Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xyzed

życzliwy doniósł

Polecane posty

ale nudy powalasz mnie swoją wszechwiedzą :D :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a komu on tam nastroje psuje?:P szkoda mi gostka w podeszłym wieku, a mającego mentalność gówniarza z gimnazjum:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a te gary
to dlaczego sam tego nie robisz jesli to takie proste? A pranie pewnie samo wskakuje na sznurek, a pozniej zeskakuje i uklada sie pod zelazkiem, a zelazko samo prasuje.............itd dupa z ciebie nie facet, zamiast jaj masz dwa babelki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedorozwoj
emocjonalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie szkoda takich pseudodorosłych,którzy tylko obrażać potrafią :P Ale coś w końcu musicie robić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawniej ekshibicjonisci grasowali w parkach, na obrzezach ludzkiego obrzydzenia, ponizej wlasnej godnosci. Teraz mozna ich spotkac i w necie, to takie dziwne - bach i jestes narazony na cudze mniejsze lub wieksze obnazanie sie. Nie chcesz - nie czytasz a jesli jednak przeczytasz to czujesz niesmak z domieszka litosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty się chełpisz czymś, co jest na poziomie szamba:P i kto z nas jest gorszy?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyżby ktoś tu przeczytał Inteligencję emocjonalną ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przekleństwo samotności
trafna uwaga o ekshibicjonizmie :) Tylko ze ten psychiczny jest bardziej niesmaczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zauważcie tylko jedno,że na forum wszyscy są ekshibicjonistami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pusty facecik
no ale dajmy chlopakowi pomarzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestes gorszy. Jestes taki sam. I uogolnienia kiepsko sie sprawdzaja. Zreszta - trzeba chciec zeby sie obnazyc. Zwlaszcza na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przekleństwo samotności
fajnie że jesteś xyzed - dzięki Tobie każdy może poczuć się lepszy. Ps. może to teżjakieś echo Golemana "Inteligencji emocjonalnej"? nie wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pusty facecik
ale nie kazdy wymysla niestworzone historie o dwoch kochankach, 2 pracach i zonie, skad ty bierzesz czas na siedzenie na forum? i to babskim forum - zniewiescialy pantofelku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wymyślajcie nadal wykwintne wyzwiska bo to tu mile widziane (jak napisałem)a ja tym czasem was pożegnam bo do drugiej pracy pora :) ale postaram się was wieczorem odwiedzić jeśli rodzice was do łóżek nie zagonią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przekleństwo samotności
i co z tego że starszy, jak nic nie mądrzejszy :) klapsa w tyłek powinieneś dostać, szlaban na tydzień i obiad bez deseru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Główny bohater zniknął, to i komentujących mniej... Ale przecież nikt Go tu nie lubi ;-)... On taki beee ;-) I to przypadek, że na Jego topic\'ach (prawie) zawsze tłok :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przekleństwo samotności
bo fajnie jest na kimś psy wieszać ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie... Zawsze lepiej na kimś, niż spojrzeć na siebie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brende
powiedz mi zastanawiałeś sie nad tym dlaczego masz kochankę?? co cie skłoniło do tego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przekleństwo samotności
my nie wywalamy swoich trzewi na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ale to nie znaczy, że można mieszać z błotem osoby to robiące. Poza tym nie wiem dlaczego z tekim uporem atakujecie tego xyzed\'a-przecież to nie robi na nim najmniejszego wrażenia, co więcej-dostarcza mu dobrej zabawy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój sąsiad
takie skwaszone, czepiające się, krytykujące, wiecznie niezadowolone osoby jak te tutaj, co atakują xyzeda podsumowuje krótko : BRAK SEKSU i on ma rację. oj wy nieszczęśnicy, naprawdę nikt was nie chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed 👄 👄 coś okropnego, jak tak wogóle można, taka nieodpowiedzialność, chamstwo wprost nie do opisania, żeby twojej żonie tak wszystko wyśpiewać bez zająknięcia, kim jest ten życzliwy, czubek jakiś czy ki diabeł? do wieczora 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---> -Kala- 1. to forum dyskusyjne a nei komentatorskie wiec w czym problem? 2. masz cos przeciwko robienia komus przyjemnosci? Skoro atakowanie Xyzeda sprawia mu przyjemnosc to dlaczego mu jej odmawiac? Jeden lubi roze, drugi gowno, skoro xyzed lubi byc mieszany z blotem to czemu nie. Co prawda jeszcze tego neirobilam ale moze w wolnej chwili, kto wie .... :) mój sasiad --->Twoj sasiad nalezy do Samoobrony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×