Świetni rówieśnicy, super trenerzy, piękne miejsce i jak ktoś już się zdecyduje to niech przygotuje się na mega ból brzucha ze śmiechu! Krótko mówiąc ogrom merytoryki i praktyki w formie jednej wielkiej zabawy :D bardzo polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strojnisiak
hej , a wybiera sie ktos w najblizszym czasie na szkolenie??? bo ja pewnie gdzies w przyszlym tyg , bede jechala, wiec dlatego pytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowatakataka
Ja na szkolenie w Tychach od 13.01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedzie ktoś na szkolenie 20.03.2017 do Władysławowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jadę 20 marca na szkolenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola844
gdzie odbywają się szkolenia? Poszukuje pracy na pół etatu i chciałabym tam aplikować.. mam tylko problem tego typu żę u mnie będzie problem z wyjazdem na szkolenie bo mam małe dziecko. Czy szkolenia odbywają się też w Krakowie? proszę o odpowiedź jeśli ktoś coś wie:-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkolenia odbywają się chyba tylko nad morzem, w tym roku ma być w Gdańsku. Jedzie ktoś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedługo mam tam rozmowę. W jakim terminie będzie to szkolenie? Jak wyglądała rozmowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×