Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość p. Justynaaaa

Czekam na księcia z bajki. Kto się przyłączy?

Polecane posty

Gość darunio
To ja jestem Ksieciem z Bajki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Euklikdesowy_Typ
Ty nie jesteś żadnym księciem z bajki, Darunio. Nawet na niego nie wyglądasz. Bez urazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i książęta się pojawili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynaaaa
Człowiek celu ani sensu życia nie pozna - nawet w momencie śmierci. Ale cel w życiu może mieć i to jak najbardziej.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynaaaa
I Księciunie pouciekały.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Euklikdesowy_Typ
Xsiążę krwi debatuje n/t umowy dot. pompy ciepła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynaaaa
A mnie się coś o uszy obiło, że Książę umówił się na randkę.:D Pójdę Was podglądać.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Euklikdesowy_Typ
Nic podobnego, p. Justynaaaa. Ale teraz już się zbieram. Pora coś zjeść. Cześć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynaaaa
Hi hi, swoje wiem. Czyżbys nie planował na jutro wizyty w Stolicy?:PAle idź. Smacznego i miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejjjjjjj tym razem piszac posta jeszcze nie wiedzilam, ze Deko tez sie pojawila:D ;) jeszcze raz musze to przeanalizowac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Czy mogę się przyłoczyć do czekania na Księćia z bajki? :) Ja też na niego czekam, jak na razie z miernym rezultatem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynaaaa
Andziu, ależ oczywiście.:) Witamy i zapraszamy.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynaaaa
Cześć Sprzedawco:) Tak, nawet Ciebie przygarnę - jeżeli tylko czekasz na księcia z bajki.:P Co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reyes
Ja mogę być waszym księciem :) wzrost 178 waga 73 blond ciemne krótkie wlosy pracuję jako manager po parcy zazwyczaj gram w kosza na mijskim boisku a póżniej basen późnym wieczorem zazwyczaj jakiś pub lub wypad na miasto ze znajomymi, w weekend zazwyczaj to samo z tą różnicą że chodzę na mecze piłki nożej od czasu do czasu wspinaczka na ścianie sztucznej kręgel lub picie piwa jak to facetowi sienależy hehehhe i co nadaję sie ?? czy jestem raczej typowym cwaniaczkiem??? Moje fotki jakby co ;-) http://ciah.pl/reyesfotos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynaaaa
Reyes, możesz...ale tylko chcieć.🖐️ No, Sprzedawco, to ciężko u Ciebie. Ale się trzymasz, a to najważniejsze. A ja nie wstałam jeszcze z łóżka.;) Od wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynaaaa
Nic mnie trzyma, ale tez nic wyciąga. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
książe oczywiście trzyma ją w łóżku :P:D tak podejrzewam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynaaaa
Oczywiście, Deko. A dokładniej chęć niespotkania księcia. Jakoś nie mam teraz ochoty.:P Tymczasem pozdrawiam i miłego wieczoru życzę, a potem słodziutkich.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowy
Dolaczylabym sie do czekania na ksiecia z bajki, ale juz znalazlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linguś a co to ?? weź się wypłacz na maila.. nie smuć się proszę .. -- a w tym jest jakiś napis ukryty>??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Dekuś, tak wyszło :) Nie ma napisu, az tak dobra to ja nie jestem :) Pa i do juterka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×